top of page

En İyi Kripto Para Birimleri

Bu sayfada, ABD ve Türkiye'deki binlerce yatırımcı tarafından satın alınan en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bitcoin satın al

 Bitcoin

Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanan bilinmeyen bir kişi veya bir grup insan tarafından 2008 yılında icat edilen ve 2009 yılında uygulamasının açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülmesiyle başlayan bir kripto para birimidir.

Ripple satın al

Ripple

Ripple, ABD merkezli bir teknoloji şirketi olan Ripple Labs Inc. tarafından oluşturulan gerçek zamanlı brüt ödeme sistemi, döviz değişimi ve havale ağıdır.

Bitcoin SV satın al

Bitcoin SV

Bitcoin SV hakkında Bitcoin Satoshi Vision (SV), 2018'in sonlarında oluşturulan bir kripto para birimidir

Tezos satın al

Tezos

Tezos, bir zincir içi yönetişim modeli aracılığıyla ağda minimum kesinti ile kendi kural kümesini değiştirebilen bir blok zinciri dağıtmak için bir teknolojidir.

Eos satın al

EOS

EOS.IO, yerel kripto para birimi EOS tarafından desteklenen bir blok zinciri protokolüdür. Akıllı sözleşme platformu, işlem ücretlerini ortadan kaldırdığını ve ayrıca saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirdiğini iddia ediyor.

TRON satın al

Tron

TRON, TRX olarak bilinen sisteme özgü bir kripto para birimine dayalı, Blockchain tabanlı, merkezi olmayan bir işletim sistemidir.

VeChain satın al

VeChain

VeChain, Enterprise Adoption tarafından yönlendirilen dünyanın önde gelen blockchain uygulama platformu.

HT token satın al

Huobi Token

Çin'de kurulan şirketin şu anda Hong Kong, Kore, Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ofisleri bulunmaktadır. Ağustos 2018'de halka açık bir Hong Kong şirketi oldu.

Ethereum classic satın al

Ethereum Classic

Ethereum Classic, akıllı sözleşme işlevselliğine sahip açık kaynaklı, blok zinciri tabanlı dağıtılmış bir bilgi işlem platformudur.

Bittorrent coin satın al

BitTorrent Coin

Orijinal BitTorrent protokolünün bir uzantısı olarak tasarlanmış bir şifreleme belirteci. BTT kripto para birimi platformu, protokole daha çeşitli işlevler sağlamak için geliştirilmiştir.

dai token

Dai

Ethereum (ETH) üzerinde çalışan ve 1.00 USD değerinde bir değeri korumaya çalışan merkezi olmayan sabit bir madeni para. Merkezi sabit madeni paranın aksine, Dai bir banka hesabında ABD doları ile desteklenmez.

Holo Coin satın al

Holo

Blokların Dışında Düşün - ölçeklenebilir dağıtılmış bilgi işlem

Ethereum satın al

Ethereum

Ethereum, Bitcoin'den sonra piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi platformudur. Akıllı sözleşme işlevine sahip, merkezi olmayan bir açık kaynaklı blok zinciridir.

Chainlink satın al

Chainlink

Chainlink'in belirttiği amaç, mevcut bağlantı ve birlikte çalışabilirlik sorunlarını akıllı sözleşmelerle, blockchain "ara katman yazılımı" veya harici yazılımla bağlantı kurmak için tasarlanmış yazılımlar oluşturarak çözmektir.

Litecoin satın al

Litecoin

Litecoin, MIT / X11 lisansı altında yayınlanan eşler arası bir kripto para birimi ve açık kaynaklı yazılım projesidir.

BNB Coin satın al

Binance Coin

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır.

Stellar satın al

Stellar

Stellar, herhangi bir para birimi çifti arasında sınır ötesi işlemlere izin veren, dijital para biriminden fiat para transferine yönelik açık kaynaklı, merkezi olmayan bir protokoldür.

Cosmos satın al

Cosmos

Birlikte çalışabilir, ölçeklenebilir blok zinciri ağı. Geliştiriciler için tasarlandı.

IOTA satın al

IOTA

IOTA, nesnelerin interneti için tasarlanmış açık kaynaklı bir dağıtılmış defter ve kripto para birimidir. İşlemleri defterinde saklamak için yönlendirilmiş çevrimsiz bir grafik kullanır.

Dash coin

Dash

Dash, açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Bitcoin protokolünden çatallanan bir altcoin. Aynı zamanda, kullanıcılarının bir alt kümesi tarafından yönetilen, merkezi olmayan bir özerk organizasyondur.

Ontology satın al

Ontology

Ontoloji, varlığın felsefi çalışmasıdır. Daha geniş anlamda, varlıkla, özellikle oluş, varoluşla, gerçeklikle doğrudan ilgili kavramları ve varlığın temel kategorilerini ve bunların ilişkilerini inceler.

buy doge

Dogecoin

Dogecoin, logosu olarak "Doge" İnternet memesinden Shiba Inu köpeğinin benzerliğini içeren bir kripto para birimidir. 6 Aralık 2013 tarihinde "şaka para birimi" olarak tanıtıldı.

Zilliqa Coin satın al

Zilliqa

Zilliqa, kurumlar ve uygulamalar için yüksek performans ve yüksek güvenlik sağlayan, ana ağında parçalama uygulayan ilk halka açık blok zinciridir.

MATIC satın al

Matic Network

Matic Network, PoS yan zincirleri ve uyarlanmış bir sürümle desteklenen güvenli, ölçeklenebilir ve anında işlemler sağlayan bir blok zinciri ölçeklenebilirlik platformudur.

Bancor satın al

Bancor

Bancor, kullanıcıların farklı sanal para belirteçlerini Coinbase gibi kripto para borsalarında takas etmek yerine doğrudan ve anında dönüştürmelerine olanak tanıyan bir blok zinciri protokolüdür.

bitcoin cash

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash, Bitcoin'in çatalı olan bir kripto para birimidir. Bitcoin Cash, 2017'de oluşturulan bir yan ürün veya altcoin'dir.

Cardano satın al

Cardano

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson geçtiğimiz günlerde sorunlu Ethereum Classic (ETC) topluluğuna yardım etmeyi teklif etti, ancak önemli bir koşulla geldi.

crypto com coin

Crypto C Coin

Bireysel madeni para sahipliği kayıtlarının mevcut bir defterde saklandığı bir değişim aracı olarak çalışmak üzere tasarlanmış bir dijital varlık.

Monero satın al

Monero

Monero, Nisan 2014'te oluşturulmuş, değiştirilebilirlik, gizlilik ve ademi merkeziyetçiliğe odaklanan açık kaynaklı bir kripto para birimidir.

USD Coin satın al

USD Coin

USD Coin (USDC), ABD dolarına sabitlenmiş dijital bir sabit madeni paradır. Her USDC, yedekte tutulan bir dolar ile desteklenir.

Neo satın al

Neo

NEO, 2014 yılında Da HongFei ve Erik Zhang tarafından kurulan açık kaynaklı bir blok zinciri merkezi olmayan uygulama platformudur. 2017'de Antshares'ten NEO'ya yeniden markalaşmasından bu yana.

Tether satın al

Tether

Tether, Tether Limited tarafından verilen jetonlarla tartışmalı bir kripto para birimidir. Daha önce her bir token'ın bir ABD doları tarafından desteklendiğini iddia ediyordu.

Compound satın al

Compound

Coinbase Saklama. COMP & token'lar için güvenli saklama ve Bileşik yönetişimi için yerel destek.

to buy elrond

Elrond

Dağıtılmış uygulamalar, kurumsal kullanım durumları ve yeni internet ekonomisi için son derece ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir blok zinciri platformu.

Ravencoin satın al

Ravencoin

Varlıkların bir taraftan diğerine verimli bir şekilde oluşturulması ve aktarılmasını idare etmek için tasarlanmış eşler arası bir blok zinciri. Bitcoin tabanlı açık kaynaklı bir projedir.

Chiliz satın al

Chiliz

Chiliz ($ CHZ), resmi Taraftar Tokenlarının yuvası olan Socios.com taraftar oylama platformunu besleyen resmi ve özel kripto para birimidir.

Kripto Para nasıl satın alınır? Adım adım video;

bottom of page