top of page

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

1. Giriş.

Güncelleme: 12.07.2022

Bu web sitesi, Web girişimcisi Emre Ata tarafından gezegenin en iyi web sitesi oluşturma platformu olan Wix.com Wix ADI ile oluşturulmuştur. Emre Ata Google News, Google Araçları, Web sitesi oluşturucular ve insanlık için yararlı birçok teknolojik gelişme hakkında bilgilendirici videolar ve makaleler oluşturmuştur. Bu sitede yer alan hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yaşanan herhangi bir maddi kayıp veya kullanıcıların satın alım veya satış yaptıkları borsalardaki teknik sorunlardan borsalar sorunludur. Müşteri destek birimleri ile iletişime geçilmelidir.

KriptoParaTR.com bir Habermark kuruluşudur. Marka belgesi sayfanın sonundadır.

KriptoParaTR.com "Şirket", "biz", "biz" veya "bizim") kişisel bilgilerinizi korumaya adanmıştır. Bu Gizlilik Politikası, KriptoParaTR.com ve Şirkete ait web sitelerini, yazılımları ve / veya ilişkili hizmetleri (topluca "Web Sitesi") kullanımınız için geçerlidir. Gizlilik Politikamız, gizlilik uygulamalarımızı açıklar ve kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı, topladığımızı, sakladığımızı, aktardığımızı ve paylaştığımızı açıklar. Ek olarak, bir Avrupa kullanıcısı veya AB vatandaşı iseniz, Gizlilik Politikamız kişisel bilgileriniz üzerinde sahip olabileceğiniz ek hakları ele almaktadır. Zaman zaman bildirimde bulunmaksızın revize edebileceğimiz için lütfen bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirin. Gizlilik Politikamızı tamamen kabul etmiyor veya kabul etmiyorsanız, Web Sitesine erişmemeli veya Web Sitesini kullanmamalısınız.

 

2. Toplanan Bilgiler.


Kişisel veriler veya kişisel bilgiler, o kişinin tanımlanabileceği bir kişi hakkında herhangi bir bilgi anlamına gelir. Kimliğin kaldırıldığı veya başka şekilde anonim hale getirildiği verileri içermez.

 

Gönüllü Olarak Toplanan Kişisel Bilgiler


Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bize herhangi bir kişisel bilgi vermeniz gerekmeyecektir. Bununla birlikte, Web Sitemizin bazı bölümleri sizin hakkınızda kişisel bilgi toplamamızı gerektirebilir. Web sitesini kullanımınız sırasında, adınızı, e-postanızı, adresinizi, telefon numaranızı, kullanıcı adınızı, şifrenizi, tanımlayıcınızı, şirket adınızı ve adresinizi, organizasyon bilgilerinizi ve diğer tanımlayıcı ayrıntıları toplayabiliriz. Web Sitesi aracılığıyla gönderdiğiniz her türlü kişisel bilgi, bu Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılacak ve açıklanacaktır.

 

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Bilgiler


Web Sitemizi her kullandığınızda, sizden IP adresiniz, Web Sitesi ile etkileşimleriniz, sorgu bilgileriniz, konum bilgileriniz, fiyatlandırma verileriniz, araştırma geçmişiniz, konumunuz ve GPS bilgileriniz, yönlendiren URL'niz, tarayıcı gibi tanımlayıcı olmayan bilgileri toplayabiliriz. uygulama etkileşimi, mobil sağlayıcı bilgileri, işletim sistemi, veri kullanımı, aktarılan veriler ve İnternet Servis Sağlayıcısı.

 

3. Anonim Veriler.


Lütfen Web Sitemizden kişisel bilgileri toplayıp bir araya getirebileceğimizi ve bu bilgileri kendi araştırmamız veya dahili amaçlarımız için anonimleştirebileceğimizi unutmayın. Bu tür veriler anonim hale getirildikten sonra, size, yani kullanıcıya kadar izlenemez.

 

4. Bilgilerinizin Paylaşılması ve Kullanımı.


Bu bölüm, kişisel bilgilerinizi nasıl paylaşmayı ve kullanmayı planladığımızı açıklamaktadır. Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki amaçlarla kullanmamıza izin veriyorsunuz:

Sözleşme Yönetimi. Kişisel bilgilerinizi (1) sizinle bir sözleşmeyi müzakere etmek, yürütmek, yenilemek ve / veya yönetmek; (2) lisans talepleri veya diğer bilgi işlemleri ve bunlarla ilgili ödemeler; ve / veya (3) yukarıdakilerle ilgili olarak sizinle iletişim kurmak (yasal bildirimler göndermek dahil).

Web Sitemize ve Hizmetlerimize Erişim ve İletişim. Kişisel bilgilerinizi şu amaçlarla kullanabiliriz: (1) Web sitemiz aracılığıyla sizinle etkileşim kurmak (örneğin yazılım güncellemeleri, Web sitesi duyuruları vb.): Ve / veya (2) sorularınızı yönetmek ve yanıtlamak (örneğin teknik, ticari veya idari) veya bakım ve destek talepleri.

 

Web Sitesinin Kullanımı. Kişisel bilgilerinizi, (1) Web Sitesinin kullanımından zevk almanızı ve Web Sitesinde kolayca gezinmenizi sağlamak için; ve / veya (2) ihtiyaçlarınızı ve ilgi alanlarınızı daha iyi anlayın. Yasal dayanak Art. AB Genel Veri Koruma Yönetmeliği'nin ("GDPR") 6 (1) (f).

 

Üçüncü Şahıslarla Paylaşım. Kişisel bilgilerinizi araştırma, pazarlama ve diğer amaçlarla ortak şirketlerimizle veya gelecekteki bağlı kuruluşlarımızla paylaşmak için kullanabiliriz. Ayrıca size herhangi bir hizmet sunabilmemiz ve Web Sitesine erişmenize izin verebilmemiz için yükleniciler, web barındırıcılar, veri sağlayıcıları ve diğerleri gibi sözleşme yaptığımız bilgi hizmeti sağlayıcılarınızı da paylaşabiliriz.

 

Web Sitesinden İndirmeye İzin Verme. Kişisel Bilgilerinizi, Web Sitesinden veri veya içerik indirmenize izin vermek için kullanabiliriz.

 

Eğitim ve İyileştirmeler. Kişisel bilgilerinizi şu amaçlarla kullanabiliriz: (1) daha iyi bir Web sitesi deneyimi sağlamak için; ve / veya (2) Web Sitesini iyileştirmek.

Doğrudan Pazarlama ve Soruşturmalar. Kişisel bilgilerinizi, ilginizi çekebilecek ek ürünler ve hizmetler için sizinle iletişime geçmek veya bir soruya yanıt vermek için kullanabiliriz.

 

Yazışma. Bize gönderdiğiniz herhangi bir iletişimde bulunan veya bunlarla ilgili bilgileri işleyebiliriz ("yazışma verileri"). Yazışma verileri, iletişim içeriği ve iletişim ile ilişkili meta verileri içerebilir. Web sitesi, Web sitesi iletişim formları kullanılarak yapılan iletişimlerle ilişkili meta verileri oluşturacaktır. Yazışma verileri, sizinle iletişim kurmak ve kayıt tutmak amacıyla işlenebilir. Bu işlemenin yasal dayanağı, meşru menfaatlerimiz, yani Web Sitemizin ve işimizin ve ziyaretçilerle yapılan iletişimin uygun şekilde yönetilmesidir.

Yazışma. Bize gönderdiğiniz herhangi bir iletişimde bulunan veya bunlarla ilgili bilgileri işleyebiliriz ("yazışma verileri"). Yazışma verileri, iletişim içeriği ve iletişim ile ilişkili meta verileri içerebilir. Web sitesi, Web sitesi iletişim formları kullanılarak yapılan iletişimlerle ilişkili meta verileri oluşturacaktır. Yazışma verileri, sizinle iletişim kurmak ve kayıt tutmak amacıyla işlenebilir. Bu işlemenin yasal dayanağı, meşru menfaatlerimiz, yani Web Sitemizin ve işimizin ve ziyaretçilerle yapılan iletişimin uygun şekilde yönetilmesidir.

 

 

Üçüncü Tarafların Sizinle İlgili Sağladıkları Bilgiler. Diğer işletmelerden veya kullanıcılardan sizin hakkınızda bilgi alabiliriz. Örneğin, diğer kullanıcılar bir şirket sorgusu gönderdiğinde, bilgilerinizi bu tür bir sorguya ekleyebilirler.

Yasal süreç. Bilgilerinizi paylaşabiliriz: Bir yasaya, düzenlemeye, yasal veya resmi talebe uymak için açıklamanın makul şekilde gerekli olduğuna inanıyorsak; bir mahkeme celbi, mahkeme emri, emir veya başka bir yasal sürece yanıt vermek; olası ihlallerin araştırılması dahil olmak üzere geçerli Kullanım Koşullarını veya bu Gizlilik Politikasını uygulamak; halkın, herhangi bir kişinin veya Şirketin güvenliğini, haklarını veya mülkiyetini korumak için; güvenlik veya teknik sorunları veya yasa dışı veya şüpheli yasa dışı etkinlikleri (dolandırıcılık dahil) tespit etmek, önlemek veya başka şekilde ele almak; veya içinde bulunduğumuz davada, adli veya düzenleyici bir işlemin parçası olarak kanıt olarak.

 

5. Kişisel Bilgilerin Saklanması.
Şirket Kişisel Bilgilerinizi yalnızca gerektiği sürece saklayacaktır. Kişisel bilgilerinizi saklayacağız:

Yasal olarak gerekli herhangi bir süre için.


Kişisel bilgilerinizi saklamak veya kullanmak için artık geçerli bir nedenimiz kalmayana kadar. Topladığımız kişisel bilgileri, bilgilerin toplanma amaçlarını yerine getirmek, sözleşmeden doğan ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve talepleri ileri sürmek ve savunmak için geçerli zamanaşımı süreleri için makul ölçüde gerekli olduğu sürece saklarız.
Bizde saklanan kişisel bilgilerinizden herhangi birini ortadan kaldırmak, silmek veya değiştirmek için bir talep alana kadar.


6. Bilgi İşlemenin Yasal Dayanağı.
Web Sitesi aracılığıyla toplanan bilgileriniz Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda, Almanya, Danimarka, Hollanda veya Şirketin veya yan kuruluşlarının, bağlı kuruluşlarının veya hizmet sağlayıcılarının tesislerinin bulunduğu başka herhangi bir ülkede saklanabilir ve işlenebilir. Kişisel bilgiler de dahil olmak üzere hakkınızda topladığımız bilgileri, bağlı kuruluşlara veya sınır ötesi diğer üçüncü taraflara ve sizin ülkenizden veya yargı alanınızdan dünyadaki diğer ülke veya yargı alanlarına aktarabiliriz. Kişisel bilgilerinizi, yasaların gerektirdiği yerlerde aşağıdaki amaçlarla işliyor ve kullanıyoruz:

 

bu Gizlilik Politikasını veya Kullanım Koşullarımızı veya Çerez Politikamızı yerine getirmek için gerektiği şekilde;
istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz onayınızla tutarlı;
yasal yükümlülüklerimize uymak için gerektiği şekilde;
ara sıra sizin veya başkalarının hayati çıkarlarını korumak için;
kamu yararına gerektiği şekilde; ve
Kullanıcılarımıza ve ortaklarımıza güvenli ve karlı hizmetler sunma menfaatlerimiz dahil olmak üzere, meşru menfaatlerimiz (veya başkalarının) için gerektiği şekilde

7. Bilgilerinize Erişim ve Düzenleme.
Web Sitemizi kullanırken, Web Sitesi panosu aracılığıyla bazı kişisel bilgilerinize erişebilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir zamanda herhangi bir sorunuz varsa veya tarafımızdan toplanan ek kişisel bilgileri gözden geçirmek, değiştirmek veya düzenlemek isterseniz, lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 

8. Bilgilerin Kaldırılması.


Şirket Web Sitesinde saklanan kişisel bilgilerinizden herhangi birinin kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. Kaldırma taleplerinin anında işleme alınmadığını lütfen unutmayın. İstenen kişisel bilgilerin kaldırılmasında makul bir gecikme olabilir.

kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden e-posta yoluyla bir kaldırma talebinde bulunabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin silinmesi veya saklanmasıyla ilgili ek ayrıntılara ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Tüm kaldırma veya silme talepleri Bölüm 6'ya ve ilgili tüm yasalara tabidir. Ek olarak, yasal yükümlülüklerimizi yerine getirebilmemiz, anlaşmazlıkları çözebilmemiz ve anlaşmalarımızı uygulayabilmemiz için kişisel bilgilerinizi (kaldırma veya silme talebinden sonra bile) saklayacağız ve kullanacağız.

 

9. Üçüncü Taraf Reklamverenler.
Web sitesi üçüncü taraf reklamları ve diğer web sitelerine bağlantılar içerir. Bu reklamcılara veya üçüncü şahıs Web sitelerine kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir müşteri bilgisi sağlamıyoruz. Bu üçüncü taraf web siteleri ve reklam verenler veya onlar adına çalışan internet reklam şirketleri, bazen Web Sitemizde görünen reklamları doğrudan tarayıcınıza göndermek veya sunmak için teknolojiyi kullanır. Bu olduğunda IP adresinizi otomatik olarak alırlar. Reklamlarının etkinliğini ölçmek ve reklam içeriğini kişiselleştirmek için çerezler, JavaScript, web işaretçileri (işlem etiketleri veya tek pikselli gifler olarak da bilinir) ve diğer teknolojileri de kullanabilirler. Çerezlere veya kullanabilecekleri diğer özelliklere erişimimiz veya kontrolümüz yoktur ve bu reklam verenlerin ve üçüncü taraf web sitelerinin bilgi uygulamaları bu Gizlilik Politikası (veya Kullanım Koşullarımız veya Çerez Politikamız) kapsamında değildir. Gizlilik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen doğrudan onlarla iletişime geçin.

 

Web sitesi ayrıca ziyaretçiler hakkındaki kişisel bilgilere dayalı olarak kişiselleştirilmiş üçüncü taraf reklamları da gösterir. Web sitesi reklam verenlere herhangi bir kişisel bilgi sağlamasa da, reklam verenler (reklam sunan şirketler dahil) kişiselleştirilmiş bir reklamla etkileşimde bulunan veya bu reklamı tıklayan kullanıcıların reklamı kişiselleştirmek için kriterlerini karşıladığını varsayabilir. Topladığımız kişisel bilgileri, üçüncü tarafların size gösterdiğimiz reklamları kişiselleştirmesine izin vermek için kullanmamızı istemiyorsanız, lütfen bizimle kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden iletişime geçin.

 

10. Kontrol Etmediğimiz Bir İşletme.


Web sitesinde gözden geçirilen ve / veya listelenen ürünleri ve / veya hizmetleri görüntülediğinizde ve / veya satın aldığınızda tazminat almak için bağlı işletmelerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve çeşitli bağlı kuruluş pazarlama programlarına katılıyoruz. Bazı durumlarda, bu işletmeler Web Sitesinde mağazalar işletmekte veya Web Sitesinde size teklifler satmaktadır. İşlemlerinize üçüncü bir tarafın ne zaman dahil olduğunu anlayabilirsiniz ve bu işlemlerle ilgili müşteri bilgilerini bu üçüncü tarafla paylaşırız.

 

11. Üçüncü Taraf Hizmet Sağlayıcıları.


Bizim adımıza işlevleri yerine getirmeleri için başka şirketler ve bireyler görevlendirebiliriz. Örnekler arasında Web Sitesini barındırma, verileri analiz etme, pazarlama yardımı sağlama, arama sonuçları ve bağlantılar (ücretli listeler ve bağlantılar dahil) ve müşteri hizmetleri sunma sayılabilir. İşlevlerini yerine getirmek için gereken kişisel bilgilere erişebilirler, ancak bunları başka amaçlarla kullanamazlar.

 

12. Tanımlama Bilgileri.
Şu anda çerez kullanıyoruz, lütfen Çerez Politikamıza bakın.

13. Çıkma ve Takip Etme.


Bize iletişim bilgilerinizi vermeye karar verirseniz, izin verdiğiniz yerde size metin ve e-posta yoluyla iletişim gönderebileceğimizi kabul edersiniz. Bununla birlikte, herhangi bir iletişimden vazgeçebilir ve uygun olduğu durumlarda belirli kişisel bilgilerin gönderilmesinden vazgeçebilirsiniz. Belirli iletişim veya bilgi koleksiyonlarından vazgeçmek isterseniz, lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin. "İzleme" web tarayıcınızda izlenmesini istemediğiniz web sitelerini bilgilendirmek için ayarlayabileceğiniz bir tercihtir. Web tarayıcınızın "tercihler" veya "ayarlar" sayfasını ziyaret ederek "o not track" özelliğini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

 

14. Üçüncü Taraflar.
Şirket, Web Sitemizde üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar yayınlayabilir, bunlar üzerinde kontrolümüz olmayan bilgiler içerebilir. Web sitemiz aracılığıyla bir üçüncü taraf web sitesine eriştiğinizde, bu tür üçüncü taraf web sitelerinin gizlilik açısından taranmadığını veya

tarafımızdan güvenlik sorunları. Şirket, Web Sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla ziyaret ettiğiniz herhangi bir reklamveren veya üçüncü taraf web sitesi tarafından toplanan veya kullanılan bilgilerden sorumlu değildir. Bilgi toplama ve saklama uygulamalarının nasıl çalıştığını anlamak için bu üçüncü tarafın hizmet koşullarını ve gizlilik politikasını gözden geçirmelisiniz.

 

15. Güvenlik Önlemleri.


Bilgilerinizi endüstri standartlarına uygun olarak fiziksel ve elektronik korumalar kullanarak korumak için makul çabalar gösteriyoruz. Ancak, Web Sitemiz elektronik olarak barındırıldığından, bilgilerinizin güvenliği veya gizliliği konusunda hiçbir garanti veremiyoruz. Bu nedenle, kendinizi güvenlik ve gizlilik tehditlerinden korumak için virüsten koruma yazılımı, rutin kredi kontrolleri, sağlam parolalar, güvenlik duvarları ve diğer önlemleri kullanmanızı öneririz.

 

16. California Gizlilik Haklarınız.


Şirket, Kaliforniya Eyaleti sakinlerinin Web Sitesini kullanmalarına izin verir ve Kaliforniya İş ve Meslekler Yasası §§ 22575-22579 ile uyumludur. Kaliforniya'da ikamet ediyorsanız, kişisel bilgileri üçüncü şahıslara doğrudan pazarlama amaçları doğrultusunda ifşa etmemize ilişkin belirli bilgileri talep edebilirsiniz. Bu Gizlilik Politikasındaki çeşitli hükümler, Kaliforniya gizlilik yasalarının gereksinimlerini ele almaktadır. Bilgilerinizi izinsiz üçüncü şahıslara yaymasak da, tüm Web Sitesi ziyaretçilerinden elektronik bilgi topladığımızı varsaymalısınız. California Gizlilik Haklarınız ile ilgili her türlü sorunuz için kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

17. Yaş Uyumluluğu.


Çocukların mahremiyetine saygı gösteren Amerikan ve uluslararası yasalara tam olarak uymayı amaçlıyoruz. Bu nedenle, 18 yaşın altındaki kişiler için herhangi bir bilgi toplamaz veya işlemeyiz. 18 yaşın altındaysanız, Web Sitesine erişiminiz yasaktır.

 

18. Bilgilerinizin Amerika Birleşik Devletleri'ne Aktarılması.


Amerika Birleşik Devletleri dışında bulunuyorsanız, kişisel bilgilerinizin Amerika Birleşik Devletleri'nde aktarılacağını ve işleneceğini lütfen unutmayın. Avrupa Ekonomik Alanı'nın ("EEA") bir vatandaşı veya mukimi iseniz, Şirket, Kişisel Bilgilerinizin, işlemcilerimizle Veri Koruma Anlaşmaları yürütmeyi ve bilgilerinizi işlemeyi de içerebilecek yeterli düzeyde korumaya sahip olmasını sağlayacaktır. Bu veri aktarımları, Web Sitesini size sağlamak için gereklidir. Kişisel Bilgilerinizi EEA dışına aktardığımızda, standart sözleşme maddelerini, İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı'nı ve Avrupa Komisyonu tarafından onaylanan diğer veri koruma mekanizmalarını kullanabiliriz.

 

19. Birleşme ve Devralma.


Şirketin iflas, birleşme, devralma, yeniden yapılanma veya varlıkların satışına karışması durumunda, kişisel bilgileriniz bu işlemin bir parçası olarak satılabilir veya devredilebilir. Lütfen bilgiler aktarıldıktan sonra gizlilik haklarınızın değişebileceğini unutmayın.

20. Değişiklikler.


Kullanım ve Çerez Politikamız gibi, bu Gizlilik Politikasını da zaman zaman değiştirebiliriz. Bu Gizlilik Politikasını değiştirdiğimizde, bu Sözleşmede listelenen tarihi değiştireceğiz veya sizinle iletişime geçebiliriz. Web Sitemizi kullanmaya devam etmenizin bir koşulu olarak değişiklikleri kabul etmelisiniz. Kabul etmiyorsanız, Web Sitemizi kullanmayı derhal bırakmalı ve bize kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden e-posta göndererek kabul etmeyi reddettiğinizi bize bildirmelisiniz.

 

21. Avrupa Vatandaşları için Gizlilik Bildirimi.


Şirket, AEA'da yaşayan vatandaşların veya kişilerin haklarına ve GDPR kapsamında kendilerine tanınan haklara saygı duyar. Bu bölüm, AEA kullanıcılarının ayrıcalıklarını ele almaktadır. EEA'da bir ülkede yaşıyorsanız, hizmetler, Web Sitemizi kullandığınızda bilgilerinizden sorumlu veri denetleyicisi olan 530-B Harkle Road, Suite 100 Sante Fe, NM 87505 adresinde Wallabit Media, LLC tarafından sağlanmaktadır. GDPR, AEA vatandaşlarına ve AEA bölgelerinde ikamet eden kişilere aşağıdaki hakları sağlar:

 

Yasal Haklar + GDPR Kapsamındaki Haklarınız


Bilgilendirme hakkı


Şirket, kişisel bilgilerinizle ne yaptığımız konusunda sizi bilgilendirmek ister. Verilerinizi nasıl kullandığımız konusunda şeffaf olmaya çalışıyoruz.

 

Erişim hakkı


Bilgilerinize istediğiniz zaman erişme hakkına sahipsiniz. Şirketin hakkınızda tuttuğu kişisel bilgilere erişmek istiyorsanız lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Düzeltme hakkı


Şirketin hakkınızda tuttuğu bilgiler yanlışsa veya eksikse, bizden bunu düzeltmemizi isteme hakkına sahipsiniz. Bu veriler sizin izninizle veya yasal nedenlerle üçüncü bir tarafa aktarıldıysa, onlardan verileri düzeltmelerini de istemeliyiz.

 

Silme hakkı


Bazen 'unutulma hakkı' denir. Şirketten kişisel verilerinizin tümünü veya tamamını silmesini talep etme hakkına sahipsiniz.

İşlemeyi kısıtlama hakkı
Şirketten verilerinizi işleme şeklimizi kısıtlamasını isteme hakkına sahipsiniz. Bu, verileri saklamamıza izin verildiği ancak daha fazla işlemememiz gerektiği anlamına gelir. Yalnızca ek talepleri karşılayabilmemiz için yeterli veriyi tutacağız.

 

Veri taşınabilirliği hakkı


Şirket, kişisel verilerinizi farklı platformlarda kendi amaçlarınız için taşımanıza ve yeniden kullanmanıza izin vermelidir. Verilerinizi başka bir yere nasıl taşıyacağınızla ilgili ek bilgi almak isterseniz lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden ekibimizle iletişime geçin. Bu hak, yalnızca veri denetleyicisi olarak bize sağladığınız kişisel veriler için geçerlidir.

 

İtiraz etme hakkı


Gizlilik Bildirimimizde açıklanan meşru amaçlara bağlı olsa bile, verilerinizi işleyen Şirketin itiraz etme hakkına sahipsiniz.

İzni geri çekme hakkı
Verilerinizi işlememiz için bize onay verdiyseniz ancak daha sonra fikrinizi değiştirdiyseniz, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz ve Şirket verilerinizi işlemeyi durdurmalıdır. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

 

Verilerinizi işlememiz için bize onay verdiyseniz ancak daha sonra fikrinizi değiştirdiyseniz, onayınızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz ve Şirket verilerinizi işlemeyi durdurmalıdır. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

 

Bilgilerinizi meşru menfaatlerimize veya üçüncü şahısların menfaatlerine göre veya kamu menfaati doğrultusunda işlersek, cryptocurrencyintheusa@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçerek bu hakları kullanabilirsiniz, bu işleme itiraz edebilirsiniz ve işlemeyi durdururuz. İşleme zorlayıcı meşru gerekçelere dayanmadığı veya yasal nedenlerle gerekli olmadığı sürece bilgileriniz. Avrupa'da ikamet ediyorsanız, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilere erişme ve kişisel bilgilerinizin düzeltilmesini, güncellenmesini veya silinmesini isteme hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 

Ek olarak, Avrupa'da ikamet ediyorsanız, sizden bir iletişim talebini yerine getirmek için (örneğin, Web sitesinde bir iletişim formu kullanırsanız veya başka bir şekilde bizimle iletişime geçerseniz) veya başka bir şekilde meşruiyetimizi takip etmek için bilgilerinizi işlediğimizi not ederiz Iş dünyası menfaatleri. Ek olarak, bilgilerinizin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri dahil Avrupa dışına aktarılacağını lütfen unutmayın.

 

22. Bize Ulaşmak.


Başka sorunuz varsa, lütfen kriptoparatriletisim@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Kripto Para TR
Emre Ata habermark TPE marka belgesi
Emre Ata

Emre Ata, cryptocurrencyUSA.net, Buycryptocoin.net, kriptoparatr.com, habermark.com kurucusu.

bottom of page