top of page

Feragatname

Güncelleme: 12.07.2022 KriptoParaTR.com sahipleri, operatörleri, ilkeleri, çalışanları, acenteleri ve diğer bağlı tarafları, kayıtlı komisyoncular, analistler, yatırım danışmanları veya benzer ticaret veya mesleklerde yer almamaktadır. KriptoParaTR.com 'da ("Web Sitesi") sunduğumuz her şey tamamen rehberlik, bilgi ve eğitim amaçlıdır. Web sitesinde yer alan tüm bilgiler bağımsız olarak doğrulanmalı ve onaylanmalıdır. Şirket, bu tür bilgilere veya hizmetlere güvenerek meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Herhangi bir finansal piyasada gerçekleştirilen ticaret veya yatırım dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir faaliyetle ilgili risklerin farkında olun. Kaybetmeyi göze alamayacağınız parayla ticaret yapmayın. Şüphe duyduğunuzda, herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kalifiye bir finansal danışmana danışmalısınız. Web Sitesindeki içerik herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

 

Şirket tarafından sunulan hiçbir beyan veya bilgi gerçek değildir ve Web Sitesinde sunulan ifadeleri veya bilgileri gerçek veya gelecekteki performansın garantisi olarak değerlendirmeyeceğinizi kabul edersiniz. Web Sitesinde yer alan her türlü fikir, haber, araştırma, analiz, içerik, talimat, fiyatlar veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve herhangi bir türden yatırım tavsiyesi veya profesyonel tavsiye oluşturmaz.

Kripto para birimleri (dijital veya sanal para birimleri, kripto varlıkları, altcoinler vb. Olarak da adlandırılır) ticaret ve yatırım, ilk madeni para teklifleri, emtia vadeli işlemleri ve hisse senetleri önemli miktarda zarar riski içerir ve her yatırımcı için uygun değildir. Kâr garantisi veya kayıplardan kaçınma garantisi olamaz. Kripto para birimlerinin ve vadeli işlemlerin değerlemesi dalgalanabilir ve sonuç olarak yatırımcılar orijinal yatırımlarından daha fazlasını kaybedebilir.

 

Kaldıraç veya marj kullanmaya başlarsanız, kaldıracın orantılı olarak daha fazla kazanç VE kayıpla sonuçlanacağını anlarsınız. Vadeli işlem ticaretinin yüksek oranda kaldıraçlı yapısı, küçük piyasa hareketlerinin ticaret hesabınız üzerinde büyük bir etkisi olacağı anlamına gelir ve bu size aleyhinize çalışarak büyük kayıplara yol açabilir veya sizin için çalışarak büyük kazançlara yol açabilir. Yatırdığınız tüm fonları kaybedebileceğiniz ve pozisyonunuzu korumak veya kapatmak için ek fon yatırmanız gerekebileceğinin gerçek olasılığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Piyasa aleyhinize hareket ederse, hesabınıza yatırdığınız miktardan daha fazla bir toplam zarara uğrayabilirsiniz. Kullandığınız tüm risklerden ve finansal kaynaklardan ve seçilen ticaret sisteminden siz sorumlusunuz. Girdiğiniz işlemlerin yapısını ve zarara maruz kalmanızın kapsamını tam olarak anlamadığınız sürece ticarete girmemelisiniz. Bu riskleri tam olarak anlamadıysanız, finansal danışmanınızdan bağımsız tavsiye almalısınız.

 

YATIRIM TAVSİYESİ YOK


Web sitesinde verilen bilgiler yatırım tavsiyesi, finansal tavsiye, ticaret tavsiyesi veya başka herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir ve Web Sitesinin hiçbir içeriğini bu şekilde ele almamalısınız. Şirket, herhangi bir kripto para biriminin sizin tarafınızdan satın alınmasını, satılmasını veya elde tutulmasını önermemektedir. Web sitesindeki hiçbir şey bir kripto para birimini satın alma, satma veya tutma teklifi olarak alınmamalıdır. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi durum tespitinizi yapmalı ve kendi mali danışmanınıza danışmalısınız. Şirket, İnternet Sitesi'nde yer alan bilgilere dayanılarak vereceğiniz yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

 

BİLGİ DOĞRULUĞU


Şirket, herhangi bir eksik veya yanlış bilgiden sorumlu olmayacak olsa da, Web Sitesinde listelenen bilgilerin doğruluğunu sağlamak için çaba gösterecektir. Burada bulunan tüm bilgileri RİSKİNİZDE KENDİNİZDE kullandığınızı anlıyorsunuz. Web Sitesindeki herhangi bir bilginin doğruluğunu ve eksiksizliğini doğrulamak için yeterli adımları atmalısınız.

 

TÜM TİCARET STRATEJİLERİ KENDİ RİSKİNİZDE KULLANILIR


Bu web sitesindeki herhangi bir içeriğe tavsiye olarak güvenilmemeli veya herhangi bir türden öneri sağladığı şeklinde yorumlanmamalıdır. Hangi işlemlerin yapılacağını onaylamak ve karar vermek sizin sorumluluğunuzdadır. Geçmiş sonuçlar gelecekteki performansın göstergesi değildir. Hiçbir durumda bu yazışmanın içeriği açık veya zımni bir vaat veya garanti olarak yorumlanmamalıdır?

 

Şirket, Web Sitesindeki içerikten türetilen ticaret stratejilerinin herhangi birinin kullanılması sonucunda ortaya çıkan kayıplardan sorumlu değildir. Bu sorumluluk reddinde sağlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgi hiçbir şekilde garanti edilmez. Gelecekteki koşulların tahmin edilmesine çalışıldığında hiçbir garanti verilmez veya mümkün değildir.

Web Sitesinde yayınlanan içeriklerin hiçbiri, belirli bir kripto para biriminin, kripto para birimi portföyünün, işlemin veya yatırım stratejisinin belirli bir kişi için uygun olduğuna dair bir öneri oluşturmaz.

 

Şirket tarafından sağlanan hizmetler ve içerik yalnızca eğitim amaçlıdır. Şirket tarafından sağlanan jenerik piyasa tavsiyeleri, sadece Şirket personelinin kanaatine dayanmaktadır, profesyonel tavsiye veya yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Kendi kararınıza dayanarak herhangi bir işleme girdiğinizi kabul edersiniz. Web Sitesi tarafından sağlanan herhangi bir pazar tavsiyesi yalnızca geneldir ve şirketimizin ve / veya Şirketimizin iştiraklerinin pazar konumları veya niyetleriyle tutarlı olabilir veya olmayabilir. Web Sitesinde yer alan her türlü görüş, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel pazar yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz.

 

ORTAKLIK SORUMLULUK REDDİ


Web Sitesi, Şirket tarafından oluşturulmayan, sürdürülmeyen veya izlenmeyen ve reklamı yapılan ürünler ve / veya hizmetlerden yapılan satın alımlar için Şirkete tazminat ödeyebilecek harici web sitelerine çeşitli bağlantılar içerir. Şirket, bu tür harici bağlantılardaki herhangi bir bilginin doğruluğunu, uygunluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmez.

bottom of page