top of page

Binance İndirimli Abonelik ( Ömür boyu Yüzde 20 Komisyon indirimi )

Binance İndirimli Abonelik ( Ömür boyu Y

Temmuz 2017'de kurucu Changpeng Zhao, Binance Cryptocurrency Exchange'i başlattı. Changpeng Zhao sevimli bir karakter, hayırsever ve vokal bir CEO. Düzenli tweetler yapmak, değişimle ilgili en son haberlerden sizi haberdar eder. CZ, BijieTech'in kurucusu ve CEO'sudur. Asya'da 30'dan fazla borsaya bulut tabanlı değişim sistemleri sağlayan bir şirkettir. Bu, bir Cryptocurrency Exchange çalıştırmak için mükemmel bir arka plana eşittir. BijieTech'ten önce CZ, Okcoin'in kurucu ortağı ve CTO'suydu. CZ artık sadece Binance'e odaklanıyor. Burada, BRG'de takas için harika bir öncü olduğunu hissedin.

Binance Nerede Bulunur?

Binance’in orijinal konumu Hong Kong’daydı. Ancak 2018'de AB'nin bir parçası olan Malta'ya taşınmayı planladılar. Bu hareket, Malta'nın Cryptocurrency ve fin-tech söz konusu olduğunda ilerici olmasından kaynaklanıyor. Buna karşılık, Asya'da Kripto para birimleri ile ilgili bazı yasal belirsizlikler var. Şu anda, Binance’in genel merkezinin nerede olduğu konusunda biraz belirsiz. Telgraf kanalında destekle iletişime geçtikten sonra, resmi bir karargahları olmadığı anlaşılıyor. Ofislerinin, güvenlik kaygıları nedeniyle gizli tutmaya çalıştıkları birkaç farklı yere yayıldığını açıkladılar.

Binance indirimli abonelik çok düşük işlem ücretleri ile dünyadaki en popüler kripto para borsalarından biridir. Bu yazıda, hem spot hem de vadeli işlem piyasaları için geçerli olan indirimli bir Binance hesabının nasıl açılacağını göstereceğim. % 20 Binance işlem ücreti indirimi almak çok basit. Aşağıdaki bağlantımız üzerinden kaydolun ve ödediğiniz tüm ticaret ücretlerinin% 20'sini alacaksınız. Girmeniz gereken tek bilgi, e-posta adresiniz ve seçtiğiniz bir şifredir. Kayıt sayfasında açıkça komisyon komisyon oranınızın % 20 olduğunu söyleyecektir.

Binance Hesabı Nasıl Açılır? 

Aşağıdaki adımları izleyerek Binance hesabınızı % 20 işlem ücreti indirimi ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Binance Kayıt Sayfasına Gidin

Önce Binance kayıt sayfasına gitmek için bağlantıya tıklayın: Binance'e kaydolun

Binance Kayıt Formunu Doldurun ( BURAYA TIKLAYIN )

E-postanızı ve şifrenizi girerek formu doldurun. Şifre, büyük harf ve rakamlardan oluşan en az 8 karakter olmalıdır. Binance'in kullanım şartlarını kabul etmek için işaretleyin ve hesap oluştur düğmesine tıklayın.

Email Adresinizi Doğrulayın

Onay kodu için e-posta adresinize bakın. E-posta adresinizi onayladıktan sonra Binance hesabınız için 2FA kurmaya devam edin.

Binance Hesabınızda 2FA'yı Etkinleştirin

Binance hesabınızda 2FA'yı etkinleştirmek için Google Kimlik Doğrulaması'na tıklayın veya hesabınız için 2FA kodları almak üzere SMS kimlik doğrulamasını seçin.

Google Authenticator uygulamasını App Store veya Google Play'den indirerek mobil cihazınıza yükleyin. QR kodunu uygulama ile tarayın, qr kodunu tararken otomatik olarak uygulamanıza eklenecektir. Mobil cihazınızı kaybederseniz 2FA'yı yeniden oluşturmak için hem QR kodunuzu hem de metin sürümünü yedekleyin. Son adımda, giriş şifrenizi ve 2FA kodunu girerek 2FA'yı etkinleştirin ve Binance hesabınızı kullanmaya hazırsınız!

Güncel Binance İşlem Ücretleri Nelerdir?

Ayda 50 BTC'den (Bitcoin) daha az işlem yaparsanız, işlem başına ücret % 0,1'dir. Ancak, işlem ücretlerinizi BNB (Binance Coin) ile öderseniz, işlem başına ücreti % 0,75 yaparak % 25 indirim alırsınız. Ek % 20 indirim bağlantımızı kullanmak, işlem ücretlerini her işlemin% 0,6'sına çıkaracaktır. Bir ayda 50 BTC'den (Bitcoin) fazla alım satım yaparsanız, alım satım ücretlerinde daha fazla indirim alabilirsiniz.

Binance'te Kripto Para Birimleri Nasıl Satın Alınır?

Binance'de Bir Kripto Para Portföyü Oluşturmak

Binance, kripto borsasına kripto bir kripto olduğundan, kripto para satın almak için USD gibi itibari para birimlerini Binance'e yatırmak, kredi kartı ile satın alma ve çok yüksek ücretler ödeme seçeneği dışında mümkün değildir.

Binance'te işlem yapmak için, önce kullanıcıların fiat para birimlerini yatırmalarına izin veren başka bir borsada Bitcoin veya Ethereum satın almalısınız. Bundan sonra, satın aldığınız Bitcoin veya Ethereum'u Binance hesabınıza yatırın. Para / Bakiye ve ardından para yatır düğmelerine tıklayarak Bitcoin ve Ethereum para yatırma adreslerinizi görebilirsiniz.

Binance hesabınızda Bitcoin, Ethereum veya başka herhangi bir madeni paraya sahip olduğunuzda, kripto para birimi portföyleri oluşturmak için bunları diğer madeni paralar ve jetonlarla takas edebilirsiniz. Ethereum, EOS ve TRON gibi dapp platform coinleri veya diğer kripto para birimleri ile portföy oluşturabilirsiniz. Merkezi olmayan değişim belirteçleri ile yapılan bir kripto para birimi portföyü örneği;

Merkezi Olmayan Borsa Jetonları

Merkezi olmayan borsaların potansiyeline inanıyor musunuz? Binance (Binance DEX), Bitfinex ve Coinbase gibi en büyük merkezi borsalarda bile merkezi olmayan bir borsa oluşturmalı veya satın almalısınız. Merkezi olmayan borsa jetonlarından oluşan bir kripto para portföyü oluşturmak için Binance'te aşağıdaki jetonları bulabilir ve satın alabilirsiniz;

0x (ZRX)

0x, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen eşler arası token alışverişini sağlayan açık bir protokoldür. ZRX jetonu yönetişim ve stake etme için kullanılır.

Airswap (AST)

Airswap, merkezi olmayan, eşler arası Ethereum tabanlı token ticareti için bir ağdır.

Bancor (BNT)

Bancor, Bancor Protokolüne dayalı merkezi olmayan bir çapraz zincir likidite ağıdır. Akıllı sözleşmelerle desteklenen otomatik fiyat belirleme ve otonom likidite mekanizmaları ile kullanıcıların token takas etmelerine olanak tanır. BNT, ağda bir yardımcı program belirteci olarak kullanılır.

Kyber Ağı (KNC)

Kyber, zincir içi likidite protokolü ile merkezi olmayan atomik token takaslarına olanak tanır. KNC belirteci, ağın çalışması için gerekli olan Kyber rezervleri ve ağ ücretleri için kullanılır.

Bir Kripto Para Portföyü Nasıl İzlenir ve Yönetilir?

Bir kripto para birimi portföyünü takip etmek, özellikle kripto para birimlerinizi bakiyenizin yeni transferlerden ve işlemlerden etkilendiği bir borsada tutuyorsanız biraz zor olabilir.

Bunun yerine, bir kripto para birimi portföyü oluşturmak için CryptoCompare'i kullanabilirsiniz. Pek çok özellikle birlikte gelir, portföyünüzün fiyat grafiğini, her bir madeni para ve tüm portföy için kar / zarar oranını ve en iyi ve en kötü performans gösteren kripto paraları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni işlemler yaptığınızda kripto para portföyünüzü düzenleyebilirsiniz.

Binance Şimdiye Kadar Ne Kadar Başarılı Oldu?

Rakiplerine kıyasla nispeten yeni bir borsadırlar. Yine de, Temmuz 2017'de piyasaya sürüldüklerinden beri, kripto ticareti için bir numaralı borsa haline geldiler. 2018'in birinci çeyreğinde, 200 milyon doların üzerinde kar elde ettiler ve bu, böyle yeni bir değişim için dikkat çekici. Bu kadar erken başarı, arkasında olağanüstü bir ekip olduğunu gösterir.

Binance Exchange şu anda diğer tüm borsalara kıyasla her gün en yüksek hacimli ciroya sahip ve her gün 1 milyar doların üzerinde işlem görüyor. Bir sorun olduğunda, Binance hızlı hareket eder ve müşterilerinin fonlarının güvende olmasını sağlar. Madeni para listeleri için aldıkları tüm ücretleri hayır kurumlarına bile bağışlıyorlar.

Binance, yalnızca mevcut en iyi kripto paraları listelemeye çalışır. İncelemeden sonra birçok madeni parayı listeden çıkardılar, madeni paraların Binance'de ihtiyaç duyulan standardı karşılamadığını hissettiler. Binance Borsasında bir kripto para listelemek için artık ağır bir ücret talep ediliyor. Bir madeni parayı listelemeyi zorlaştırmak iyidir çünkü bu, yalnızca uygun paralar ekledikleri anlamına gelir.

Binance web sitesi, dünya çapında popülerliğini artıran 15 dilde mevcuttur. Yazma sırasında müşteri hizmetleri İngilizce, Çince, Japonca ve Korece olarak mevcuttur. Zamanla daha fazla dil eklemeyi planlıyorlar.

Binance İndirimli Abonelik
bottom of page