top of page

Binance Futures ( Vadeli işlemler ) %10 İndirim Kodu Nasıl kullanılır? 

Binance Futures %10 Komisyon İndirimi


Binance Vadeli İşlemler referans kodunu kullanabilir ve uygulayabilirsiniz: Kodunuz: 48162505. yüzde ve tüm Binance Vadeli İşlem işlemlerinde % 10 indirim kazanın. Binance Vadeli İşlemler borsasında işlem yaparken ücretlerden çok tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz? Referans kodumuz ile  % 10 anında indirim alacaksınız.


 Ayrıca % 10'dan daha yüksek bir indirim verilmektedir.


Yerel Binance Coin'i (BNB) tuttuğunuzda, % 10'luk bir çift indirim elde edersiniz. Binance'in Vadeli İşlemler referans kodu yalnızca Vadeli İşlemler ortamlarını etkinleştirmemiş yeni kullanıcılar için geçerlidir. Hesaplarını etkinleştiren kullanıcılar yönlendirme kodunu uygulayamaz. Bir seçenek, yeni bir hesap oluşturmaktır. Binance Yönlendirme Referans Kimliğimiz ile Binance'teki tüm ticaretlerinizde ömür boyu % 20 indirim alabilirsiniz.  Binance'de normal bir hesap açtıktan sonra, KYC doğrulaması ve diğer hesap onay işlemlerinin ardından, hamburger menü üzerinde Vadeli, kaldıraçlı işlemler bölümüne gidin. Bu bölümde sistem sizden referans kodu isteyecektir. Binance Futures Vadeli Kaldıraçlı ilşlem %10 Komisyon indirim kodu 48162505 numarasını sağ bölümde bulunan referans kodu alanına girerek indirimden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Binance Futures (Vadeli İşlemler) için yüzde %10 komisyon indirim kodu nasıl alınır?

Binance Futures ( Vadeli işlemler )  Komisyon indirimi kodu nasıl alınır? Adım adım video anlatım: 

Bu videomuzda Binance Futures Vadeli Kaldıraçlı işlemler için %10 Komisyon indirim kodu 48162505 nasıl kullanabileceğiniz anlatılmıştır. Kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Binance Futures Vadeli Kaldıraçlı işlemler Komisyon indirim kodu nereye eklenir?

Aşağıdaki görselde ise, klasik bir Binance Vadeli işlem ekranı görüyorsunuz. Kırmızı ok işaretleri ile gösterilmiş olan bölümlerde al sat işleminize başlayabilirsiniz. Kodunuzu ilgili referans kodu girin ekranına yazabilirsiniz.

Binance Futures ( Vadeli işlemler) _ İndirim Kodu Nasıl kullanılır 1 

Son görselde ise işlem yaparken, izole veya marjin seçimi, kat sayı seçeneklerini görüyorsunuz. Bu bölümdeki kutucuklara tıklayarak işlem büyüklüğünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Binance Futures ( Vadeli işlemler) _ İndirim Kodu Nasıl kullanılır 2

Binance Vadeli İşlemleri Referans Kodu

ŞİMDİ BURAYA TIKLAYARAK %10 İNDİRİM İLE BİNANCE VADELİ İŞLEMLER HESABI AÇIN.


Vadeli İşlemlerin ne olduğunu ve normal ticaret arasındaki farkı tam olarak anladığınızdan emin olun. Vadeli İşlemlerle ticaret yapmak, çok yüksek kaldıraçlar kullanabileceğiniz için normal ticaretten çok daha risklidir.


Vadeli işlem ticareti, ağırlıklı olarak riskleri anlayan deneyimli tüccarlar tarafından kullanılır. Çok daha hızlı kar elde edebilirsiniz, ancak aynı zamanda tasfiye edilebilir ve tüm paranızı kaybedebilirsiniz. Hepimiz Bitcoin fiyatının çok hızlı bir şekilde yükselip düşebileceğini biliyoruz. Ancak kaldıraçlarla ticaret yaptığınızda, 125 kat daha hızlı yukarı ve aşağı gidebilir.


Vadeli işlemlerde işlem yaparken lütfen dikkatli olun. Yüksek kaldıraçlarla ticaret yapmanın kumarla neredeyse aynı olduğunu düşünüyoruz. Ancak, deneyimliyseniz ve kaldıraçları akıllıca kullanırsanız (2x - 10x), Vadeli İşlemler referans kodumuz olan % 10 ile çok tasarruf edebilirsiniz.


Vadeli İşlemler Yönlendirme Kodu Nasıl Uygulanır?


Vadeli İşlemler Referans Kodunu uygulamak çok kolaydır. Kodu uygulamak için lütfen kılavuzumuzu kullanın;

 

  • Binance Vadeli İşlemler sayfasını ziyaret edin

  • Binance hesabınız yoksa buradan oluşturabilirsiniz

  • Kodu 48162505 uygulayın 

  • Şimdi Aç'a tıklayın

  • Vadeli İşlemler hesabınızı açtıktan sonra hemen Vadeli İşlemler bölümünü kullanabilirsiniz. İndirim 1 ay boyunca geçerli olacak ve her işlemden sonra geri ödeme olarak alacaksınız.

  • Yani işleminizden önce % 10 Binance Coin (BNB) indirimi alacaksınız. Ve işleminizden sonra (1 saat sonra) % 10'luk parayı hesabınıza para iadesi olarak alacaksınız.


Şartlar ve Koşullar


1. İndirimin% 10'u, binance vadeli işlemlerine katılmanın ilk 30 günü için geçerli olacaktır.


2. Yönlendirme ödülleri yalnızca VIP 1 veya altı arkadaşlardan kazanılabilir. Tavsiye ettiğiniz bir arkadaşınız VIP seviye 2 veya üstüne ulaştığında, ondan tavsiye ödülü kazanamazsınız.


3. Yönlendirme bonusu yalnızca ilk 12 ay yönlendirmelerle kazanılabilir.


4. Tasfiye ücretleri Binance Vadeli İşlemler sevk programına dahil değildir.


5. Kendi kendine davete izin verilmez.


6. Binance, programla ilgili herhangi bir kuralı önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


7. Herhangi bir koşul ihlali, hesabınızın feshedilmesine neden olabilir.


8. Binance vadeli işlem tavsiye programı için zararlı, saldırgan veya yanlış yorumlama yönlendirme kodlarına izin verilmez. Bulunursa, kazanılan herhangi bir tavsiye bonusu kaybedilecektir.


9. Binance alanlarını veya sosyal hesabı taklit etmek de hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir. Bu tür durumlarda tavsiye ödülünüz 0 olur.


10. Marka teklifine izin verilmez.


Binance Vadeli İşlemleri Nedir?


Binance, kullanıcıların Binance Vadeli İşlemlerde 125 kata kadar kaldıraçla Bitcoin ticareti yapmalarına olanak tanır. Kâr elde etmek veya kayıplara karşı korunmak için USDT marjlı, BUSD marjlı ve jeton marjlı sözleşmelerle Binance'de ticaret yapabilirsiniz.


USDT-marjlı Vadeli İşlemler, Bitcoin ve USDT'ye karşı işlem gören ETH, XRP, LINK ve EOS gibi diğer birçok kripto para birimini içerir. BTC / USDT çifti için kullanabileceğiniz maksimum kaldıraç 125x ve ETH / USDT çifti için 100x'tir. Bu, az miktarda kripto para birimi ile, aksi takdirde imkansız olacak çok büyük pozisyonlar açabileceğiniz anlamına gelir.


Binance Vadeli İşlemleri ilk bakışta karmaşık görünebilir. Ancak, vadeli işlemlerle ilgili terimleri öğrendikten ve alım satım arayüzüne aşina olduktan sonra Binance Vadeli İşlemlerde alım satım yapmak aslında çok basittir.


Binance Vadeli İşlemleri Nasıl Kullanılır? Binance Vadeli İşlemler Ticaret Rehberi
Adım 1: Vadeli İşlemler hesabınızı% 10 +% 10 ücret indirimi ile açın
Önce tarayıcınızdan veya mobil uygulamanızdan Binance hesabınıza giriş yapın ve Türevler / USDS-M Vadeli İşlemler'e tıklayın. Binance Vadeli İşlemler hesabınızı açmak için “ 48162505 ” kodunu kullanın ve Vadeli işlemlerde % 10 komisyon indirimi elde edin.


Ücretleri BNB olarak ödemek için USDS-M cüzdanınıza bir miktar BNB de aktarabilirsiniz. Bunu yaparak, başka bir% 10 ücret indirimi elde edersiniz ve vadeli işlemleriniz için toplamda % 20 daha az ücret ödersiniz.


Adım 2: USDT'yi spot cüzdanınızdan USDS-M Vadeli İşlemler cüzdanına aktarın
Binance Vadeli İşlemler'de "transfer" simgesine veya "transfer" düğmesine tıklayın ve USDS-M Vadeli İşlemler cüzdanınıza transfer etmek istediğiniz USDT miktarını girin ve transferi onaylayın.


Cüzdan sayfasındaki "transfer" butonuna tıklayarak cüzdanlarınız arasında kripto para transferleri de yapabilirsiniz.


Bitcoin'de 125x'e kadar kaldıraçla uzun ve kısa pozisyonları nasıl açacağınızı göstermek için cüzdanıma 20 USDT aktarın.


Ücretleri BNB olarak ödemek için USDS-M cüzdanınıza bir miktar BNB de aktarabilirsiniz. Bu şekilde, USDT marjlı ve BUSD marjlı vadeli işlem piyasalarında ekstra% 10 ücret indirimi alabilir ve toplamda % 20 daha az işlem ücreti ödeyebilirsiniz.


Adım 3: Binance'te uzun ve kısa kaldıraçlı pozisyonlar nasıl açılır
Öncelikle uzun veya kısa gitmek istediğiniz çifti seçmeniz ve kaldıraç oranınızı ayarlamanız gerekir. BTC / USDT çifti için mümkün olan en yüksek kaldıraç 125x'tir.
Elbette bu yüksek kaldıracı asla kullanmamalısınız. Yeni başlayan biriyseniz, 5 kattan daha yüksek kaldıraç kullanmak iyi bir fikir olabilir.


USDS-M Vadeli İşlemler sekmesinde işlem yapabileceğiniz birçok çift vardır. Binance, Binance Vadeli İşlemlerde çok sayıda altcoin listeledi, bu nedenle daha fazla ticaret fırsatı var.


100x veya 125x gibi çok yüksek kaldıraç kullanmamalısınız çünkü pozisyonunuz yerinde bir stop loss emri olmadan hiçbir zaman tasfiye edilebilir. Örneğin, 100x kaldıraçla, işlem yaptığınız madeni paranın fiyatında yalnızca % 1'lik bir değişiklik, pozisyonunuzun tasfiye edilmesi için yeterlidir. Bunun arkasındaki mantık basit. Diyelim ki 1 BTC'niz var ve 100x kaldıraç kullanarak 100 BTC uzun pozisyon açtınız. Bitcoin fiyatı % 1 düşerse, 1 BTC kaybedersiniz ve pozisyon büyüklüğünüz 99 BTC olur, ancak marjınız sadece 1 BTC olduğu için pozisyonunuz tasfiye edilmiş olacaktır.


Binance Vadeli İşlemler Ücret Hesaplaması


Diyelim ki 50x kaldıraçla uzun pozisyon açmak istiyorsunuz ve marjınız 1.000 USDT. Bu ticarette pozisyon büyüklüğünüz 50.000 USDT olacaktır.


Piyasa emri yerine limit emri verirseniz, ödeyeceğiniz işlem ücretini 50.000'i 100'e bölerek ve ardından 0.02 (50.000 / 100 × 0.02 = 10 USDT) ile çarparak hesaplayabilirsiniz. Bu hesaplamada, aylık işlem hacminizin 250 BTC & 50 BNB'nin altında olduğunu ve ücret indiriminizin olmadığını varsayıyoruz. Vadeli İşlemler hesabınızı “ 48162505 ” koduyla açtıysanız,% 10 daha az işlem ücreti ödersiniz. Buna ek olarak, ücretleri BNB'de ödemek için USDS-M cüzdanınızda BNB tutarsanız,% 10'luk bir ücret indirimi daha alırsınız.


Madeni para marjlı vadeli işlemleri tercih ediyorsanız, ödeyeceğiniz veya alacağınız fonu hesaplamak için, önce sahip olduğunuz sözleşme miktarını sözleşme değeriyle çarpmanız gerekir. 300 ETH / USD sözleşmeniz varsa, her bir sözleşme ETH / USD çiftinde 10 $ 'ı temsil ettiği için 300 ile 10'u çarpmanız gerekir. Bundan sonra, 3.000 $ 'ı Ethereum fiyatına 3.000 / 1.200 = 2.5 ETH gibi bölün (Ethereum'un 1.200 USD'den işlem gördüğünü varsayarak). Şimdi 2,5'i 100'e bölebilir ve ardından ödeyeceğiniz işlem ücretini hesaplamak için bunu jeton marjlı vadeli işlem ücreti oranıyla (% 0,015 /% 0,04) çarpabilirsiniz.


Binance Vadeli İşlem Hesaplayıcı


Binance Vadeli İşlemlerde uzun veya kısa pozisyonlar açmadan önce, sayfanın sağ üst kısmında bulabileceğiniz hesap makinesini kullanarak pozisyonunuzu belirli bir fiyattan kapattığınızda elde edeceğiniz karı hesaplayabilirsiniz.


Binance Vadeli İşlemler Kâr Hesaplayıcı


Aşağıdaki örnekte, ilk marjımız ve giriş fiyatımız 8000 USDT ve kaldıraç oranımız 50x, dolayısıyla emir büyüklüğü (miktar) 50 BTC'dir.


Pozisyon uzun olduğu için BTC fiyatı yükseldikçe kar edeceğiz. Pozisyonu 8.750 USDT'den kapatırsak, karımız (PNL) 3.750 USDT olacaktır.


Binance Vadeli İşlemler Likidasyon Hesaplayıcısı


Ayrıca Binance Vadeli İşlemler'deki hesaplayıcıyı kullanarak tasfiye fiyatını da hesaplayabilirsiniz. Giriş fiyatınızı ve miktarınızı girmeniz, kaldıraç ve diğer değişkenleri ayarlamanız gerekir. Binance tarafından belirtildiği gibi, likidasyon fiyatını hesaplarken açık pozisyonlarınız da dikkate alınacaktır.


Binance Vadeli İşlemler Yönlendirme Programı nedir?


Davet ettiğiniz her iyi arkadaş, katılmaları durumunda % 10 düşük alış ve satış ücreti alabilir. Bu da muhtemelen onlara bir iyilik yaptın demektir!


İkramiye kazanın Binance Vadeli İşlemler arkadaşlarının alım ve satım masraflarının % 30'u kadar bir Binance Vadeli İşlemler tavsiye bonusu kazanın.


Nasıl işliyor, ihtiyacınız olan tek şey bir Binance vadeli işlemler hesabı! Vadeli işlem yönlendirme web sayfasının yönüne gidin ve ardından köprünüzü oluşturmak için "Şimdi Davet Et" e tıklayın. Paylaşmak için köprünüzü kopyalayın ve artık hazırsınız!


Kayıt için Nasıl birlikte Binance Vadeli referans Kodu alınır?


Kayıt sayfasına gitmek için burayı tıklayın


mevcut müşteriler Binance Futures'a bireysel olarak kaydolmalıdır.


Kaydol düğmesine tıklayın.


E-postanızı, şifrenizi girin ve ifadelere uyun üzerine tıklayın.


48162505 ” kısmına, muhtemelen bizim girebilirsiniz Binance Vadeli Sevk ID: 48162505


E-posta onaylayın ve tüm alış ve satış başlamak için hazır olabilir Futures üzerinde Binance Futures.


Binance Vadeli İşlemlerinde Daha İyi Bir Ticaret İçin İpuçları


Tecrübeli bir tüccarsanız, Binance vadeli işlem platformunu seveceksiniz. Ticaretten yararlanmada yeniyseniz, her zaman dikkatli olun. Bunlar, daha fazla kar ve daha az zarar elde etmenize yardımcı olacak ipuçlarım.


Daha Düşük Riskleri Kullanın - Uzman bir tüccar değilseniz. Önce ticaretinizde daha düşük kaldıraçlarla başlayın.


DYOR - Bir ticaret yapmadan önce Daima Kendi Araştırmanızı Yapın. İşlem yapmadan önce giriş ve çıkış noktalarına karar verin, bu daha fazla kar ve daha az zarar elde etmenize yardımcı olur.


Korku ve Açgözlülük - Kaybetme korkusundan (FOMO) ve kaybetme korkusundan (Açgözlülük) kaçının. Düşük fiyattan alıp pahalıya satmak daha iyidir. Bir varlığı şişirilmiş fiyattan kovalamak, daha az karlı bir ticarete yol açabilir.


Durdurma Sınırlarını Kullanın - Durdurma sınırını korumak iyi bir uygulamadır. Daha az kayıp almanıza yardımcı olurlar. Önleyici önlemdir, asla çok sıkı durdurma sınırları koymayın. Sıkı stop limitleri kolayca tetiklenir ve ticaretinizi kötü bir şekilde etkileyebilir.

Bu piyasa çok fazla hareket içeren bir sektör olduğu için unutmamanız gereken bir diğer önemli nokta ise şudur, ani bir yükseliş gerçekleştiğinde fiyatın en tepede uzun süre kalamaycağını mutlaka bilin. Sosyal medya veya ekonomi haberlerini yerli ve yabancı kaynaklardan takip etmeyi unutmayın. 

Örnek: Bitcoin 60.000 USD değerine ulaşabilir, bu gerçekleştiğinde birkaç gün bu seviyelerde seyir halinde olabilir. Bu dönemde çok ufak bile olsa herhangi bir korku haberi tüm dünya medyası ve sosyal medyada yankılanırsa ( örnek: X ülke Bitcoin madenciliğini yasakladı veya, x ülke birkaç kripto para borsasını kapattı ) piyasaya korku pompalanacağından Bitcoin değerinde ani inişler gerçekleşebilir bu yüzden stop loss kullanmadıysanız büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Bunun haricinde tam tersi haberler gelebilir ve fiyat aynı şekilde yükselebilir. Sonuç olarak piyasayı ve haber kaynaklarını anlık takip etmek çok ama çok önemlidir. Binance Vadeli İşlemler Futures Komisyon İndirimi kodu %10 gibi bir indirimi siz değerli kullanıcılarına sunar. Bu süre genellikle bir ay sürer. Farklı kaynaklarda daha yüzek komisyon oranları görürseniz bu oranlar gerçeği yansıtmamaktadır. Spot işlem ve vadeli işlem komisyon indirim kodlar birbirlerinden farklıdır. Binance Vadeli Futures Komisyon indirimi kodu diyerek Google'da arattığınızda '' 48162505 '' rakamlarını görebilirsiniz. Bu rakamlardan oluşan komisyon indirim kodu Kaldıraçlı Vadeli işlemlerde sizlere %10 komisyon indirimi sağlayacaktır. JL3MPH7U Kodu ise siz değerli kripto para türkiye kullanıcılarına Binance borsasında ömür boyu %20 komisyon indirimi sağlayacaktır. Bu yüzden lütfen iki kodu birbirine karıştırmayın. 

Son günceleme: 25.07.2023

Yazar: Emre Ata 

Binance Futures vadeli kaldıraçlı işlem komisyon indirim kodu
bottom of page