top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır?

Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır?


Selamlar KriptoParaTr Com takipçileri, Binance yeni launchpool projesi io net io'yu tanıttı. Kullanıcılar 4 gün boyunca BNB ve FDUSD stake ederek saatlik io token kazanabilecek. Yapay zeka tokenları arasında popüler olması beklenen io şimdiden limitli ve düşük arzı ile yatırımcıları cezbediyor. Videomuzda io net io ön satışı ve satın alım nasıl yapılır bunları sizlere anlattık.


Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış  nasıl kazanılır ve alınır?
Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır?


1. Binance sayfasında hesap açmanız olmazsa olmaz, mutlaka gerekiyor Buraya tıklayarak %20 Komisyon indirimli hesap açabilirsiniz. https://www.binance.com/tr/register?ref=JL3MPH7U


2. Binance Global borsasında kayıt olduktan sonra mutlaka KYC doğrulamanızı tamamlamanız gerekmektedir, eğer bu işlemi yapmazsanız IO. NET (IO) farming etkinliğine katılamazsınız, KYC bir hesap doğrulamasıdır. Ancak bu şekilde Launchpool IO. NET (IO) farming, kazıma etkinliğine katılabilir ve ücretsiz bir şekilde farming yapabilirsiniz.


3. Kredi kartı, Debit kart, Ön ödemeli, Visa yada Master card, Troy banka kartı ile para yatırın ve BNB (Binance Coin) Binance borsasısın resmi coinini satın almanız gerek, FDUSD stabil coinini de alabilirsiniz.


4. Binance Yeni Launchpool sayfasını adımları takip ederek bulun, ardından io net (IO) kısmına tıklayın ve ulaştığınız sayfada farming yapmak istediğiniz token / coin türünü seçmeniz gerekir BNB veya FDUSD olabilir.


5. BNB coinlerinizi veya FDUSD'lerinizi stake edin kilitleyin 4 gün boyunca farm yapın, saatlik olarak ödül sayfasına gelin ve ödülleri al kısmına tıklayın. Yeni token'lar spot hesabınıza transfer edilecektir.


6. Binance listeleme gerçekleştiğinde IO. NET (IO) satın, ya da elinizde tutun daha fazlasını satın alabilir, hodl yaparak yani elinizde tutarak bekleyebilirsiniz.Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış  nasıl kazanılır ve alınır? 3
Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır? 2
Io net io nasıl alınır ve farm yapılır? Video anlatım
io net io Resmi Binance duyuru sayfası linkiio net io arzı ne kadar?


IO Başlatma Havuzu Ayrıntıları

Token Adı: IO. NET (IO)


Yaratılıştaki Toplam Token Arzı: 500.000.000 IO


Maksimum Token Arzı: 800.000.000 IO


Launchpool Token Ödülleri: 20.000.000 IO (Genesis'teki toplam token arzının %4'ü)


İlk Dolaşan Arz: 95.000.000 IO (Genesis'teki toplam token arzının %19'u)


Akıllı Sözleşme Detayları: Solana


Staking Koşulları: KYC gerekli


Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit:


BNB havuzunda 17.708,33 IO


FDUSD havuzunda 3.125 IO
Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış  nasıl kazanılır ve alınır? 5
Binance Launchpool Yeni Proje IO NET (IO) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır? 4Notcoin (Not) ne zaman Binance'de listelenecek?


Binance daha sonra Notcoin'i 16.05.2024 12:00'de (UTC) listelemeyi öngörmektedir.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505
Hazırlayan: Emre Ata

10 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page