top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır?

Binance Launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır?


Selamlar KriptoParaTr Com takipçileri, Binance 54. Launchpool projesi olarak son ayların popüler projesi Notcoin (Not)'u duyurdu. 3 Gün boyunca farm yapılabilecek Notcoin için BNB ve FDUSD kilitleyebileceksiniz. Saatlik veya günlük olarak spot hesabınıza Not çekebileceksiniz. Listelenme sonrasında isterseniz satabilecek, isterseniz hodl yapabileceksiniz. Çılgın bir token kazanma platformu olan Notcoin telefon ekranına tıklayarak farm yapan binlerce kullanıcıya ulaşmayı başardı, listelenme sonrası market cap rakamı bütün kripto para dünyası tarafından merakla bekleniyor. Binance launchpool 54. Proje Notcoin $not Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır? Adım adım resimli ve video anlatım makalemizde.


Binance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır
Binance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön satış nasıl kazanılır ve alınır

Binance Notcoin (Not) ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır? Adım adım video anlatım

1. Binance sayfasında hesap açmanız olmazsa olmaz, mutlaka gerekiyor Buraya tıklayarak %20 Komisyon indirimli hesap açabilirsiniz.

2. Binance Global borsasında kayıt olduktan sonra mutlaka KYC doğrulamanızı tamamlamanız gerekmektedir, eğer bu işlemi yapmazsanız Notcoin (Not) farming etkinliğine katılamazsınız, KYC bir hesap doğrulamasıdır. Ancak bu şekilde LaunchpoolNotcoin (Not) farming, kazıma etkinliğine katılabilir ve ücretsiz bir şekilde farming yapabilirsiniz.

3. Kredi kartı, Debit kart, Ön ödemeli, Visa yada Master card, Troy banka kartı ile para yatırın ve BNB (Binance Coin) Binance borsasısın resmi coinini satın almanız gerek, FDUSD stabil coinini de alabilirsiniz.

4. Binance Yeni Launchpool sayfasını adımları takip ederek bulun, ardından Notcoin (Not) kısmına tıklayın ve ulaştığınız sayfada farming yapmak istediğiniz token / coin türünü seçmeniz gerekir BNB veya FDUSD olabilir.

5. BNB coinlerinizi veya FDUSD'lerinizi stake edin kilitleyin 3 gün boyunca farm yapın, saatlik olarak ödül sayfasına gelin ve ödülleri al kısmına tıklayın. Yeni token'lar spot hesabınıza transfer edilecektir.

6. Binance listeleme gerçekleştiğinde Notcoin (Not) satın, ya da elinizde tutun daha fazlasını satın alabilir, hodl yaparak yani elinizde tutarak bekleyebilirsiniz.


Binance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır? 2
Binance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır? 1


Notcoin (Not) Resmi Binance duyuru sayfası linkiNotcoin (Not) arzı ne kadar?


Token Adı: Notcoin (NOT)


Maksimum Token Arzı: 102,719,221,714 NOT


Launchpool Token Ödülleri: 3.081.576.651 NOT (maksimum token arzının %3'ü)


İlk Dolaşan Arz: 102,719,221,714 NOT (maksimum token arzının %100'ü)


Akıllı Sözleşme Detayları: Notcoin


Staking Koşulları: KYC gerekli


Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit:


3.637.972 BNB havuzunda Not


641.995 FDUSD havuzunda NotBinance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır? 4
Binance launchpool 54. Proje Notcoin (Not) Ön Satış nasıl kazanılır ve alınır? 3Notcoin (Not) ne zaman Binance'de listelenecek?


Binance daha sonra Notcoin'i 16.05.2024 12:00'de (UTC) listelemeyi öngörmektedir.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505
Hazırlayan: Emre Ata

11 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page