top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Alpine F1 Fan Token Nedir? Nasıl alınır? Binance Launchpad Ön satış

Güncelleme tarihi: 13 Tem 2022

İçerikler

  1. 1 Alpine F1 Fan Token token nasıl satın alınır? Resimli ve video anlatım:

  2. 1.1 Alpine F1® Team Taraftar Token (Alpine) token arz bilgileri:

  3. 1.2 ALPINE Token Satışı ve Ekonomisi

Alpine F1 Fan Token Nedir? Nasıl alınır? Binance Launchpad Ön satış
Alpine F1 Fan Token Nedir? Nasıl alınır? Binance Launchpad Ön satış

Merhaba KriptoPara yatırımcıları, Binance yeni bir proje ön satış fırsatını daha bizlere duyurdu. Alpine F1 Fan token Binance‘da listelenecek. 5 gün boyunca hesabınızda BNB tutarak ortalamanızı yükseltin, son gün ortalamanız ne kadar ise, o kadar BNB kilitleyerek Alpine F1 fan tokenlarınızı alın ve al sat yapmaya başlayın. Daha önce 26 proje daha duyuran Binance Lazio, Santos ve Porto gibi dünya devi takımların fan tokenlarını bizlere sunmuştu. Bu launchpool frısatını en iyi şekilde değerlendirmenizi diliyoruz.

Alpine F1 Fan Token token nasıl satın alınır? Resimli ve video anlatım:


1. Hesabınızda belirtilen süre boyunca BNB tutun. ( Binance hesabınız yoksa buraya tıklayarak abonelik açabilirsiniz)

2. Sistem üzerinde günlük ortalamanız alınacaktır.

3. Ortalamanızın tutarı kadar BNB kilitleyerek coin dağıtımını bekleyin ( Kilitlediğiniz BNB’ler hesabınızdan düşülecek yerine değeri kadar Alpine F1 Fan Token (Alpine) token verilecektir)

4. Kazandığınız Alpine F1 fan token (Alpine) tokenlarınızı listeleme gerçekleştikten sonra al sat yapmaya başlayabilirsiniz.

Alpine F1® Team Taraftar Token (Alpine) token arz bilgileri:

Alpine F1® Team Taraftar Token – BWT Alpine F1® Team için Binance Smart Chain için Binance Taraftar Tokenı

Proje Tanıtımı

BWT Alpine F1 Team, Grand Prix şampiyonu Esteban Ocon ve iki kez Dünya Şampiyonu Fernando Alonso ile FIA ​​Formula 1 Dünya Şampiyonasında yarışıyor. Alpine, 1955 yılında Jean Rédélé tarafından kurulan Fransız spor otomobil markasıdır ve bugün Renault Grubu’nun yenilikçi, özgün ve seçkin spor otomobillere kendini adamış markasıdır. Daha geniş bir İş Birimi, Alpine’nin tarihi Dieppe fabrikasının mirasından ve bilgi birikiminden ve BWT Alpine F1 Team, Alpine Racing ve Alpine Cars ekiplerinin mühendislik uzmanlığından faydalanmasını sağlar.

Alpine F1 Takımı Taraftar Tokeni (ALPINE), tüm BWT Alpine F1 Takımı taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış yerel bir BEP-20 yardımcı program jetonudur. Belirteç, taraftarların takımla çeşitli şekillerde etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcılar, özel oy hakları aracılığıyla ekip kararlarını etkileyebilir, dijital koleksiyonlara ve NFT’lere erişebilir ve özel hayran ödülleri ve gerçek yaşam deneyimleriyle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarabilir.

ALPINE tokeni, Binance Smart Chain (BSC) üzerinde oluşturulup yayınlanarak BWT Alpine F1 Team hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiriyor. BSC, Binance Chain’e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir.

ALPINE Token sahipleri tokenlerini, bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki özellikleri gerçekleştirmek için kullanırlar: BWT Alpine F1® Team işleriyle ilgili oylama oturumları, sadakat aboneliği ve NFT koleksiyonu. Temel Özellikler ve Öne Çıkanlar

Binance Ekosistemi entegrasyonu: Binance platformundaki Alpine F1 Team Taraftar Tokeni, token sahiplerine Binance Fan Token, Binance NFT, Binance Charity, Binance Pay ve Binance’deki ek hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Binance özelliklerinin entegrasyonunu sağlayabilir. Ekosistem.

Taraftar Oylama Havuzları: Bir taraftar havuzuyla birlikte ALPINE Token’a sahip olan kullanıcılar, favori takımlarıyla daha güçlü bir bağ ve bağlılık hissedecekler. BWT Alpine F1 Takımı, özel Taraftar Oylama anketleri düzenleyerek ALPINE Taraftar Token sahiplerinin takım işleriyle ilgili görüşlerini arayacaktır.

Yükseltilmiş Token Hizmet Deneyimi: Taraftar Oylama özelliğinin yanı sıra, ALPINE Taraftar Token sahipleri, yakın gelecekte NFT PowerStation programı, NFT Koleksiyonu, Mini oyunlar ve daha fazlası dahil olmak üzere daha önce hiç görülmemiş hizmet özelliklerine erişebilecekler. Alpine Esports İşbirliği ve Taraftar Katılımı: Alpine Esports, gerçeklik ve sanal dünya arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlanmıştır. Binance ve BWT Alpine F1 Ekibi, hayranlarla yarış pistlerinin ötesinde etkileşim kurmak için yakın bir şekilde çalışacak ve ALPINE token sahiplerine ekip ve dijital ilk sürücüleri ile etkileşim kurmalarına yardımcı olmak için heyecan verici fırsatlar getirecek.

ALPINE Token Satışı ve Ekonomisi

Hard Cap 4000000 USD Toplam Jeton Arzı 40000000 ALP İlk Dolaşan Tedarik Toplam Token Arzının %28.40’ı Halka Açık Satış Simgesi Fiyatı 1 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlangıcından önce belirlenecektir) Sunulan Jetonlar 4000000 ALP Kullanıcı Başına Sert Kapak 10000 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlangıcından önce belirlenecektir) Token Satış Hakediş Dönemi Kilitlenme yok Jeton Türü BEP20 Jeton Dağıtımı Token satışının bitiminden sonra


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505Binance indirim ile hesap aç


7 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page