top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Apecoin (APE) nedir? Nasıl alınır? Analiz ve Yorum

Güncelleme tarihi: 13 Tem 2022

İçerikler

  1. Ape coin nasıl satın al ınır? Detaylı anlatım ve analiz:

  2. Ape Coin nedir?

  3. Ape Coin arzı ne kadar?

Apecoin (APE) nedir? Nasıl alınır? Detaylı Analiz ve Yorum (Yaşanmış deneyim)


Merhaba Kriptopara severler, son iki gündür piyasayı kasıp kavuran Ape Coin çılgınlığı ile ilgili detaylı analizimiz ile karşınızdayız. Ape Coin aslen Bored Apes Yacht Club NFT sahiplerine airdrop olarak verilen bir kripto para. Ape Coin NFT balinalarına ve zenginlerine resmen servetlerine servet katmak için bir fırsat olarak öne çıkıyor. Binance ve diğer borsalarda jet hızıyla listelenen ve listelenmeye devam eden bu NFT coini hakkında detaylı bilgileri makalemizde bulabilirsiniz. Ape coin arkasında kimler var? Ape coin arzı ne kadar? Ape coin geleceği ne olabilir? Gibi sorularınızn cevaplarını videomuzda bulabilirsiniz.

Apecoin (APE) nedir? Nasıl alınır? Detaylı Analiz ve Yorum (Yaşanmış deneyim)
Apecoin (APE) nedir? Nasıl alınır? Detaylı Analiz ve Yorum (Yaşanmış deneyim)

Apecoin (APE) nedir? Nasıl alınır? Detaylı Analiz ve Yorum (Yaşanmış deneyim)


Ape coin nasıl satın alınır? Detaylı anlatım ve analiz:


Apecoin (APE) nedir Nasıl alınır

Apecoin (APE) nedir Nasıl alınır


Binance Global ekibinin yaptığı Ape Coin analizi:

Ape Coin nedir?

ApeCoin (APE), APE ekosisteminin merkezi olmayan topluluk yapısını güçlendiren yerel belirteçtir. APE ekosistemi, Ethereum blok zincirindeki en popüler NFT koleksiyonlarından ikisi olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yacht Club (MAYC) topluluğunu içerir.

APE, projenin yerel belirtecidir. APE için mevcut kullanım örnekleri şunları içerir: Yönetişim : APE İyileştirme Önerisi Süreci, ApeCoin DAO üyelerinin Ekosistem Fonu tahsisleri, yönetim kuralları, projeler, ortaklıklar ve daha fazlasıyla ilgili kararlar almasına olanak tanır. Erişim : APE, özel oyunlar, ürünler, etkinlikler ve hizmetler gibi ekosistemin başka türlü kullanılamayan belirli bölümlerine erişim sağlar.

Teşvik : APE, üçüncü taraf geliştiricilerin APE’yi hizmetlere, oyunlara ve diğer projelere dahil ederek ekosisteme katılmaları için bir araçtır. Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur: ApeCoin DAO : ApeCoin topluluğu, Ekosistem Fonunu destekleyen merkezi olmayan yönetim çerçevesi olan ApeCoin DAO aracılığıyla kendisini yönetir.

APE Vakfı : Vakıf, ApeCoin DAO’nun kararlarını yönetmekle görevlidir ve günlük yönetim, defter tutma ve proje yönetiminden sorumludur. Kurul : APE Vakfı üzerinde Vakıf yöneticileri üzerinde gözetim sağlayan özel bir konsey.

Ape Coin arzı ne kadar?

17 Mart 2022 itibariyle, APE’nin toplam ve maksimum token arzı 1.000.000.000‘dir . Mevcut dolaşımdaki arz 277.500.000‘dir (toplam jeton arzının ~%28’i)

Ape coin birçok nft projesinin kullanıcılarına sunmuş olduğu airdrop yöntemi ile insanları zengin etmeye devam ediyor. Bundan önce GM Wagmi, SOS gibi kripto paralarda bunu görmüştük. Lütfen yatırım yaparken dikkatli ve analiz yaparak hareket edin. Bu tür NFT çıkışlı airdrop projelerinde, genellikle insanlar yatırdıkları ücret kadar airdrop alabiliyor, aldıkları zaman %70’lik kısmı anında parasını işlem çiftine sahip bir borsaya transfer ederek satabiliyor, bu durum paranın değerinin azalması ile sonuçlanabiliyor. Birçok coin, kripto para balinasını cezbeden Ape coin gelecekte nerelere gelecek hep birlikte göreceğiz. Detaylı analiz için videomuzu izleyin.

Binance komisyon indirimi

Binance komisyon indirimi


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz ile abonelik aç: JL3MPH7U

Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Saygılarımla


Emre Ata


Coinmarket verleri:

APE Fiyat Canlı Verileri Bugünkü canlı ApeCoin fiyatı 14,01 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 9.159.141.022 USD. APE’mizi gerçek zamanlı olarak USD fiyatına güncelliyoruz. ApeCoin son 24 saatte %4,77 düştü. Mevcut CoinMarketCap sıralaması, canlı piyasa değeri 3.888.959.258 USD ile 34. sırada. 277.500.000 APE coin dolaşım arzına ve maks. 1.000.000.000 APE madeni para arzı.

ApeCoin’i nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız , ApeCoin hissesi ticareti için en iyi kripto para borsaları şu anda Binance , OKX , Hotcoin Global , Mandala Exchange ve FTX’tir . Kripto borsaları sayfamızda listelenen diğerlerini bulabilirsiniz .

1. ApeCoin Nedir?

ApeCoin, web3’ün ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk binasını güçlendirmek ve teşvik etmek için APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 yönetişim ve yardımcı program belirtecidir .

ApeCoin sahipleri, ApeCoin DAO’yu kontrol eden merkezi olmayan yönetişim çerçevesi aracılığıyla kendilerini yönetir ve ApeCoin DAO Ekosistem Fonunun nasıl kullanılması gerektiğine oy verir. APE Vakfı, ApeCoin sahipleri tarafından üzerinde anlaşmaya varılan teklifleri yönetir.

2. ApeCoin’in Kurucuları Kimdir?

ApeCoin, Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club projesinden ilham alan merkezi olmayan bir projedir. ApeCoin, APE Vakfı tarafından desteklenen gelişen APE Ekosisteminde kullanılmak üzere kuruldu. ApeCoin DAO, ApeCoin sahiplerinin açık ve izinsiz yönetişim süreçleri aracılığıyla işbirliği yapmaları için bir altyapı sağlayarak, APE Ekosistemini adil ve kapsayıcı bir şekilde oluşturmayı ve sürdürmeyi amaçlar.


APE Vakfı (“Kurul”) bünyesindeki bir idari konsey, ApeCoin DAO üyelerinin kararlarını yürütecektir. Kurul, Topluluğun fikirlerinin gerçeğe dönüşmesi için ihtiyaç duydukları desteğe sahip olmasını sağlayan günlük yönetim, defter tutma, proje yönetimi ve diğer görevlerden sorumludur. ApeCoin DAO üyeleri, Kurul üyelerine oy verir.


14 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page