top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Megadrop BounceBit BB Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?

Binance Megadrop BounceBit BB Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?


Selamlar KriptoparaTr takipçileri, Binance yeni airdrop sistemi Megadrop'u tanıttı. İlk ürün Bouncebit BB token olacak. Kullanıcılar 30, 60, 90, 120 günlük BNB kilitleyerek puan kazanacak, web3 görevleri yaparak puanları katlayıp, kilitledikleri BNB miktarının büyüklüğüne göre Bouncebit BB token kazanacak. Bunları size adım adım anlatmak istedik. Özellikle web3 cüzdan ile nasıl BNB kilitlenecek video olarak anlattık.


Binance Megadrop BounceBit BB Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?
Binance Megadrop BounceBit BB Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?


Binance Megadrop BounceBit BB Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır? Adım adım video anlatım

Selamlar,

Binance #Megadrop için detaylar belli oldu. @bounce_bit BounceBit $BB #airdrop için izlenmesi gereken adımlar:


1. Binance'a kayıt olun. ( %20 Ömür Boyu Komisyon indirimli üyelik için bu linki kullanabilirsiniz ) : https://accounts.binance.com/register?ref=JL3MPH7U


2. Kyc mutlaka tamamlayın. Hesabınızı doğrulayın.


3. BNB satın alın. Kripto al kısmında bunu pratik şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz TR Binance @BinanceTR 'de hesap açın. Oraya Banka yolu ile havale yapın, BNB alın, ardından binance global hesabınıza aktarın.


4. Telefonunuzda wallet cüzdan bölümüne gelin, en üst kısımda bulunan alanda web3'ü seçin ve cüzdan yarata tıklayın. Bu adımdan backup yapmayı unutmayın. Backup yapmayan cüzdanlar katılamayacaklarmış.


5. Binance global üzerinde satın almış olduğunuz BNB'leri web3 cüzdanınıza kolaylıkla transfer edin. Ardından megadrop bölümüne tıklayarak BNB kilitleme erkanına gelin.


6. Bu kısmı video ile gösterdim izleyebilirsiniz. Katılım sağlayın, BNB kilitleyin, 30 60 90 120 günlük olacak şekilde. Bu adımı tammaladığınızda belirli bir puan kazanacaksınız ve çarpan sayınız olacak. Bu kilit gün sayısı ile artıyor.


7. #Web3 görevlerini yapacaksınız ve ekstra puan kazanma şansınız olacak.


8. Çok kazanma durumu katıldığınız süre ve kilitlenen BNB miktarına göre değişiyor. (Detaylı makalede inceleyebilirsiniz link aşağıda)

9. Kazandığınız BounceBit ( $BB ) 'ler spot hesabınıza gelecekmiş, Binance yayınında bu bilgi verildi. Listelendikten sonra satabileceksiniz veya alıp hodl yapabileksiniz.


Hatırlatma olarak: Bu Megadrop sisteminde kazanç keyifli ama kuralları var. Detaylar için lütfen bu makaleyi inceleyin:Önemli hatırlatma ise şu, kilitlediğiniz BNB'ler 48 saat veya daha uzun yada kısa zamanda elinize gelebiliyor bu yüzden bunun bilincinde olun.BounceBit BB Token Resmi Binance duyuru sayfası linkiBounceBit BB Token arzı ne kadar?


BounceBit Megadrop Detayları:

Token Adı: BounceBit (BB)

Maks. Token Arzı: 2.100.000.000 BB

Megadrop Token Ödülleri: 168.000.000 BB (Maksimum token arzının %8'i)

Dolaşımdaki İlk Arz: 409.500.000 BB (Maksimum token arzının %19,5'i)

Akıllı Sözleşme Bilgileri: BounceBit

Kullanıcı Uygunluğu: Uygun yargı alanlarında KYC gereklidir

Kullanıcı Başına Üst Limit: 1.344.000 BBBounceBit BB Token ne zaman Binance'de listelenecek?


Binance BounceBit (BB) 'yi 13/05/2024 günü saat 13.00'te (TSİ) listelşemeyi ön görmektedir.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505#Renzo #RezToken #Binance


Hazırlayan: Emre Ata

41 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page