top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış

Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış


Selamlar, Binance Launchpad yeni bir fan token ön satışı ile karşımıza çıkıyor. Yakın zamanda Lazio token listelemesi ile insanlara para kazandıran Binance, bu sefer Portekiz devi Porto ile anlaşmasını açıkladı. Kullanıcılar 10 gün süre ile hesaplarında BNB tutacak ve bu BNB'lerin ortalaması olan tutar karşılığı Porto fan token alacaklar. Listeleme gerçekleştiğinde Porto fan tokenları Binance'da satılabilecek. Lazio token ön satışında adedi 1 dolardan satılan Lazio tokenlar 40, 25 ve 20 dolardan satılmıştı. Porto ile sizde kazanabilirsiniz.


Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje


Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış adım adım resimli ve videolu anlatım;

1. Binance hesabınıza giriş yapın

2. Hesabınızda tutmak için BNB coin satın alın ve 10 gün boyunca hesabınızda tutun.

3. 10 gün sonunda sistem size BNB ortalamanızı verecektir. Bu ortlama tutarında BNB coinlerinizi kilitleyin.

4. Sistem kilitleme sonrası BNB coinlerinizi alacak ve yerine Porto fan token verecektir. ( Ortlamanız dışındaki BNB'ler spot hesabınıza iade edilecektir.

5. Porto fan token Binance'da listelendiğinde alım satım işlemi yapabileceksiniz.


Binance hesabınız yok ise buraya tıklayarak abone olabilir veya bu kodları kullanabilirsiniz. Bu kodlar %20 Komisyon indirimi almanızı sağlayacaktır.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 1
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 1

Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 2
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 2

Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 3
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 3

Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 4
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 4

Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 5
Porto Fan Token Nasıl Alınır Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış 5

Porto fan token etkinliğini anlamak için tabloyu inceleyin:

Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış Detaylı makale ve video anlatım:
Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış Detaylı makale ve video anlatım:


Proje Tanıtımı


28 Eylül 1893'te kurulan FC Porto, Porto merkezli bir Portekiz profesyonel spor kulübüdür. Portekiz'deki "Üç Büyük" takımdan biri olan FC Porto, en çok Portekiz futbolunun en üst seviyesi olan Primeira Liga'da oynayan profesyonel futbol takımıyla tanınır. Kulübün armasının tepesindeki efsanevi yaratık için Dragões (Ejderhalar) ve gömlek renkleri için Azuis e Brancos (Mavi-beyazlar) olarak adlandırılırlar. FC Porto, 72'si yurtiçi ve 7'si uluslararası olmak üzere 79 büyük kupa ile Portekiz'in en çok madalya kazanan kulüplerinden biridir. FC Porto'nun ev sahibi stadyumu Estádio do Dragão, üst düzey uluslararası futbolun talepleri doğrultusunda 50.431 seyirci kapasiteli modern, işlevsel ve konforlu bir stadyumdur.


FC Porto Taraftar Tokeni (PORTO), tüm FC Porto taraftarları için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış yerel bir BEP-20 yardımcı program jetonudur. Simge, taraftarların kulüple çeşitli şekillerde etkileşim kurmasını sağlar. Kullanıcılar özel oy hakları aracılığıyla kulüp kararlarını etkileyebilir, dijital koleksiyonlara ve NFT'lere erişebilir ve özel hayran ödülleri ve gerçek yaşam deneyimleriyle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarabilir.

FC Porto Taraftar Tokeni (PORTO), FC Porto hayranlarını daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri ile güçlendiren Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilmiş ve yayınlanmıştır. BSC, Binance Chain'e (BC) paralel olarak çalışmak üzere geliştirilmiş bir Proof-of-Otority (PoSA) ana zinciridir ve buna dayalı olarak büyük miktarda token ekosistemini destekler. BSC, akıllı sözleşme işlevselliğine ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) aracılığıyla zengin Ethereum ekosistemiyle uyumluluğa sahiptir.

FC Porto Taraftar Token sahipleri, tokenlerini, bunlarla sınırlı olmamak üzere aşağıdaki özellikleri gerçekleştirmek için kullanabilirler: FC Porto ilişkilerine ilişkin oylama oturumları, sadakat aboneliği, hayran mağazası entegrasyonu ve NFT koleksiyonu.


Temel Özellikler ve Öne Çıkanlar


FC Porto Fan Token, Binance Ekosistemine entegre edilmiştir: FC Porto Fan Token (PORTO), token sahiplerinin Binance NFT, Binance Charity, Binance Pay ve Binance'deki ek hizmetler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli Binance özelliklerine erişmesine olanak tanır. Ekosistem.


FC Porto taraftarları, FC Porto Taraftar Tokeni ile seslerinin duyulmasını sağlayabilirler: FC Porto Taraftar Tokenına (PORTO) sahip olan kullanıcılar, bir taraftar havuzuyla birlikte, favori takımlarıyla daha güçlü bir bağ ve bağlılık hissedeceklerdir. FC Porto takımı, özel oylama anketleri düzenleyerek taraftarlar için ayrılan kulüp kararlarına oy vermek için FC Porto Taraftar Token sahiplerinin desteğini arayacak.

İyileştirilmiş bir taraftar hizmet deneyimi: Takım oylama anketlerinin yanı sıra, FC Porto Taraftar Token sahipleri, yakın gelecekte sadakat aboneliği, özel NFT koleksiyonlarına erişim, takım bağışı, mini oyunlar ve daha heyecan verici özellikler gibi hizmetlerin keyfini çıkaracaklar.


PORTO Token Satışı ve Ekonomisi4.000.000 USD

Toplam Jeton Arzı

40.000.000 PORTO

İlk Dolaşan Tedarik

Toplam Token Arzının %19.5'i

Halka Açık Satış Simgesi Fiyatı

1 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlangıcından önce belirlenecektir)

Sunulan Jetonlar

4.000.000 PORTO

Kullanıcı Başına Sert Kapak

10.000 USD (BNB cinsinden fiyat, abonelik başlangıcından önce belirlenecektir)

Token Satış Hakediş Dönemi

Kilitlenme yok

Jeton Türü

BEP20

Jeton Dağıtımı


Token satışının bitiminden sonra Hazırlayan: Emre AtaPorto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön Satış
Porto Fan Token Nasıl Alınır? Binance Launchpad Yeni Proje Ön SatışCommenti


bottom of page