top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

2021'in 1. çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi Dogecoin oldu

2021'in 1. çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi Dogecoin oldu


Yılın ilk üç ayı, kripto para birimi endüstrisi için oldukça olaylı geçti. Merkez bankalarının para yazıcıları " brrr " olurken, küresel finans sisteminde güven aşındı. Kurumsal ve perakende yatırımcıların geleneksel piyasalardan göçü, çoğu kişinin enflasyona karşı korunmaya çalıştığı için kripto alanını doldurdu. Küresel ekonomik kargaşadan en çok yararlanan kripto para birimlerinden biri Dogecoin'di.


Analitik firması Messari'ye göre, piyasa katılımcıları "r / WallStreetBets dramasından" ilham aldı ve DOGE'u pompalamak için SatoshiStreetBets adlı bir taklit alt dizin oluşturdu. Buradaki fikir, bu altcoin'in GME'nin fiyat hareketini taklit etmesi ve kripto para birimi meraklılarının kitlesel kar elde etmeleri için bir fırsat sağlamasıydı.


Dogecoin'in arkasındaki satın alma baskısındaki önemli artış, Elon Musk, Snoop Dogg, Gene Simmons ve Kevin Jonas da dahil olmak üzere ünlülerin onaylarından da kaynaklandı. Sonuç olarak, yılın ilk 29 gününde piyasa değeri yaklaşık % 1.800 arttı.


DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,089 $ 'a ulaştığında, kar alımındaki bir artış, token'ın elde edilen kazançların % 39'unu düşürdüğü bir konsolidasyon aşamasına girdiğini gördü. Kripto para, Mart ayındaki işlem seansını 0,054 $ 'dan düşük bir şekilde kapatarak üç aylık% 1.050 getiri sağladı.

2021'in 1. çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi Dogecoin oldu
2021'in 1. çeyreğinde en iyi performans gösteren kripto para birimi Dogecoin oldu

Dogecoin Balinaları Ağa Geri Döndü


Pek çok endüstri lideri, Dogecoin'in 2021'in 1. çeyreğindeki fiyat hareketini bir "pompala ve boşalt" planı olarak yorumlasa da, daha fazla alana sahip olabilir.


100.000 $ 'dan büyük değere sahip büyük DOGE işlemlerinin sayısı, balinaların ağdaki varlığını gösteren, son birkaç hafta içinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır. 29 Mart'ta yaklaşık 840 büyük işlem kaydedildi, ancak şu anda 1.600'den fazla büyük işlem gerçekleştiriliyor.


Balinalar, sahip oldukları muazzam mülkleri ve alım satım faaliyetlerini koordine etme yetenekleri nedeniyle fiyatlar üzerinde orantısız bir etkiye sahiptir. Tarihsel olarak, büyük işlemlerin sayısı artmaya başladığında, Dogecoin fiyatları bunu takip etme eğilimindedir.

Artık yüksek net değere sahip bireyler geri döndüğüne göre, DOGE yükseliş trendini sürdürme ve tüm zamanların en yüksek seviyesini yükseltme yeteneğine sahip olabilir.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#Dogecoin #kriptopara #kriptoparabirimi

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page