top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Adventure Gold (AGLD) Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme

Adventure Gold (AGLD) Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme


Selamlar KriptoParaTR takipçileri, Binance Global yeni bir kripto para daha listeliyor. AGLD yani Adventure Gold artık Binance üzerinde alım satım yapılabilecek. AGLD hakkında detayları makalemizde ve info kısmımızda bulabilirsiniz. AGLD Coini nasıl satın alabileceğinizi gösteren video ve resimli anlatım bölümlerimizi inceleyebilirsiniz.


Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme
Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme


Binance, Adventure Gold'u (AGLD) İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve AGLD/BNB, AGLD/BTC, AGLD/BUSD ve AGLD/USDT işlem çiftleri için 2021-10-05 07:00 (UTC)'de alım satıma başlayacak.


Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak AGLD yatırmaya başlayabilir

AGLD için para çekme işlemleri 2021-10-06 07:00'de (UTC) açılacaktır

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında para çekme işlemlerinin gerçek durumunu görebilirler.


AGLD Listeleme Ücreti: 0 BNB.


Adventure Gold (AGLD) nedir? Nasıl satın alınır? Adım adım video anlatım:


Şimdi BURAYA tıklayarak Binance aboneliği oluşturabilir ve ömür boyu %20 Komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme 1
Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme 1

Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme 2
Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme 2


Dolaşan Arz


70,170,001.00 AGLD


Maks Arz: Sınırsız


Toplam Arz

70,170,001


Adventure Gold (AGLD), Loot topluluğu tarafından Loot NFT projesinin ERC-20 yönetişim belirteci olarak kabul edilmek üzere oylandı. Loot, zincir üzerinde oluşturulan ve depolanan metin tabanlı rastgele bir macera ekipmanıdır ve topluluk tarafından inşa edilen gelecekteki oyunların temeli olmayı amaçlar.


Hatırlatma :


İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer jetonlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi jetonları takas edebildiği özel bir ticaret bölgesidir.

İnovasyon Bölgesinde işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi'nin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için İnovasyon Bölgesi işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir . Lütfen, İnovasyon Alanındaki işlem çiftleri üzerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.


AGLD, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir tokendir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, AGLD'nin temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve belirteci takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

Lütfen ayrıca AGLD belirteç sözleşmesinin sınırsız bir para basma işlevine sahip olduğunu unutmayın.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Telegram kanalımza davetlisiniz, haberler ve yeni listelemler hakkında bilgiler için https://t.me/KriptoParaTRcom

#AGLD #AdventureGold #Binance


Düzenleyen: Emre AtaAdventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme
Adventure Gold AGLD Nedir? Nasıl satın alınır? Binance yeni listeleme


Binance resmi açıklama: https://www.binance.com/en/support/announcement/4a0b5201a6874cfe98adad4f74b6a75b

8 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page