• Emre Ata

Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz

Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz


Alien Worlds, projenin Binance listesini takip eden haftalarda popülaritesini patlattı. Metahub yazarları, Alien Worlds'de tutkulu madenciler olduğundan, Alien Worlds oyun öğeleri ve mekanikleri için eksiksiz bir rehber olarak hizmet edebilecek tek bir rehber oluşturmayı umduk. TLM Madeni Para Temel Analizi. Alien Worlds, NFT pazarındaki oyuncular arasındaki ekonomik rekabet ve işbirliğine simülasyon getirmeyi amaçlayan bir NFT DeFi metaverse'dir. Oyuncular bu simülasyonu, rakip "Planet DAO'larını" kontrol etmek ve ek oyuna erişim sağlamak için gerekli olan Trillium (TLM) için teşvik ederek ve rekabet ederek elde ederler.

Meta veri tabanında oyuncular, savaşlara katılarak ve oyun içi görevleri tamamlayarak TLM madenciliği yapmak için NFT'ler alabilirler. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak tamamlanan oyunlarına en uygun NFT'leri satın alabilir ve bir araya getirebilirler. Yönetimin bir kısmı meta veri deposuna da eklenebilir. Oyuncular, altı Planet DAO'nun Konsey Üyelerini seçerek yönetime katılabilirler, böylece oyunun yönünü etkileyebilirler. Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz Video anlatım.Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz
Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz

Proje, madencilik, stake etme, yönetişim ve diğer potansiyel ödülleri yan yana alarak kullanıcılarına çeşitli kullanım durumları sergilemeye çalıştı. NFT pazarı ve oyun şu anda pazarın yükselen trendi. Bununla birlikte, yükselen bir trend her zaman katılımcılar arasında rekabeti beraberinde getirecektir ve TLM, Decentraland (MANA), Enjin Coin (ENJ), Flow (FLOW) ve daha pek çok potansiyel projeyle tartışmasız şiddetli bir rekabetle karşı karşıya kalacaktır.


Alien Worlds.io Nedir?


Alien Worlds, bir uzay kaşifi, yani madenci rolünü üstlendiğiniz, oynaması ücretsiz bir oyundur. Oyuncular bir dizi üç madencilik aracıyla donatılmıştır ve Trillium'u (TLM) keşfetmek ve çıkarmak için bir gezegen seçebilirler.


Alien Worlds oynamak için bir WAX.io Cüzdanı yapmanız gerekir. WAX, NFT'lere odaklanan, dünyanın önde gelen merkezi olmayan video oyunu ve eğlence ağıdır. Bir Google, Facebook veya Twitter hesabını bağlayarak veya yepyeni bir WAX hesabı oluşturarak cüzdan yapabilirsiniz.


WAX Cüzdanınızı kurduktan sonra, Alien World'e onu kullanmak için bir dizi izin vermeniz istenecek ve madenciliğe başlamaya hazırsınız!


Trilyum Nedir?


Trillium (TLM), Alien Worlds oynayarak kazandığınız kripto para birimidir. Madencilik yaparak TLM alırsınız ve alacağınız miktar, donattığınız madencilik araçlarına, üzerinde madencilik yaptığınız araziye ve üzerinde oynadığınız gezegendeki mevcut madencilik potuna göre belirlenir.


Madencilik Trillium, araçlarınıza ve madencilik yaptığınız makineye bağlı olarak 2-3 saniye ile 2-3 dakika arasında bir zaman alır. Alien Worlds'de madencilik yaptığınızda gerçekte ne olur? başlıklı harika bir makale yayınladık. Bu, Alien Worlds'ün madencilik sürecini destekleyen kod hakkında derinlemesine gider.


Trilium, Alien Worlds'ün yerel simgesidir ve Planets'e bahis yapmak ve çekirdek oyunlara katılmak için kullanılır. Ethereum ve WAX ​​blok zincirlerinde bulunur, böylece kullanıcılar Trilium'u tercihlerine bağlı olarak her iki zincirde de depolayabilir.


10 milyar Trilium'da sınırlı bir Trilium arzı var


  • Günde kalan potun %0,009'u + (aktif Gezegen başına %0,001) oranında Gezegenlere 5 milyar serbest bırakıldı - Trilium, Gezegenler tarafından her gün talep ediliyor

  • Galaktik merkez topluluklarını ve içerik oluşturucuları desteklemek için 1 milyar token

  • Büyük stratejik ortakları teşvik etmek için 2 milyar token

  • Gemiye binerken kaşiflere 1 milyar

  • Alien Worlds takımı için 1 milyar

  • Trilyumun Kullanım Alanları

  • Trilium, NFT'leri elde etmek için kullanılabilir


Federasyon (ve eğer seçerlerse Gezegenler), dövüş oyunu gibi oyunlar için Trilium ücreti alır

Kullanıcılar NFT'leri parlattığında Trilium yakılır (yani, Gezegende madencilik yapmak veya Gezegen adına savaşmak için kaşiflere gönderilen NFT'ler)


Trilium, Planetary DAC jetonlarını almak ve Planet yönetimine katılmak için kullanıcılar tarafından stake edilmelidir.


Trilium'un, kullanıcıların Efsanevi ve Efsanevi öğeler elde edebileceği Nebula Etkinliklerine katılması gerekir.


Trilium gelirlerinin bir kısmı yakılacak


Alien Worlds (TLM) Fiyatını Analiz Etme


Alien Worlds (TLM) gibi bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatını tahmin etmenin en basit yöntemlerinden biri, bir grafik üzerinde önceki fiyat geçmişine bakmaktır. Yatay destek ve direnç seviyelerini belirlemek, hareketli ortalamaları hesaplamak ve piyasadaki güç veya zayıflığı belirtmek için göstergeleri çağırmak gibi yaygın teknik analiz tekniklerinin kullanılmasıyla, çevrimiçi olarak ücretsiz olarak kullanılabilen araçlardan bir TLM fiyat tahmini özetleyebiliriz.


Popüler kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu TradingView'de grafik ve analiz yapmak için kullanılabilir. TradingView, Alien Worlds (TLM) gibi çok çeşitli Altcoin'lerde gerçek zamanlı fiyat verileri sunmak için Binance, Huobi, ByBit, FTX ve daha pek çok popüler borsa ile entegre olur.


Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Video anlatım:


Şimdi BURAYA TIKLAYARAK %20 Komisyon indirimi ile Binance hesabı açın ve TLM satın alın.


Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz
Alien Worlds TLM Coin Nedir? Nasıl satın alınır? Yorum ve Analiz

Alien Worlds TLM Coin Nedir Nasıl satın alınır Yorum ve Analiz 1
Alien Worlds TLM Coin Nedir Nasıl satın alınır Yorum ve Analiz 1