top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Artık Binance ile otel rezervasyonu yapabilirsiniz

Artık Binance ile otel rezervasyonu yapabilirsiniz


Kripto para dünyasının maruz kaldığı en büyük eleştirilerden biri, günlük olarak mal ve hizmet satın almak için kullanılamayacaklarıdır. Bu, geleneksel fiat paraya kıyasla önemli bir dezavantajı temsil ediyor. Ancak, son zamanlarda bu sorunu çözmek için farklı girişimler ortaya çıkmaktadır. Bu, artık kripto para birimlerinizi kullanarak Binance ile bir otel rezervasyonu yapabilmenizle sonuçlandı.


Günlük Hayatta Kripto Para Birimleri


Kripto para birimlerinin son yıllarda kazandığı önemine rağmen özellikle 2020 ortasından beri Bitcoin tarihindeki en büyük yükseliş rallisi yaşanıyor. Kripto dünyası, günlük olarak mal ve hizmet satın almak için kripto para birimlerinin kullanılmasında en büyük zorluklarından biriyle yüzleşmeye devam ediyor.


Bu, birçok nedenden dolayı böyledir. Bunlardan en önemlisi, Bitcoin gibi Blockchainlerde işlemlerin yürütülmesi için bekleme süreleridir. Bir işlemin onaylanması için 15 dakikaya kadar beklemeniz gereken. İtibari parayla gerçekleştirilen anlık işlemlerle karşılaştırıldığında aşılmaz bir dezavantaj.


Bu durumla karşı karşıya kalan son yıllarda kripto dünyası şirketleri işe koyuldu. Kullanıcıların kripto para birimleriyle işlem yapmasını kolaylaştırmayı amaçlayan her türden ortaya çıkan girişimler. Visa kartlarını kabul eden herhangi bir kuruluşta kripto para kullanarak ödeme yapabileceğiniz Binance tarafından başlatılana benzer banka kartları dahil.

Artık Binance ile otel rezervasyonu yapabilirsiniz
Artık Binance ile otel rezervasyonu yapabilirsiniz

Otelinizi Binance İle Ayırtın


Ancak, şimdi Binance bir adım daha ileri gidecekti. Telefon uygulamasında, kripto para borsası kullanıcılarının Bitcoin, AVA, BNB ve ETH dahil olmak üzere 30'dan fazla kripto para birimi kullanarak bir otel rezervasyonu yapabilecekleri yeni bir işlev başlatıyor. Basit ve sezgisel bir arayüz aracılığıyla ve sadece birkaç saniye içinde.


Bu, Binance Pay, Travala otel rezervasyon web sitesi ve TripAdvisor arasındaki entegrasyon sayesinde elde edilir. Şirketin yeni hizmetin promosyon tweet'inde de belirttiği gibi, kripto para kullanarak Binance ile otel rezervasyonu yapma olanağı yalnızca ilkidir. Dünya çapında mal ve hizmet satın almak için kripto varlıkları kullanma sürecini kolaylaştırmak amacıyla.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#otelrezervasyonu #Binance #kriptopara

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page