top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Automata Network (ATA) Nedir? Nasıl alınır? Binance'da nasıl stake edilir?

Automata Network (ATA) Nedir? Nasıl alınır? Binance'da nasıl stake edilir?


Selamlar, Binance Launchpool yeni projesini tüm gezegen ile paylaştı. Kriptopara piyasanın inişli çıkışlı günler geçirdiği bu dönemde yatırımcılar için büyük bir fırsat olarak görünen Automata Network (ATA) 7 Haziran'da Binance'da listelenecek ( Sabah 09:00 ). Binance Launcpool'un 20. projesi olarak anons edilen ATA kolaylıkla BNB, BUSD ve DOT stake edilerek edinilebilir. Daha önce launchpool'da yer alan birçok proje ile milyonlarca BNB yatırım alan Binance, yeniden kullanıcılarına kazanma fırsatı sunuyor.


Automata Network (ATA) Nedir? Nasıl alınır? Binance'da nasıl stake edilir?
Automata Network (ATA) Nedir? Nasıl alınır? Binance'da nasıl stake edilir?

Automata Network (ATA) nasıl alınır? Adım Adım video anlatım:

Binance aboneliğiniz yok ise bu banner ile tıklayarak kolayca %20 Komisyon indirimi ile abone olabilirsiniz:Automata Network (ATA) Projesi hakkında detaylı bilgiler:Automata Network (ATA) Nedir Binance'da Nasıl stake edilir
Automata Network (ATA) Nedir Binance'da Nasıl stake edilir

Automata Network, birden çok blok zincirinde dApp'ler için bir gizlilik ara yazılımı katmanı sağlayan merkezi olmayan bir hizmet protokolüdür. Protokol, Güvenilir Yürütme Ortamları (TEE) ile birlikte en son şifreleme ve gizliliği koruma algoritmalarından yararlanarak Anonim Oylama ve Madenci Çıkarılabilir Değeri (MEV) Minimizasyonu gibi çeşitli kullanım durumlarına olanak tanır.


ATA, Automata Network'ün yerel yardımcı program belirtecidir ve aşağıdaki mevcut ve planlanmış kullanım durumlarına sahiptir:


Yönetim: ATA belirteci sahipleri teklifler, platform özellikleri ve ağ parametreleri oluşturabilir ve bunlara oy verebilir.


Madencilik ödülleri: Bilgi işlem ve depolama madencileri, uygulamaları çalıştırarak ve ağdaki kullanıcılar için işlemler gerçekleştirerek ATA belirteçleri kazanır.


Protokol ücretleri: Kullanıcılar madencilere depolama ve hesaplama işleri için ödeme yapar.

Geode tahsisi: Kullanıcılar, Geode açık artırmalarına katılmak için ATA belirteçlerini bağlayabilir.


Witness , Automata Network'ün sıfır gaz maliyetiyle yönetişime katılırken kimliklerini açıklamak istemeyen seçmenler için sunduğu zincir dışı oylama yönetişim çözümüdür. Seçmen, oy verme yetkisini başka adreslere de devredebilir. Witness ayrıca Ethereum, Binance Smart Chain ve diğer Substrate tabanlı EVM uyumlu zincirleri de destekler.


Automata Network, işlemleri belirli bir sıraya göre düzenlediği için önden çalışan bir serbest bölge oluşturmayı amaçlayan bir MEV minimizasyon çözümü olan Conveyor geliştiriyor . Bu, kötü niyetli aktörlerin (1) imza uyuşmazlığı nedeniyle Konveyör çıktısına yeni işlemler eklemesini veya (2) işlemler ağ boyunca yayınlandığından sipariş edilen işlemleri silmesini imkansız hale getirir.


Toplam ATA arzı 1.000.000.000'dir ve Binance'de listelendikten sonra dolaşımdaki arz % 17,23 olacaktır . #Binance #ATA #AutomataNetwork #Kriptopara

2 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page