top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Avustralyalı kriket oyuncusu Brett Lee, Hindistan'ın koronavirüs savaşına 1 Bitcoin bağışladı

Avustralyalı kriket oyuncusu Brett Lee, Hindistan'ın koronavirüs savaşına 1 Bitcoin bağışladı


Eski bir Avustralyalı uluslararası kriket oyuncusu olan Brett Lee, Hindistan hastanelerinin koronavirüs salgınıyla savaşmasına yardımcı olmayı amaçlayan sözde "Crypto Relief" fonuna bir Bitcoin (bugün yaklaşık 54.000 $ değerinde) bağışladı. Lee, Salı günü bir Twitter gönderisinde; “Devam eden salgın nedeniyle insanların acı çektiğini görmek beni derinden üzüyor. Bir fark yaratma konumunda olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorum ve bunu göz önünde bulundurarak, Hindistan'daki hastaneler için oksijen tedariki alımına yardımcı olmak için Crypto Relief'e 1 BTC (Bitcoin) bağışlamak istiyorum ”dedi.


Hindistan İçin Bitcoin


Lee, yaptığı açıklamada, Pazartesi günü PM Cares Fund'a benzer şekilde 50.000 $ bağışlayan meslektaşı ve hemşerisi Pat Cummins'in örneğini izlemeye karar verdiğini belirtti. Cummins'in bağışı, koronavirüs salgınının felaketle sonuçlanan ikinci dalgasının ortasında bunalmış Hindistan hastaneleri için oksijen kaynağı satın almak için kullanılacak.

Avustralyalı kriket oyuncusu Brett Lee, Hindistan'ın koronavirüs savaşına 1 Bitcoin bağışladı
Avustralyalı kriket oyuncusu Brett Lee, Hindistan'ın koronavirüs savaşına 1 Bitcoin bağışladı

Cummins; “Oyuncular olarak, iyilik için kullanabileceğimiz milyonlarca insana ulaşmamızı sağlayan bir platforma sahip olma ayrıcalığına sahibiz. Bunu akılda tutarak, özellikle Hindistan hastaneleri için oksijen tedariki satın almak için 'PM Bakım Fonu'na bir katkıda bulundum, ”diye tweet attı.


CryptoSlate'in bildirdiği gibi, dünyanın dört bir yanındaki kripto para sahipleri ve geliştiricileri, Hindistan'ın salgının üstesinden gelmesine yardımcı olmak için aktif olarak harekete geçiyor. Örneğin geçen hafta sonu, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, yerel Crypto Relief fonuna 640.000 $ değerinde ETH ve MKR token bağışladı.


Bugün Lee'nin ve Cummins'in bağışlarından ilham alan Estonya Kriket Derneği, Hindistan hastanelerine yardım etmek için 0,027 Bitcoin (yaklaşık 1.500 $) değerinde kripto bağışı yaptı. Web sitesine göre, Hint Crypto Relief, basın zamanında 3 milyon doların biraz üzerinde dijital varlık aldı.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#BrettLee #Hindistan #Bitcoin

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page