• Emre Ata

Binance Coin (BNB) Hakkında Detaylı Bilgi & Türkiye'de Nasıl indirimli Alınır?

Güncelleme tarihi: Mar 6


Binance Coin (BNB) Hakkında Detaylı Bilgi & Türkiye'de Nasıl indirimli Alınır?


Binance Coin


Selamlar, Türkiye'nin en güvenilir Kripto Para bilgilendirme platformlarından birisi olan Kripto Para TR'ye hoş geldiniz. Borsa platformu Binance, kullanıcılarına ve yatırımcılarına yerel bir token sunan tek platform olmasa da, çok azı DCE tarafından başlatılan kripto varlığı Binance Coin kadar dinamik olduğunu kanıtlıyor. 2019, Binance'in BNB'si kendi platformunun muazzam popülaritesi ile itibar kazanırken, hizmet tokenlerine büyük bir ilginin geliştiğini gördü. Öyleyse, Binance Coin'i kripto topluluğu arasında bu kadar güçlü bir firma yapan nedir? BNB rehberimizdeki bu çok özel token'a daha yakından bakalım. Binance Coin Kripto Para Birimi Nedir? Her şeyden önce Binance, yatırımcıların işlemlerini kolayca ve makul bir fiyata gerçekleştirmek için güvenilir bir çözüm buldukları bir değişim platformudur. Temmuz 2017'deki lansmanından bu yana, Binance rekabette yükseldi ve birçok kişi başarısının BNB Token'ının popülaritesiyle çok ilgisi olduğuna inanıyor ve bu da bazı aşikar faydalarla birlikte geliyor.Binance Coin (BNB) Hakkında Detaylı Bilgi & Türkiye'de Nasıl indirimli Alınır?
Binance Coin (BNB) Hakkında Detaylı Bilgi & Türkiye'de Nasıl indirimli Alınır?


Söz konusu madeni para, platformun kendisi ile birlikte çalışacak şekilde oluşturuldu ve DCE'nin kullanımını hem daha pratik hem de daha uygun maliyetli hale getirdi. Binance'in Binance Coin'i geliştirirken uyguladığı mantık, erken benimseyenler için sınırlı bir süre avantajı sağlayarak bir teşvik yaratmaktı. Token, listeleme ve takas dahil olmak üzere Binance ekosistemindeki işlemler için hizmet tarafından uygulanan işlem ücretlerinde indirim sunar. Platformun lansmanını takip eden bir yıl boyunca, BNB sahiplerine işlem ücretlerinde % 50 indirim verildi. Piyasa, oranları engelleyici olabilecek borsalarla dolup taşırken, bu hareket platformun büyük ilgi görmesini sağladı. Pek çok aktif spekülatör, bazı durumlarda çok fazla para toplayan şeyi biriktirme fırsatını değerlendirdi.


Ertesi yıl, yatırımcıların ücretlerinde % 25 tasarruf etmelerini sağlamak için indirim yarıya indirildi. Üçüncü yıl indirimi % 12,5 idi ve dördüncü (Temmuz 2020 itibariyle) % 6,25 olacaktır. Temmuz 2021 itibariyle, Binance Coin sahipleri artık herhangi bir indirimden yararlanamayacak.


Binance Coin (BNB) Nasıl Çalışır?