top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance launchpad 22. Proje Lazio Taraftar Token Nasıl Alınır?

Binance launchpad 22. Proje Lazio Token Nasıl Alınır?


Selamlar, Binance launchpad üzerinde 22. Projesini duyurdu. İtalya'nın en değerli ve eski futbol takımlarından S.S Lazio'nun fan tokeni Binance'a yerini alıyor. Bütün coin camiasını şaşırtan bu anlaşma ile Binance kullanıcıları hesaplarında 7 gün boyunca BNB tutarak, son gün alınan ortalama ile, BNB ödeyerek S.S Lazio token sahibi olabilecekler. Binance Launchpad üzerinde kazanmak için yeni bir fırsat daha Binance kullanıcıları ile buluşuyor. Binance launchpad 22. Proje Lazio Token Nasıl Alınır? Adım adım resimli ve video anlatım. Spor klüpleri, futbol takımları ve esport takımları için Binance fan taraftar token başvuru nasıl yapılır?Binance launchpad 22. Proje Lazio Taraftar Token Nasıl Alınır?
Binance launchpad 22. Proje Lazio Taraftar Token Nasıl Alınır?Süreç basit;


  • 1. Hesabınızda 7 gün boyunca BNB tutun.

  • 2. Sistem hesabınızdaki BNB ortalamasını alarak, size kaç adet BNB karşılığı Lazio token alabileceğinizi hesaplayacaktır.

  • 3. Hesabınızın ortalaması olan BNB tutarını yatırırsanız(kilitlerseniz), sistem BNB coinlerinizi alacak (ortalamanız kadar BNB alınacak, geri kalanı size iade edilecek) ve size kaşılığı kadar lazio token verecektir.

  • 4. Listeleme gerçekleştiğinde Lazio tokenleriniz ile al-sat yapmaya başlayabilirsiniz.

Lazio taraftar token nasıl alınır? adım adım video ve resimli anlatım;
Spor klüpleri, futbol takımları ve esport takımları için Binance fan taraftar token başvuru nasıl yapılır?

 Lazio taraftar token nasıl alınır
Lazio taraftar token nasıl alınır

 Lazio taraftar token nasıl alınır
Lazio taraftar token nasıl alınır


Resmi Binance açıklaması;Değerli Binance Kullanıcıları,


Binance, Binance Launchpad üzerindeki 22. projeyi tanıtmaktan mutluluk duyuyor: Lazio Taraftar Tokeni (LAZIO). Lazio Taraftar Tokeni için token satışı, Launchpad katılım formatında olacak ve 14/10/2021 günü saat 03.00 (TSİ) itibarıyla kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesine başlanacaktır.


Binance, kullanıcıların BNB bakiyelerini 14/10/2021 günü saat 03.00'ten (TSİ) 21/10/2021 günü saat 03.00'e (TSİ) kadar 7 gün süreyle kaydedecektir. Tüm kullanıcılar için nihai BNB bakiyesi, daha önce burada duyurduğumuz Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak bu 7 günün ortalamasının alınmasıyla belirlenecektir.


LAZIO Token Satışının Detayları:


Token Adı: Lazio Taraftar Tokeni (LAZIO)


Launchpad Üst Sınırı: 4.000.000 USD


Kullanıcı Başına Katılım Limiti: 20.000 USD (20.000 LAZIO)


Toplam Token Arzı: 40.000.000 LAZIO


Binance Launchpad'e Ayrılan Toplam Token: 4.000.000 LAZIO


(Toplam Token Arzının %10'u)


Halka Açık Token Satış Fiyatı: 1 LAZIO = 1 USD (BNB cinsinden fiyat, katılım tarihinden önce belirlenecektir)


Token Satış Formatı: Katılım


Desteklenen Seanslar: Yalnızca BNB


Katılım Zaman Çizelgesi:


Hazırlık Dönemi 14/10/2021 günü 03.00'ten (TSİ) 21/10/2021 günü 03.00'e (TSİ) kadar sürecektir. Bu süre zarfında, 7 günlük dönem boyunca kullanıcı BNB bakiyeleri her gün alınan saatlik anlık görüntüler ile hesaplanacaktır. Bu 7 gün zarfındaki nihai ortalama günlük BNB bakiyenize göre daha sonra tahsis edebileceğiniz maksimum BNB miktarı belirlenecektir.


Katılım Dönemi 21/10/2021 günü saat 09.00 (TSİ) – 21/10/2021 günü saat 13.00 (TSİ): Katılımlar, bu süre boyunca hak kazanan tüm kullanıcılar için 4 saatliğine açılacaktır. Kullanıcılar BNB'lerini tahsis etmeden önce, Token Satın Alma Sözleşmesi'ni de imzalamalıdır. BNB'lerinizin tahsis edildikten sonra kilitleneceğini, nihai token dağıtımına kadar BNB'lerinizin kilidini açamayacağınızı ve BNB'lerinizi transfer, çekim veya alım satım gibi işlevlerde kullanamayacağınızı lütfen dikkate alınız.


Hesaplama Dönemi 21/10/2021 günü saat 13.00 (TSİ) – 21/10/2021 günü saat 14.00 (TSİ): Katılımlar kapanacak ve alınacak token miktarlarının hesaplanmasına başlanacaktır.


Nihai Token Dağıtımı 21/10/2021 günü saat 14.00 (TSİ): Alacağınız token miktarı hesaplanacak ve buna karşılık gelen BNB tutarı daha önce kilitlenmiş olan BNB bakiyenizden düşülecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra hem LAZIO hem de BNB tokenleriniz spot cüzdanınıza transfer edilecektir.


Binance hesabınız yok ise BURAYA TIKLAYARAK %20 komisyon indirimli aboneliğinizi başlatabilirsiniz.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Hazırlayan: Emre Ata Kaynak: https://www.binance.com/tr/support/announcement/7e2ab0778e4b409d857dedcb2d4da175


Binance launchpad 22. Proje Lazio Taraftar Token Nasıl Alınır?
Binance launchpad 22. Proje Lazio Taraftar Token Nasıl Alınır?


#Lazio #Laziotoken #Binance #BinanceLaunchpad #Taraftartoken

13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page