top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?

Güncelleme tarihi: 26 Nis

Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır?


Selamlar KriptoparaTR com takipçileri, Binance launchpool'da 53. Projesi Renzo (Rez) Token'ı duyurdu. Token Launchpool üzerinde 6 gün boyunca BNB ve FDUSD ile stake edilebilecek, saatlik ve günlük Rez token kazanacaksınız. Düzeltme sonrası listelenen Omni 55 dolardan 25 dolarlara kadar gerilemişti, Renzo (Rez) tokenin piyasaya nasıl bir reaksiyon vereceği merak ediliyor. Uzmanlara göre Nisan sonunda Asya Bitcoin ETF'leri işlem görmeye başlayacak ve bu durum piyasayı etkileyecek deniliyor. 10 Milyar toplam arza sahip Renzo RezToken yeniden stake etme protokolü olarak dikkat çekiyor. Binance'da listelendiğinde 250 Milyon dolaşımı olacağı Binance resmi duyuru sayfasında kullanıcılar ve değerli yatırımcılar ile paylaşıldı. Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır? Resimli ve videolu anlatım makalemizde.


Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır
Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır


Binance Launchpool ön satış Renzo Rez Token nasıl farm yapılır ve kazanılır? Adım adım video ve resimli anlatım
Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 2
Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 1


1. Binance sayfasında hesap açmanız olmazsa olmaz, mutlaka gerekiyor Buraya tıklayarak %20 Komisyon indirimli hesap açabilirsiniz.

2. Binance Global borsasında kayıt olduktan sonra mutlaka KYC doğrulamanızı tamamlamanız gerekmektedir, eğer bu işlemi yapmazsanız Renzo Rez farming etkinliğine katılamazsınız, KYC bir hesap doğrulamasıdır. Ancak bu şekilde Launchpool Renzo (Rez) Token farming, kazıma etkinliğine katılabilir ve ücretsiz bir şekilde farming yapabilirsiniz.

3. Kredi kartı, Debit kart, Ön ödemeli, Visa yada Master card, Troy banka kartı ile para yatırın ve BNB (Binance Coin) Binance borsasısın resmi coinini satın almanız gerek, FDUSD stabil coinini de alabilirsiniz.

4. Binance Yeni Launchpool sayfasını adımları takip ederek bulun, ardından Renzo (Rez) Token kısmına tıklayın ve ulaştığınız sayfada farming yapmak istediğiniz token / coin türünü seçmeniz gerekir BNB veya FDUSD olabilir.

5. BNB coinlerinizi veya FDUSD'lerinizi stake edin kilitleyin 6 gün boyunca farm yapın, saatlik olarak ödül sayfasına gelin ve ödülleri al kısmına tıklayın. Yeni token'lar stop hesabınıza transfer edilecektir.

6. Binance listeleme gerçekleştiğinde Renzo (Rez) Token satın, ya da elinizde tutun daha fazlasını satın alabilir, hodl yaparak yani elinizde tutarak bekleyebilirsiniz.Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 6
Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 5Renzo Rez Token Resmi Binance duyuru sayfası linkiRenzo Rez Token arzı ne kadar?


Rez Başlatma Havuzu Ayrıntıları:


Token Adı: Renzo (Rez)

Maksimum Token Arzı: 10.000.000.000 Rez

Launchpool Token Ödülleri: 250.000.000 Rez(maksimum token arzının %2,5'i)

İlk Dolaşan Arz: 1.050.000.000 Rez (maksimum token arzının %10,50'si)

Akıllı Sözleşme Detayları: Ethereum

Staking Koşulları: KYC gerekli

Kullanıcı Başına Saatlik Sabit Limit:

BNB havuzunda 147.569,44 Rez

FDUSD havuzunda 26.041,67 RezBinance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 4
Binance Launchpool 53. Proje Renzo (Rez) Token ön satış nasıl farm yapılır ve satın alınır 3Renzo Rez Token ne zaman Binance'de listelenecek?


Binance Rebzo Rez Token'ı 30.04.2024 12:00'de (UTC) listelemeyi ön görmektedir. Listelenme sonrası ilgili işlem çifti sayfalarında Renzo Rez al sat işlemine başlayabilirsiniz.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505#Renzo #RezToken #Binance


Hazırlayan: Emre Ata

163 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page