top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Binance, Nisan ayında diğer tüm borsalardan daha iyi performans gösterdi

Binance, Nisan ayında diğer tüm borsalardan daha iyi performans gösterdi


Kripto para birimi değişim sektörü, dünyadaki en rekabetçi sektörlerden biridir. Dünya çapında işlem yapmak isteyen kripto kullanıcılarının dikkatini çekmek için rekabet eden düzinelerce kripto para birimi değişim platformu var. Ancak bugün bir borsa diğerlerinin üzerinde hakim durumda, çünkü kripto meraklısı Gabi'nin günün Tweetinde söylediği gibi, Binance Nisan ayında diğer borsaları geride bıraktı.


Binance: Kral Borsası


Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, dünyanın dört bir yanındaki manşetler Coinbase tarafından yönetildi. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en önemli kripto para borsası halka açıldı ve böylece Wall Street'te listelenen ilk kripto şirketi oldu.


Ancak Coinbase'in bu hareket nedeniyle elde ettiği kötü şöhrete rağmen. Gerçek şu ki Coinbase, kripto topluluğu için dünyadaki en önemli kripto para borsası değil. Aksine, Coinbase şimdiye kadar esasen yerel bir ortamda faaliyet gösterirken, Binance gibi diğer borsalar tüm çabalarını küresel bir zirveye ulaşmak için harcadılar.

Binance, Nisan ayında diğer tüm borsalardan daha iyi performans gösterdi
Binance, Nisan ayında diğer tüm borsalardan daha iyi performans gösterdi

Bu sayede bugün Changpeng Zhao tarafından kurulan borsa, dünyanın hemen hemen her ülkesinde dünyanın en önemli kripto para değişim platformu olarak kabul ediliyor. Karşılaştırma yapmadan kripto varlıklarıyla ilgili bir ürün ve hizmet ekosistemine güvenmek. Bu, dünyadaki tüm kripto para birimi değişim trafiğinin % 49'unu yoğunlaştırmasına izin verir: ‘’Gabi, Binance'e atıfta bulunarak Twitter hesabında "BOSS'un kim olduğunu zaten biliyorsunuz,’’ dedi.


Bu nedenle, Coinbase tarafından elde edilen kötü şöhrete rağmen Binance, ABD borsasının web trafiğini dört katına çıkaracaktı. Huobi, Kraken ve Bybit gibi diğer rakipleri çok geride bırakmak. Ürün ve hizmet ekosisteminizi sürdürebildiğiniz sürece sizden zorlukla alınacak bir konum.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#Binance #kriptoparaborsası #kripto

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page