top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Yeni Listeleme Mbox coin nedir? Nasıl alınır?

Binance Yeni Listeleme Mbox coin nedir? Nasıl alınır?


Binance yeni bir parayı daha listeliyor. İşte detaylar; Değerli Binance Kullanıcıları,


Binance, 19/08/2021 günü saat 11.00 (TSİ) itibarıyla MOBOX'ı (MBOX) listeleyip MBOX/BTC, MBOX/BNB, MBOX/BUSD ve MBOX/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacaktır.Binance Yeni Listeleme Mbox coin nedir? Nasıl alınır?
Binance Yeni Listeleme Mbox coin nedir? Nasıl alınır?


Kullanıcılar, artık MBOX yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir

MBOX çekme işlemleri, 20/08/2021 günü saat 11.00 (TSİ) itibarıyla açılacaktır.


Not: Çekme işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir. Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir.


Mbox coin nedir? Nasıl alınır? Adım adım video:

MOBOX (MBOX) nedir?


MOBOX, GameFi'yi oluşturmak için otomatik optimize DeFi getiri farming ve oyun NFT'lerini birleştiren bir oyun platformudur. MBOX, platformun yerel hizmet tokenıdır ve yönetişim, staking, oyun içi para birimi, NFT gizemli kutularının açılması ve NFT açık artırmaları için kullanılır.


MBOX Listeleme Ücreti: 0 BNB.


#Mbox #Binance #kriptopara
19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page