top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Bitcoin yükselemezken Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu

Bitcoin yükselemezken Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu


Ethereum için güzel günler devam edecek gibi görünüyor. Bu günün ilk saatlerinde Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. İkinci en büyük kripto para birimi, günün geri kalanında giderek daha fazla öne çıktı. Bitcoin olumsuz tarafa konsolide olmaya devam ederken ve diğer altcoinler acı verici bir zincirleme etki yaşadı. Bu sabahki işlem seansı sırasında Ethereum, düne göre% 15,5 artışla 2.589 $ 'a ulaştı. Bitcoin bir düşüş kaydetti ve yükselemedi.


Bitcoin fiyatı da düşmeye devam ediyor. Birçok analist için bu, geçen hafta sonu meydana gelen olayların devamı olacaktı. Genel bir kesinti, Bitcoin ile ilişkili madencilik faaliyetlerinin büyük bir kısmının yoğunlaştığı bir Çin eyaletini etkilediğinde, ağda bulunan hash seviyelerinde belirgin bir düşüşe neden oldu.


Aynı şekilde analistler farklı bakış açıları gösteriyor: Bir yandan bunun dijital para biriminin önümüzdeki aylarda göreceği yükseliş yarışında bir gerileme olduğunu söyleyen meraklılar var. Diğerleri, Bitcoin'i tahmin edilen desteklerin altına alarak önümüzdeki günlerde bu düşüşün daha da belirgin hale gelebileceğini tahmin ediyor.

Bitcoin yükselemezken Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu
Bitcoin yükselemezken Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesini vurdu

Jackson, Bitcoin Ticaretini Benimseme Konusundaki Liderliğini Takip Ediyor


Jackson Belediye Başkanı Scott Conger Çarşamba günü yaptığı açıklamada, şehrin çalışanlarına kripto para ödeme seçeneğini aktif olarak araştırdığını duyurdu. Bitcoin madenciliği yapmanın ve onu şehrin bilançosuna eklemenin yanı sıra. Belediye başkanı, şehrin Bitcoin, Ether (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi para birimlerinden bahsederek çeşitli dijital varlıklar için bordro sağlamak istediğini ima etti.


Belediye Başkanı Conger Perşembe günü bir tweet'te, "Yerel hükümet Bitcoin'in benimsenmesine öncülük edecek ve onunla birlikte, zenginlik açığını kapatmaya yardımcı olacak sürdürülebilir ekonomilerle yeni bir sanayi devrimi başlatacak" dedi.


Ripple Kurucu Ortağı, BTC'nin İş Kanıtı Konsensüs Mekanizmasını Bırakması Gerektiğine İnanıyor


Çarşamba günkü bir blog gönderisinde Larsen, PoW ile ilgili en önemli güvenlik açıklarını özetledi. Bitcoin'in karbon ayak izi konusundaki artan endişeye dikkat çekiyor.


Yöneticiye göre, Bitcoin gibi PoW tabanlı para birimleri, karbon nötr doğrulama yöntemlerine bir kod geçişi düşünmelidir. PoS veya federe konsensüs gibi veya henüz geliştirilecek bir şey. Larsen açıklamasında; "Bu değişikliğin, Bitcoin'in dünyadaki baskın kripto para birimi olarak kalması için hayati derecede önemli olduğunu söyleyebilirim. Mevcut enerji talebi ve iş kanıtı fikir birliği karbon ayak izi zaten sürdürülemez. Sadece Bitcoin yılda ortalama 132 TWh tükettiği için. Bu, yaklaşık 12 milyon Amerikan hanesine eşdeğer, ”dedi.


Kurucu ortak, PoW mekanizmasıyla çalışmayan altcoinlerin, piyasa değerine göre tüm kripto para birimlerinin% 43'ünü oluşturduğuna dikkat çekti. PoW'dan kaçınmayı seçen birçok yeni madeni para ile. "Trendin hangi yönde ilerlediği açık" dedi. Larsen, XRP defterinin ağını güvence altına almak ve işlemleri yaklaşık dokuz yıldır doğrulamak için federe konsensüs kullandığından bahsetti.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#Bitcoin #ScottConger #Ethereum

2 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page