top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Changpeng Zhao: Bitcoin değişmedi

Güncelleme tarihi: 28 Mar

Changpeng Zhao: Bitcoin değişmedi


Kripto topluluğu için zor günler oldu. Ve Elon Musk, şirketi Tesla'nın araçları için ödeme yöntemi olarak Bitcoin'i kabul etmeyi bırakacağını açıklamasının ardından piyasa çöktü. Tüm büyük kripto para birimlerinin fiyatında keskin bir düşüşe neden oluyor ve birçoğunun kripto pazarının sonunu duyurmasına neden oluyor. Ancak, Binance CEO'su ve kurucusu Changpeng Zhao için, günün Tweetinde yaptığı açıklamada Bitcoin değişmedi açıklamasında bulundu.


Changpeng Zhao Sakinlik İstiyor


Kripto para piyasasının doğuşundan bu yana temel özelliklerinden biri, kripto para birimlerinin fiyatındaki dalgalanma olmuştur. Ve bu, kripto kullanıcılarına, fiyatlarında etkileyici artışlara ve ani düşüşlere alışmış olmalarıdır. Ekonomideki pazarınızı etkileyebilecek haberlere ve değişikliklere son derece duyarlı olmak.


Bu, kripto para birimlerinin fiyatındaki bu değişikliklere rağmen eğilimlerinin uzun vadede değişmediğini anlayan daha deneyimli yatırımcılar için bir sorun teşkil etmiyor. Bununla birlikte, daha acemi yatırımcılar için Bitcoin fiyatındaki herhangi bir düşüş, kripto para birimlerinin kesin sonunu ve piyasadan mümkün olan en kısa sürede çıkma sinyalini temsil edebilir.

Bununla birlikte, Changpeng Zhao'nun da işaret ettiği gibi, gerçek şu ki, son büyük Bitcoin boğa rallisinden bu yana piyasa değişmedi. Dünyadaki ana kripto para biriminde daha yüksek bir fiyatın ötesinde, kripto varlıklarının fiyatı hala oldukça dalgalı ve piyasadaki uzun vadeli eğilimler paniğe kapılmamak için sabrı olanları ödüllendirmeye devam ediyor.

Bitcoin / # kripto değişmedi. Boş ver. Her türlü nedenden dolayı piyasada her zaman dalgalanmalar vardır. Başkalarını tweetledikleri için suçlayabilirsiniz. Ya da fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Finansal tavsiye değildir.


Bu nedenle Changpeng Zhao, kripto topluluğu üyelerine Elon Musk veya başka bir kripto etkileyicisinin piyasa hakkında yapabileceği yorumlar konusunda paniğe kapılmamalarını öneriyor. Ve tam tersine, bu fırsatlardan, sağlam durmak ve kripto para birimlerinde bahislerini artırmak için yararlanıyorlar.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.


4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page