top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Ellen DeGeneres, ilk halka açık NFT satışıyla 31.000 $ topladı

Güncelleme tarihi: 28 Mar

Ellen DeGeneres, ilk halka açık NFT satışıyla 31.000 $ topladı


Amerikan talk-show sunucusu ve komedyen Ellen DeGeneres, şu anda Bitski pazarında 30.955 $ 'lık ilk fungible token (NFT) çeşitlerini açık artırmaya çıkardı. "@WCKitchen için nakit para kazanıyorum. Bir NFT yaptım ve ona teklif verebilirsiniz! " DeGeneres halka açık satışı tweetledi. Özellikle, DeGeneres'in NFT düşüşünden elde edilen tüm gelir, şef José Andrés'in kurbanlarına yemek veren, kar amacı gütmeyen bir sivil toplum grubu olan "Dünya Merkez Mutfağı" na gidecek.


Üç Katmanlı NFT


24 saatten kısa bir süredir satışta olan DeGeneres'in ürün yelpazesi, çeşitli eksikliklere sahip üç katmanlı NFT'den oluşuyordu. En uygun maliyetli olan " SILVER 'Lady with Stick Cat' Package Deal ", 100 $ 'lık sabit ve hızlı bir değerde sınırsız miktarda token içeriyordu. Bu NFT'ler, DeGeneres'in görünüşte TV sunucusu tarafından çizilmiş bir " sopa kedi " çizimini tutan {bir fotoğrafını} temsil ediyordu. Halka açık satış sona erdiğinde, bu jetonlardan 64 tanesi teklif edilmişti.


"Kişisel biraz dijital tarihsel geçmiş ve satın alma işleminizden kaynaklanan gülümseme anlayışı önemli bir tetikleyiciye gidiyor! Ana hat, "The Ellen DeGeneres Present" da görüldüğü gibi yüksek çözünürlüklü bir "Lady with Stick Cat" Dijital Resim NFT satın alın, bu sistemin NFT dünyasına ilk girişi, "dedi.

"GOLD‘ Lady with Stick Cat ’Paket anlaşması" da aynı şekilde DeGeneres'in bir fotoğrafını ve onun sopa kedi çizimini içeriyordu, ancak ek olarak tüketicilere DeGeneres tarafından imzalanan resmin bedensel, basılı bir kopyasını sağladı. Bu NFT'lerden yalnızca 10 tanesi kısıtlı bir sürümün parçası olarak basılmıştı ve bunlardan 4 tanesi 2,500 $ 'lık sabit ve hızlı bir değerle teklif edilmişti.


Son olarak, türünün tek örneği olan "PLATINUM 'Lady with Stick Cat' Package anlaşması" ayrıca, Ellen DeGeneres'ın 18098. bölümündeki "The Ellen DeGeneres Present" monologunun "benzersiz, indirilebilir 4K video dosyası NFT'si içeriyordu.


NFT Çılgınlığından Yararlanma


Görünüşte iyi bir tetikleyici olmasına bakılmaksızın, yine de DeGeneres, Twitter müşterilerinin NFT kervanına atladıkları için bazı eleştirileriyle karşılaştı.


Diğerleri, pek çok yetenekli sanatçının kelimenin tam anlamıyla herhangi bir tanınma elde etmek için mücadele ettiğini ve NFT pazarının, görünüşte basitçe şöhretinden yararlanan DeGeneres gibi, onların işi için para kazanmalarına izin verdiğini belirtti.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page