top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Futbol yıldızı Tom Brady, kendi NFT platformunu açmak istiyor

Futbol yıldızı Tom Brady, kendi NFT platformunu açmak istiyor


Altı kez Super Bowl şampiyonu Tom Brady, NFT endüstrisini destekliyor ve kendi NFT platformunu açıyor. Autograph Adlı Yeni NFT Platformu, Bir Brady temsilcisi Salı günü CNN'e verdiği demeçte , Autograph adlı yeni NFT platformunun spor, eğlence, moda ve pop kültüründeki en büyük figürlerden bazılarını hedef alacak ve benzersiz dijital koleksiyonlar oluşturmak için bir araç görevi görecek şekilde ayarlandığını söyledi. Platformun bu baharda piyasaya sürülmesi bekleniyor.


Autograph CEO'su Dillon Rosenblatt, platformun "dünyanın en tanınmış isimlerini ve markalarını en iyi dijital sanatçılarla bir araya getireceğini" söyledi. Amaç, NFT koleksiyonları oluşturmak ve bunları hayranlar ve koleksiyonculardan oluşan bir topluluğa sunmaktır. Autograph, canlı müzayedeler ve fiziksel ürün teslimatları gibi etkileşimli tekliflerin yanı sıra yüz yüze toplantılar sağlamak için de tasarlanmıştır.

Futbol yıldızı Tom Brady, kendi NFT platformunu açmak istiyor
Futbol yıldızı Tom Brady, kendi NFT platformunu açmak istiyor

CNN'e göre, Brady ve girişimci Richard Rosenblatt Autograph'ın eşbaşkanlığını yapacak. Şirketin web sitesine göre, danışmanlar ve başkanlar kurulunda Lionsgate CEO'su Jon Feltheimer, Live Nation CEO'su Michael Rapino ve DraftKings'in kurucu ortakları Jason Robins ve Paul Liberman ve Spotify Reklam Başkanı Dawn Ostroff da bulunuyor.


NFT'ler, blockchain aracılığıyla çevrimiçi hale getirilen benzersiz dijital içeriklerdir. Blockchain, Bitcoin ( BTC ) ve Ether ( ETH ) gibi kripto para birimlerinin altında yatan teknolojidir. Yeni dijital varlıklar, birçok kişi tarafından dijital kıtlığı kurtarmanın bir yolu olarak görülüyor.

İçerik oluşturucuların ve hayranların NFT'leri satıp satın alabileceği birçok NFT platformu ve pazar yeri vardır. Bunlara Winklevoss kardeşlerin Nifty platformu da dahildir. NFT'lerin popülaritesi arttıkça (bir kereye mahsus olmak üzere yaklaşık 70 milyon dolara satıldı), küresel kripto firmaları artan talebi karşılamak için kendi NFT platformlarını ve departmanlarını kurdular.


NFT alanında ayrıca Hindistan'ın en büyük borsası kripto WazirX, Fransız kripto donanım cüzdan sağlayıcıları Ledger ve cryptocurrency Exchange Crypto.com'a girdi.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#TomBrady #NFT #SuperBowl

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page