top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

GTA 6'nın oyun içi Bitcoin ödülleri olduğu söyleniyor

GTA 6'nın oyun içi Bitcoin ödülleri olduğu söyleniyor


Popüler YouTuber ve oyun sızıntısı yapan Tom Henderson, Rockstar'ın yaklaşmakta olan Grand Theft Auto sürümünün (GTA 6) oyuncuları oyun içi bir kripto para birimiyle ödüllendireceğini paylaştı. Oyun İçi Bitcoin. New York merkezli video oyunu yayıncısı Rockstar Games, ikonik GTA 5'i neredeyse sekiz yıl önce piyasaya sürdü ve GTA 6'nın ne zaman çıkacağını hala bilmiyoruz. Ancak söylentilere göre Bitcoin, yaklaşmakta olan oyunun oyun içi ekonomisinde rol oynayabilir. Henderson bir tweet'te “Geçen günlerde GTA 6'da bazı görevleri tamamladığında bazı görevlerin sizi nakit yerine bitcoin ile ödüllendireceğini duydum. Borsa özelliği, farklı kripto para birimleri için bir komisyoncu eklenmesiyle geri dönecek. GTA 6 bu hakkı içeriyorsa, kripto için çok büyük” dedi.


Bazı hayranlar gönderisini gerçek Bitcoin'e atıfta bulunmakla karıştırırken, Henderson, devamın, borsa özelliğinin GTA 5'e nasıl dahil edildiğine benzer şekilde, oyun içi ekonomiye yönelik “gerçek” kripto değil, kurgusal bir kripto para birimi içerebileceğini açıkladı.

Henderson, güvenilir kaynağının oyunda yer alan kripto para biriminin muhtemelen “Bitcoin” olarak adlandırılmayacağını söyleyerek, “Karışıklık olmasın, yani oyun içi bitcoin ödemelerini kastediyorum” dedi.

GTA 6'nın oyun içi Bitcoin ödülleri olduğu söyleniyor
GTA 6'nın oyun içi Bitcoin ödülleri olduğu söyleniyor

Bu Kripto İçin Ne Anlama Geliyor?


Henderson, kurgusal bir kripto para birimini bir aksiyon-macera oyununa dahil etmenin “kripto için çok büyük” olabileceğini ve bu tür bir maruz kalmanın daha fazla benimseme açısından etkisi hakkında bir tartışma başlatabileceğini belirtti.


Kripto alanı saygısız alanda genişlemeye devam ederken, yetkililer herkesin kendi kurallarına göre oynadığı konusunda ısrar ediyor. Kripto etrafında dönen tüm hapishane tehditleri, vergi politikaları ve banka düzenlemeleri ile Monopoly adlı başka bir oyun klasiği hatırlatmamak zor.


Temel fark, her eski zamanlayıcının bildiği gibi, Monopoly'deki kamu hizmetleri çok değerli değil ve patlayıcı büyüme potansiyeline sahip değilken, kripto söz konusu olduğunda elektrik bir oyun değiştirici.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#GTA6 #bitcoin #RockstarGames

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page