top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Mark Yusko, Bitcoin'in 250.000 Dolara ulaşabileceğine inanıyor

Mark Yusko, Bitcoin'in 250.000 Dolara ulaşabileceğine inanıyor


Geçen hafta Morgan Creek Capital Management'tan Mark Yusko, CNBC'ye Bitcoin'in önümüzdeki beş yıl içinde neden 250.000 $ 'a ulaşabileceğini düşündüğünü açıkladı.


Bitcoin Aya Çarpacak, Bu Bir Gerçek


CNBC'nin Trading Nation programında yer aldığı sırada Mark Yusko, Bitcoin'in hızla benimsenmesini FAANG şirketlerinin (Facebook, Apple, Amazon, Netflix ve Google) büyümesiyle karşılaştırdı.


Bu nedenle, Yusko için ağın benimsenmesi ve daha fazla kullanılması, birçok kripto analistinin göz ardı ettiği bir unsurdur. Aslında, anahtarın basit bir değer belirtecinden çok daha karmaşık olduğunu savunuyor.


Bu nedenle Mark Yusko, bunu akılda tutarak, Bitcoin'in önümüzdeki beş yıl içinde 250.000 $ 'a ulaşmak için gerekenlere sahip olduğunu tespit etti. Bu şekilde hedefini altın eşdeğerliğine dayandırır.

Mark Yusko, Bitcoin'in 250.000 Dolara ulaşabileceğine inanıyor
Mark Yusko, Bitcoin'in 250.000 Dolara ulaşabileceğine inanıyor

Öyleyse, "altının parasal değeri 4 trilyon dolar ise, o zaman dijital altın bu toplama yükselmelidir, bu da fiyatı jeton başına çeyrek 1 milyon dolar koyan bir meblağ. Bu nedenle Yusko, Bitcoin'in 'parasal değeri' için altına rakip olacağına inanıyor. "İnsanların gözden kaçırdığı şey, bunun uzaklaşmayan bilgi işlem gücünün teknolojik bir evrimi olmasıdır. Bitcoin "İnternet temel katmanı değer protokolü haline gelecek güçlü bir bilgisayar ağıdır." dedi.


Ancak Yusko, bazı kriptoların Bitcoin gibi değil dünya için yararsız oldukları için yok olacağına inanıyor. Bu nedenle, "evet, birkaç protokolün hayatta kalması için yer var, ancak binlerce jeton var ve Doge bu kategoride gerçekten yararsızdır, bunlar yalnızca temel bir değeri veya kullanım durumu olmayan faydalı jetonlardır.


Ancak BTC Bazı Zorluklarla Karşılaştı


Bitcoin'in devam eden yükseliş tahminlerine rağmen, kripto zorluklarla karşı karşıya kaldı. Yani Bitcoin yalnızca 2021'de% 98 artmış olsa da, sadece% 2'lik bir performansla zor bir ay geçirdi. Verilere göre, bu yazıyı yazarken Bitcoin, son 24 saatte -4.56 varyasyonla 55.700 $ değerinde.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#MarkYusko #MorganCreekCapitalManagement #Bitcoin

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page