top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Mike Novogratz: "Bitcoin'in altını geçmesi kaçınılmaz"

Mike Novogratz: "Bitcoin'in altını geçmesi kaçınılmaz"

Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, kurumsal ve özel yatırımcıların giderek artan ilgisi sayesinde Bitcoin'i ( BTC ) altının piyasa değerini yakalama ve hatta daha iyi performans gösterme yolunda görüyor. Kripto para biriminin hala 100 ABD doları gibi düşük bir piyasa değerine sahip olduğu 2013'ten beri Bitcoin ile ilgilenen Novogratz, röportajda buna göre iyimser ve 60.000 ABD doları olan önceki fiyat tahmininin hala çok muhafazakar olduğuna inanıyor. Bu değeri, Bitcoin'in altının piyasa değerinin neredeyse% 10'una ulaşabileceği gerçeğinden aldı.


Kripto uzmanı, "Yılın başında, fiyat tahminim hala altının% 10'u olacak şekilde 60.000 ABD doları seviyesindeydi" dedi. Ve açıklamasının devamında: "Ancak, Bitcoin% 10'u yönetir yönetmez, hepimizin% 20'nin de mümkün olduğunu söyleyeceğimizi ve sonunda% 100'e gitmeden önce% 50'yi hedefleyeceğimizi bana açıktı." dedi.

Mike Novogratz: "Bitcoin'in altını geçmesi kaçınılmaz"
Mike Novogratz: "Bitcoin'in altını geçmesi kaçınılmaz"

Kriz sırasında Bitcoin kendisini giderek daha fazla "dijital altın" olarak kabul edeceğinden, Novogratz nihayet kripto para biriminin değerli metalin piyasa değerini yakalayacağına ve hatta onu geçeceğine ikna oldu: "Bana göre, Bitcoin'in önce aynı paraya, sonra da altından daha yüksek bir piyasa değerine sahip olması kaçınılmaz." dedi.


Mevcut tahminlere göre altının piyasa değeri 10,7 trilyonun biraz altında. ABD doları, Bitcoin şu anda sadece 1.1 trilyon. ABD doları geliyor. Bununla birlikte, bazı uzmanlar Bitcoin'in değerli metalden gittikçe daha fazla pazar payı alacağını öngördüğü için kripto para birimi yakında yakalayabilir ve bu da iki değer deposunun yakınsamasını daha da hızlandırabilir.


Bir Bitcoin 34.49 Ons Altın Piyasa Değerine Sahip


Bir Bitcoin şu anda 34.49 ons altın piyasa değerine sahiptir. Yaklaşık bir yıl önce, kripto para birimi pazarının liderinden bir para birimi için yalnızca 4,19 ons değerli metal satın alınabiliyordu, bu da kripto para biriminin gittikçe daha fazlasını yakaladığını gösteriyor.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.#MikeNovogratz #Bitcoin #KriptoPara

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page