top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Rapçi Snoop Dogg, NFT tokenlerini piyasaya sürüyor

Rapçi Snoop Dogg, NFT tokenlerini piyasaya sürüyor


Ünlüler, bu kez rapçi Snoop Dogg'dan 8 koleksiyon jetonu yayınlayarak NFT ateşine katılmaya devam ediyor. Amerikalı şarkıcı ve iş adamının 2 Mart Cuma günü Crypto.com platformunda prömiyerini yaptığı koleksiyonun adı “Dogg ile Yolculuk”. Üç Benzersiz Parça Açık Arttırmada.

Şu ana kadar herhangi bir parçanın satışı sonuçlanmadı, ancak müzayedeler 6 Nisan'a kadar açık kalacak. Tek bir kopyanın üç benzersiz parçası şu anda 108.000 USD, 55.000 USD ve 53.000 USD olarak fiyatlandırılıyor.


Snoop Dogg'un NFT tokenleri, şarkıcının icra ettiği 'NFT' şarkısını içeren bir dizi animasyonlu ve sesli illüstrasyonda şarkıcının kariyeri, zevkleri ve kişiliğinden ilham alıyor. NFT'lerden biri, Snoop Doog'a ve Elon Musk'un bile eğlendiği tanınmış meme madeni para köpeğine atıfta bulunan bir illüstrasyonla 'Doggecoin' oluşturmak için popüler bir esprili kripto para veya şaka para olan Dogecoin'den ilham alıyor.

Rapçi Snoop Dogg, NFT tokenlerini piyasaya sürüyor
Rapçi Snoop Dogg, NFT tokenlerini piyasaya sürüyor

Crypto.com bir basın açıklamasında, Bitcoin (BTC) ve eter (ETH) gibi diğer 20 kripto para birimine ek olarak NFT'lerin bir banka veya kredi kartı kullanılarak satın alınabileceğini belirtti. Ayrıca, toplanan tüm paranın bir yüzdesinin, kripto para birimleriyle çalışan gelişmekte olan sanatçılara ve rapçi tarafından yönetilen bir Amerikan futbolu spor şampiyonası olan Snoop Youth Soccer League'e bağışlanacağını belirtti.


NFT'ler, yaratıcılara ve sanatçılara bir alternatif olarak ortaya çıktı ve grafik veya resim parçalarıyla sınırlı olmayan, aynı zamanda video, müzik ve hatta edebiyat ve gastronomiyi de içeren, iki yaratıcı tarafından yakın zamanda yayınlanan bir röportajda CriptoNoticias'a açıklandığı gibi, büyüyen bir ekonomi oluşturdu.


Ek olarak, NFT'lerin ateşi, geçen Çarşamba yayınlanan bu ortama göre halihazırda 800.000 benzersiz adrese ulaşan Ethereum platformundaki benzersiz adreslerdeki artışla doğrudan ilgilidir. Ayrıca Toy Story filminin sevilen karakterleri Funkopop firmasında olduğu gibi başkalarının da bu ekosisteme daha sonra katılması bekleniyor. Ana şirketlerine göre, bu yılın Haziran ayında Funkopop NFT'lere ulaşabilir.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#SnoopDogg #NFT #NFTtoken

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page