top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Shiba coin (Shib) Türkiye'de nasıl satın alınır?

Shiba coin (Shib) Türkiye'de nasıl satın alınır?


Selamlar, Binance Global kullanıcılarına yine popüler bir kripto para birimini sunuyor. Dogecoin ile benzetilen ve piyasanın yeni Dogecoin'i olacağı konuşulmakta olan Shiba coin Binance global borsasında kripto para severlerin hizmetine sunuldu. Shiba Coin (Shib) nasıl satın alınır? En pratik şekilde nasıl cüzdana aktarılır? Bütün sorularınızın cevaplarını video anlatım ile öğrenebilirsiniz. Shiba coin satın alabilmek için Binance Global hesabınıza para yatırın, USDT veya diğer param çiftlerinden istediğinizi satın alın ve ardından Shiba coin Binance sayfasında satın alım ve satış yapmaya başlayın. İşte her şey bu kadar basit ve kolay.


Shiba coin (Shib) Türkiye'de nasıl satın alınır?
Shiba coin (Shib) Türkiye'de nasıl satın alınır?


Shiba coin (Shib) nasıl satın alınır ve satılır? Adım adım video anlatım;Shiba coin hakkında detaylı bilgiler; Dolaşan Arz: 394,796.00B SHIB

Maks Arz: ?

Toplam Arz: 1,000,000,000,000,000


Bilgiler Coinmarketcap üzerinden alınmıştır.


Binance sayfası: https://www.binance.com/tr/support/announcement/f1fe616e688b452f9d736753cb2d947a

#Shiba #Shib #Binance13 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page