top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Starcoll, NFT olarak sınırlı sayıda Star Wars koleksiyon ürünleri yayınlayacak

Starcoll, NFT olarak sınırlı sayıda Star Wars koleksiyon ürünleri yayınlayacak


NFT endüstrisi, giderek daha fazla büyük marka dijital koleksiyonları keşfettikçe kaynıyor. Harcanamaz tokenleri benimseyen en son Star Wars oldu. StarColl'un yardımıyla 800'den fazla sınırlı sayıda koleksiyon parçası NFT olarak yayınlanacak.


NFT Endüstrisi Büyümeye Devam Ediyor


Değiştirilemez token veya NFT dünyasının devam eden büyümesine dikkat çekmek ilginçtir. Başlangıçta hevesli sanatçılar için hızla zengin olma planı olarak görülen şey, küresel bir fenomen haline geliyor. Blok zincirindeki dijital koleksiyonlar, bazı birinci sınıf markaların yardımıyla ivme kazanıyor. NBA, Topshot koleksiyonunu bu teknolojiyle yayınladığından beri, diğer markalar da aynısını yapmak istiyor.


NFT markasına ve franchise haklarına dikkat etmekten bahsetmişken, "Star Wars" koleksiyonları blok zincirine girecek. StarColl'un yardımıyla, 4 Mayıs'ta dünya çapında Star Wars Günü olarak bilinen 800'den fazla sınırlı sayıda koleksiyon parçası getirmek hedefleniyor. Fiziksel bir öğe, büyük bir özel Star Wars koleksiyonundan StarColl tarafından verilen her NFT'yi onaylar.

Starcoll, NFT olarak sınırlı sayıda Star Wars koleksiyon ürünleri yayınlayacak
Starcoll, NFT olarak sınırlı sayıda Star Wars koleksiyon ürünleri yayınlayacak

Gelecekteki StarCollNFT sahipleri olarak, koleksiyonerler isimlerini ve NFT'yi Starcoll gezici sergisinde görünür kılacaklar. Anonim kalmak isteyen sahipler de bu seçeneğe sahip olacak. Tüm NFT sahipleri, özel ve benzersiz bir avantaj olarak dünya turu sergisine ömür boyu ücretsiz erişim elde edecekler. Gerçek Star Wars hayranları için bu paha biçilemez bir bonus.


Blok Zincirinde Star Wars NFT'lerin Güvenliği


Bu yeni Star Wars koleksiyonları için en uygun güvenliği sağlamak için StarColl, QAN blok zincirine dönüyor. Kuantuma dirençli olan blockchain, piyasadaki diğer halka açık dijital defterlerden daha iyi bir çözüm sunar. Kuantum direnci, kuantum hesaplamanın gelişmesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda blok zinciri teknolojisinin önemli bir parçası haline gelecektir.

QANplatform CTO'su Johann Polecsak şunları ekliyor; “NFT güvenliği günümüzde unutulan bir konudur. Kimse siber güvenlik sorunlarından veya NFT ekosisteminin zayıf noktalarından bahsetmiyor. Binlerce dolara satılan NFT kaynak dosyaları, bilgisayar korsanları tarafından kolayca memlere dönüştürülebilir. StarColl NFT'si, meta verileri ve özel bilgileri depolayan kuantuma dirençli QAN blok zinciri tarafından korunacaktır. "


Hibrit blok zinciri platformu ile QANplatform, geliştiricilere ve şirketlere seçenekler sunmak istiyor. İster DeFi çözümlerini veya iş süreçlerini çalıştırmak isteyin, QANplatform en hızlı deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. Ek olarak, bu teknoloji Linode veya Amazon AWS gibi bulut hizmetlerinde dağıtılabilir ve yeni fırsatları keşfetmek için sorunsuz bir ortam yaratabilir.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#StarWars #NFT #StarColl

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page