top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

Topps ilk NFT beyzbol kartı koleksiyonunu piyasaya sürüyor

Güncelleme tarihi: 28 Mar

Topps ilk NFT beyzbol kartı koleksiyonunu piyasaya sürüyor


En çok beyzbol ticaret kartları üretimiyle tanınan üretici olan Topps, beyzbol koleksiyonlarını daha modern bir çağa taşıyor. Şirket, tümü fungible olmayan token (NFT) olarak toplanıp satın alınabilecek dijital beyzbol kartlarının yakında piyasaya çıkacağını duyurdu.


NFT Frenzy'de ToppToppss Katılıyor


Topps web sitesindeki bir blog gönderisinde , şirket 2021 Topps Series 1 Beyzbol NFT koleksiyonunu açıkladı. Set 20 Nisan 2021'de 13:00 EST'de piyasaya sürülecek ve WAX (Worldwide Asset eXchange) web sitesinden satın alınabilecek.


Koleksiyon resmi olarak Major League Baseball tarafından destekleniyor ve aynı setin fiziksel sürümünden sanat eserlerinin yanı sıra "ikonik gerileme kartı şablonları, yıldönümü setleri ve daha fazlasını" içerecek. Topps ayrıca, sanat eserinin "dijital olarak geliştirileceğini ve yaratıcı bir şekilde yeniden tasarlanacağını" belirtiyor. Bu, daha nadir çekimler için animasyonlu kartlar ve göz alıcı grafikler anlamına gelebilir.


Topps'un e-posta uyarılarına kaydolan ilk 10.000 koleksiyoncu, ücretsiz bir Topps MLB Açılış Günü NFT Paketi alacak. Ne yazık ki, tüm bu yuvalar doldu, ancak yine de çıkış gününde Standart ve Premium paketleri puanlama şansınız olacak.

Topps, her biri 5 dolara mal olan ve altı kart içeren 50.000 Standart paketi yayınlamayı planlıyor. Yalnızca 24.090 paket ve paket başına 45 kartla 100 $ 'lık Premium paketleri elde etmek daha da zor olacak. Premium paketler ayrıca Epic Exclusive ve Legendary Exclusive kartlar da dahil olmak üzere daha nadir kartlar alma şansı ile birlikte gelir.

Series 1 Beyzbol NFT koleksiyonundan bir pakete almakla ilgileniyorsanız, WAX'ta bir cüzdanınız olduğundan emin olun ve dijital kartlar yayınlanır yayınlanmaz kredi kartınızı hazır bulundurun.


Topps, spor temalı NFT'leri ilk açan kişi değil. NBA daha önce, NFT olarak takas edilen ve satılan dijital video klip koleksiyonları olan Top Shots'u açıkladı. Top Shots, video tabanlı basketbol oyunlarının satışı etrafında döndüğünden, Topps açıkça ticaret kartı deneyimine daha fazla odaklanıyor.


NFT Pazarı


Topps'un NFT tabanlı beyzbol kartlarının başarısına karar vermek koleksiyonculara kalmıştır. Hala yeni bir kart paketi açma ve ardından bunları karıştırabilme deneyimiyle ticaret yapmayan çok sayıda koleksiyoncu var.


NFT pazarı hala oldukça yeni ve keşfedilmemiş durumda, bu nedenle NFT'lerin gelecekte değerli olup olmayacağı bile belirsiz. Bu belirsizlik, fiziksel kart toplayıcılarını dijital koleksiyonlardan uzaklaştırabilir.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.


4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page