top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

UFC, MMA hayranları için Taraftar Token'ı başlatacak

Güncelleme tarihi: 29 Mar

UFC, MMA hayranları için Taraftar Token'ı başlatacak


Dünyanın en büyük karma dövüş sanatları organizasyonu olan Ultimate Fighting Championship (UFC), Taraftar Tokenını Socios.com uygulamasında piyasaya süreceğini resmi olarak duyurdu. Nitekim Chiliz Blockchain'de basılan token, Haziran 2021'de piyasaya sürülecek. Ayrıca maksimum 20 milyon token arzına sahip olacak. Bu nedenle, diğer Chiliz Taraftar Token ve Socios.com gibi, UFC Taraftar Token, taraftar katılımı için yeni fırsatlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Özel içeriğe erişim, hayran oyları, VIP ödülleri gibi. Ayrıca promosyonlar, yarışmalar, sohbetler ve diğerleri aracılığıyla diğer hayranlarla etkileşimde bulunun.


Ultimate Fighting Championship (UFC) ve Taraftar Simgesi


Aslında UFC, takipçileriyle etkileşimde bulunmak için zaten Fans Tokens ve Socios.com Uygulamasını kullanan 26 üst düzey kuruluşun listesine katılıyor. Örneğin, FC Barcelona, ​​Manchester City, Paris Saint Germain (PSG), AC Milan, Juventus, AS Roma, Atlético de Madrid ve Galatasaray.


Bu bağlamda, UFC'de küresel tüketici ürünleri kıdemli başkan yardımcısı Tracey Bleczinski şunları söyledi;’’UFC'nin dünya çapında 625 milyondan fazla hayranı var. Taraftar Tokenları, onları UFC'ye yaklaştıran ve onlara etki sağlayan çekici ve özgün bir ürün aracılığıyla onlarla bağlantı kurmanın benzersiz bir yoludur. Aynı zamanda spora olan tutkusunu ödüllendiriyor.’’

Hayran Olmanın Ne Olduğunu Dönüştürüyoruz


Benzer şekilde, Chiliz ve Socios.com'un CEO'su Alexandre Dreyfus, "Socios.com ve Taraftar Tokenları, UFC'nin küresel hayranlarıyla daha önce hiç olmadığı gibi bağlantı kurmasına izin verecek. Dünyanın her yerindeki sporseverlere, tuttukları takımları ve organizasyonları etkileme olanağı tanıyor.Hayran olmanın ne anlama geldiğini değiştiriyoruz. Sizi UFC'ye davet etmekten mutluluk duyuyoruz. 2021 boyunca Amerika Birleşik Devletleri'nde büyümemize devam edeceğimiz için çok heyecanlıyız ”.


Kapanışta, UFC, Chiliz ve Socios.com ekosistemini kullanarak bir Taraftar Token başlatan Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk spor tesislerinden biridir. Küresel büyümesi için önemli bir kilometre taşına işaret ediyor.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentar


bottom of page