top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır?)

Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır?) Selamlar, Taraftar token projeleri ile spor klüplerine büyük gelir kaynağı oluşturan Chiliz, yakın zamanda ACM yani A.C Milan token'ı piyasaya sürmüştü. Taraftar token yatırımcıları, özellikle dünyada popüler olan futbol takımlarının tokenlerini satın alarak, dünya devi borsalarda listelenmelerini bekliyordu. Bu sabah CHZ CEO'su bay Alexandre Dreyfus ve Binance CEO'su bay Changpeng Zhao duyuruları gerçekleştirdiler. ACM yani Milan taraftar jetonu Binance'da listelenecek. ACM Token nasıl satın alınır? Makalemizde bu soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Son döneme damgasını vuran yatırım aracı Binance Launchpad üzerinden edililebilecek tokenleri ayrıca Chiliz borsasındanda elde etmek mümkün. Binance listeleme detayları şu şekilde anons edildi;

Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır?)
Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır?)

Proje Tanıtımı


AC Milan Taraftar Token (ACM), taraftarlara Socios.com uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır. Token, özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmelerini sağlayan bir üyelik anahtarı görevi görür.


ACM, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Chain üzerine inşa edilmiş bir yardımcı program belirtecidir.


Başlangıçta bir FTO ™ (Taraftar Token Teklifi) aracılığıyla satılan Taraftar Tokenları, taraftarlara kulüp kararlarında belirteçli bir etki payı veren ve kulüp ödülleri için uygun olurken Socios.com uygulamasında çeşitli etkileşim temelli etkinliklere katılan bir yardımcı programdır. katılımları karşılığında takdir ve özel teklifler.


ACM İndirimli Satış ve Ekonomi 1.000.000 USD Toplam Token Arzı 20.000.000 ACM Mevcut Dolaşımdaki Arz Toplam Token Arzının% 10'u İndirimli Satış Fiyatı 1 ACM = 0,02006172 BNB (4,875 USD, 243 USD BNB fiyatı kullanılarak) Sunulan Jetonlar 205.128 ACM Kullanıcı Başına Sabit Kapasite 5.000 USD (karşılık gelen BNB tutarı satış gününde belirlenecektir) İndirimli Satış Kazanma Süresi Kilitleme yok Jeton Türü Chiliz Zincir Jetonu

Token Dağıtımı Ticarete başlamadan önce tamamlanacak.Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)
Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)Binance ve Chiliz sunar, ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)

Chiliz borrasından ACM Milan token satın almak için; Bu linki kullanabilirsiniz: https://www.chiliz.net/register/m2xqZv

%20 Komisyon indirimi ile Binance Abonesi olabilmek için: https://www.binance.com/tr/register?ref=JL3MPH7U Bu linki kullanabilirsiniz. Kodunuz: JL3MPH7U

 ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)
ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)

 ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)
ACM Milan token listeleniyor işte detaylar( Nasıl satın alınır)

Juventus, PSG, Milan, Gal Token (Taraftar Token Kripto Para) CHZ Binance taraftar token satın al VİDEO:


#acm #milan #binance #launchpad #socios

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page