top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance yeni listeleme: Harvest Coin Farm Nedir? Nasıl satın alınır?

Binance yeni listeleme Harvest Coin Farm Nedir? Nasıl satın alınır?


Değerli Binance Kullanıcıları,


Binance, 11/08/2021 günü saat 11.00 (TSİ) itibariyle İnovasyon Kategorisinde Harvest Finance'i (HARVEST) listeleyip , FARM/BTC, FARM/BNB, FARM/BUSD ve FARM/USDT alım-satım çiftlerini işleme açacaktır. Kullanıcılar, artık FARM yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir

FARM çekme işlemleri, 12/08/2021 günü saat 11.00 (TSİ) itibarıyla açılacaktırBinance yeni listeleme: Harvest Coin Farm Nedir? Nasıl satın alınır?
Binance yeni listeleme: Harvest Coin Farm Nedir? Nasıl satın alınır?

Adım adım video:

%20 Komisyon indirimi ile üyelik: https://www.binance.com/tr/register?ref=JL3MPH7U


%20 Komisyon indirimi için ömür boyu geçerli Binance kodu: JL3MPH7U


Yorum ve Analiz


https://www.kriptoparatr.com/


Binance Futures %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Telegram kanalımza davetlisiniz, haberler ve yeni listelemler hakkında bilgiler için https://t.me/KriptoParaTRcom
Not: Çekme işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir. Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir.


FARM Listeleme Ücreti: 0 BNB.Harvest Finance (FARM) Nedir?


Harvest Finance, bir getiri toplayıcısı platformudur ve DeFi ekosistemi boyunca Harvest kasalarına yatırılan varlıklar için getiriyi maksimize etmeyi hedefler. FARM, protokolün yerel tokenidir ve ağ yönetişimi, likidite sağlayıcıları tarafından oluşturulan getirileri dağıtma ve kullanıcıları token stake ettikleri için ödüllendirmekte kullanılır.


Lütfen Dikkate Alınız:


İnovasyon Kategorisi, daha yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalabilecek ve diğer tokenlere göre daha fazla risk teşkil eden yeni ve inovatif tokenleri kullanıcıların alıp satmaları için ayrılmış yeni bir alım satım kategorisidir.


İnovasyon Kategorisi'nde alım satım yapmaya başlamadan önce, bütün kullanıcılar İnovasyon Kategorisi alım satım sayfasının web versiyonuna gidip Binance Kullanım Koşulları'nı dikkatle okumalı ve Ön Uyarı kapsamındaki anketi tamamlamalıdır. İnovasyon Kategorisi'ndeki işlem çiftlerinde herhangi bir alım satım kısıtlaması olmayacağını lütfen dikkate alınız.


FARM, normalden daha fazla risk teşkil eden, nispeten yeni bir tokendir ve dolayısıyla da yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalması muhtemeldir. Alım satıma başlamadan önce yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, ALPACA'nın temel özellikleri hakkında kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tamamen anladığınızdan lütfen emin olun.


Binance 20%: E68Q3TPC


Hazırlayan: https://CryptocurrencyUSA.net & https://BuyCryptoCoin.net & https://KriptoParaTR.com Kurucusu Emre Ata


Sosyal bağlantılar


Website: https://www.KriptoParaTR.com

https://www.facebook.com/KriptoParalarTR/

https://tr.pinterest.com/KriptoParaTR/

https://www.linkedin.com/company/kripto-para-tr/

https://twitter.com/KriptoParaTR

https://vk.com/kriptoparatr


KriptoParaTR.com bir Binance iştirak ortağıdır. Telif,itiraz, öneri ve şikayetler için website iletişim bölümü aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Binance işlemleriniz için Binance müşteri desteği ile iletişim kurabilirsiniz.

12 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page