top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

BinaryX (BNX) Token Nedir? Nasıl satın alınır? Binance Yeni Listeleme

BinaryX (BNX) Token Nedir? Nasıl satın alınır? Binance Yeni Listeleme


Selamlar KriptoParaTR takipçileri, Binance bugün oyun tokenleri arasında yeni bir tanesini daha listeliyor. BNX token Binance borsasında yerini alıyor. BNX nasıl alınır? Nasıl saklanır? Bütün bu soruların cevaplarını makalemizde bulabilirsiniz.


BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme
BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme


Binance, BinaryX'i (BNX) İnovasyon Alanında listeleyecek ve 2021-11-04 11:00 (UTC)'de BNX/BNB, BNX/BTC, BNX/BUSD ve BNX/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak BNX yatırmaya başlayabilir

BNX için para çekme işlemleri 2021-11-05 11:00'de (UTC) açılacaktır.

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme işleminin gerçek durumunu para çekme sayfasında görebilirler.


BNX Listeleme Ücreti: 0 BNB.


BinaryX (BNX) nedir? Nasıl satın alınır? Video ve resimli anlatımBinaryX, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulu bir fantezi rol yapma oyunu olan CyberDragon'u yaratan bir projedir. BNX, topluluk oylaması, kahraman alımı, kahraman yükseltme ve diğer temel oyun işlevleri için kullanılan oyunun yerel simgesidir.


Binance ana sayfasında üst menüde, Piyasalar kısmında tıklayın, açılan pencerede coin arama kısmına BNX yazın. Çıkan sonuçta USDT veya BNB çiftini seçin.

BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme 3
BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme 3

Piyasa ekranında listeleme gerçekleştiğinde alıms atım yapabilirsiniz.

BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme 2
BinaryX (BNX) Token Nedir Nasıl satın alınır Binance Yeni Listeleme 2


BinaryX (BNX) arzı ne kadar?


Dolaşan Arz:

2,022,897.57 BNX 10%


Maks Arz:

21,000,000


Toplam Arz:

2,485,629


Hatırlatma :


İnovasyon Bölgesi, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve diğer jetonlardan daha yüksek risk oluşturması muhtemel olan yeni, yenilikçi jetonları takas edebildiği özel bir ticaret bölgesidir.


İnovasyon Bölgesi'nde işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve İlk Sorumluluk Reddi'nin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için İnovasyon Bölgesi işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir . Lütfen, İnovasyon Alanındaki işlem çiftlerinde herhangi bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın.


BNX, normalden daha yüksek bir risk oluşturan nispeten yeni bir tokendir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, BNX'in temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve belirteci takas etmeyi seçmeden önce projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.


Hazırlayan: Emre Ata

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505
21 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page