top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata Kripto

LeverFi (LEVER) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum

LeverFi (LEVER) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum


LEVER, LeverFi'nin merkezi olmayan finans platformunun yönetişim belirtecidir. LeverFi, 10 kat kaldıraçlı ticarete ve varlıklar için eş zamanlı getiri elde etmeye olanak sağlayan benzersiz bir kaldıraçlı çözümdür. Bu makale, LEVER'in temel özelliklerini araştırıyor.

LeverFi (LEVER) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum
LeverFi (LEVER) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum

LeverFi Dolaşım Arzı Ne Kadar?


Dolaşan Arz

14,040,391,921 LEVER

40%

Maks Arz

35,000,000,000

Toplam Arz

35,000,000,000


LeverFi'nin Temel Özellikleri


LeverFi, kaldıraçlı işlemlerle ilişkili riski azaltarak, oldukça değişken bir piyasada gerekli istikrarı sağlamayı amaçlamaktadır.


· Kaldıraçlı Spot Ticaret (PVP olmayan). LeverFi, kullanıcıların herhangi bir ticarete girdiklerinde DEX'ler aracılığıyla likit ikincil piyasadan temel varlığın fiilen satın alındığı kaldıraçlı spot ticarete girmelerine olanak tanır.


· Teminat Mevduatlarında Getiri Kazanın. Tüccarların, ticarete başlamadan önce teminat yatırmaları gerekir, bu teminat LeverFi'ye yatırılır ve teminat daha sonra diğer DeFi protokollerinde getiri için fonları yeniden dağıtır. Tüccarlar, ayrı olarak üretilen getiriyi talep edebilir (bileşik olmayan). Net negatif kâr ve zarar (PnL) portföyüne sahip tacirler, ödenmemiş borç borç verme havuzlarına geri ödenene kadar teminat çekme işlemleriyle sınırlandırılacaktır.


LEVER Nasıl Satın Alınır?


LEVER'ı nasıl satın alacağınızı mı arıyorsunuz? Aşağıdaki adımları izleyerek Binance LEVER token satın alabilirsiniz:


· Binance hesabınızda oturum açın ve [Ticaret]'e tıklayın. [Nokta] üzerine tıklayın.


· Mevcut işlem çiftlerini görmek için arama çubuğunu kullanarak "LEVER" ifadesini arayın. LEVER/USDT'yi örnek olarak alın.


· Aşağı kaydırın ve [Nokta] kutusuna gidin. Satın almak istediğiniz LEVER miktarını girin. Bir Limit emri, Piyasa emri veya Stop-limit emri açmayı seçebilirsiniz. Örnek olarak Piyasa düzenini ele alalım. Siparişinizi onaylamak için [Satın Al]'a tıklayın. Satın aldığınız KALDIRAYI Spot Cüzdanınızda bulacaksınız.


Neden LeverFi'yi Benzersiz Kılıyor?


LeverFi, kullanıcıların kaldıraçla işlem yaparken getiri elde etmelerini sağlar. LeverFi, platformda teminat olarak token majörlerinden (BTC, ETH, BNB gibi) LP varlıklarına (Curve-LP, Uni-LP, Cake-LP gibi) kadar geniş bir varlık yelpazesini kabul eder. Bu varlıklar, kullanıcılara verim sağlamak için Yearn, Convex veya Pancake çiftlikleri gibi çiftçilik platformlarına yeniden dağıtılır. Örnek olarak, bir tacir LeverFi'yi kullanarak şunları yapabilir:


· teminat olarak 100.000 $ alUSD-3CRV LP jetonu (%100 stabilcoin) yatırmak,

· tarım verimi olarak CVX ve CRV'de ~%5+% APR kazanın,

· ve 400.000 $'a kadar likidite ile kaldıraç ticareti (%80 LTV ve 5x kaldıraç varsayılarak).


LeverFi bir çapraz marj modeli kullanır, bu da kullanıcıların getiri sağlayan teminatlarını tek bir teminat sepetinde birleştirerek büyüklükte işlem yapabilmeleri anlamına gelir.


LeverFi Nasıl Çalışır?


Borç verenler, kaldıraçlı işlemlere girmek için Borç Verme Havuzlarından fon çeken tacirlere borç vermek için LeverFi'ye para yatırır. Tüccarlar tarafından kullanılmayan atıl varlıklar (atıl likidite), verim için çiftçilik protokollerine konuşlandırılır.


Kaldıraçlı alım satımlar yalnızca Lever platformunda saklanır ve karara bağlanır. Kullanıcıların marj çağrısı yapması durumunda bir tasfiye sistemine ihtiyaç vardır. Alım satım kayıpları tasfiye eşiğini aştığında kullanıcılar marj çağrısı alır.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz:48162505Kripto para hesabı açabilir? Video anlatım:


LeverFi Gelecek Vaat Eden Bir Kripto mu?


LeverFi kripto, projenin altyapısına dayanan umut verici bir kripto para birimidir. Bize göre LeverFi, kripto para piyasasında bir süre daha varlığını sürdürecek. LeverFi, Temmuz 2023'ten beri listeleniyor ve bu, hala çok büyük bir geliştirme marjını yansıtıyor.


· LeverFi, yatırımcıları TVL'ye (kilitli toplam değer) para yatırmaya teşvik eder. Yatırılan varlıklar daha aktif kullanılsaydı, faiz oranları çok daha yüksek olurdu.


· LeverFi, tüccarlarını bir Kayma ile çok çekici tutar veya yenilerini çeker. Gerçekten de, alım satım emrinin geçmesi ve fiili olarak yerine getirilmesi, varlıkların fiyatlarında daha büyük veya daha az bir değişikliğe tabidir.


· LeverFi ayrıca EVM ve Ethereum ile uyumlu zincirleri birbirine bağlamayı umuyor. Bu,

LevFi'nin değerini zamanla artıracaktır.


LeverFi Yatırım Yapmak İyi Fikir mi Değil mi?


LeverFi'ye yatırım yapmak birçok nedenden dolayı iyi bir fikirdir.


· LeverFi yenilikçidir: LeverFi kripto, çiftçiliği ve ticareti tek bir yere koyarak yenilikçi bir konsept getirecektir. LeverFi bu açıdan diğer projelerden sıyrılıyor ve bu nedenle önümüzdeki aylarda daha fazla yatırımcı çekecek.


· LeverFi zirveleri hedefliyor: LeverFi kripto, teklifini çeşitlendirmek için Ethreum, Binance ve diğerleri gibi ünlü kripto para birimleri ve platformlarla çalışmaya ilham veriyor. LeverFi'nin patlaması bu nedenle 2023'te çok daha etkili olabilir.


· LeverFi şeffaflığı vurgular: Akıllı sözleşme kullanımı sayesinde, devam eden tüm işlemler veya işlemler LeverFi üzerinde doğrulanabilir.


· Flashcrash'e karşı korur: Herhangi bir yatırım, herhangi bir bilgisayar korsanı veya böcek saldırısına karşı savunmasızdır. LeverFi, platformun çökmesini önlemek için Chainlink Oracles'ı kullanır.


· LeverFi birkaç DEX'te mevcuttur: LEVER belirteci, Binance gibi farklı merkezi olmayan borsalarda alınıp satılabilir. Bu, LeverFi projesinin ciddiyetini yansıtıyor.


LeverFi Nasıl Saklanır?


LeverFi, Binance'te mevcut olduğundan Binance hesabınızda tutma hakkına sahipsiniz. LeverFi kripto paranızı kişisel cüzdanınızda da tutabilirsiniz. Cüzdan seçimi size kalmış.


LeverFi Geleceği Var mı?


LeverFi'nin geleceği parlak görünüyor. LeverFi kripto para birimi, Temmuz’dan bu yana listelendiğinden beri fiyat açısından yüksek bir seviyede kaldı. Yazma sırasındaki 0,0036 euro'ya karşı ilk çıkışında 0,0013 euro. 51,2 milyon avroyu aşan piyasa değeriyle LeverFi, şimdiden dünyanın en iyi kripto para birimleri arasında 325. sırada yer alıyor. LeverFi kripto parası, gelecek vaat eden kripto para birimi olarak bu oranda iki yıldan daha kısa bir sürede, hatta bir yılda hızla ilk 100'e girebilir.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505
9 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page