top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Listeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor

Listeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor


Selamlar KriptoparaTR takipçileri, Binance bu sabah Manchster City taraftar tokeni listeleyeceğini duyurdu. KriptoparaTR Youtube kanalına abone olanlar ve sosyal medya hesaplarımızı takip edenler, bu haberi en erken duyan şanslı kişiler arasında yerlerini aldılar.

Yakın zamanda gerçekleşecek Porto Taraftar token listelmesi öncesi yatırımcılara jest yapan Binance, kazandırmaya ve spor klüplerine gelir edinme fırsatları sunmaya devam ediyor.


Listeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor
Listeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor


Eğer Binance aboneliğiniz yoksa aşağıdaki bannera veya buraya tıklarayak abone olabilir ve ömür boyu %20 Komisyon indirim hakkı kazanabilirsiniz.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Herkese bol kazançlar dileriz.

Dolaşan Arz:


3,508,140.00 CITY 18%

Maks Arz:


20,000,000


Toplam Arz:

20,000,000 Resmi Binance bildirimi: https://www.binance.com/en/support/announcement/737d3e387d9c450e91621e65a1206a95?ref=AZTKZ9XS&utm_source=BinanceTwitter&utm_medium=GlobalSocial&utm_campaign=GlobalSocial


Binance, Manchester City Taraftar Tokenını (CITY) listeleyecek ve 2021-11-10 08:00 (UTC) itibarıyla CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD ve CITY/USDT işlem çiftleri için alım satımı başlatacak.


Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak CITY yatırmaya başlayabilir

CITY için para çekme işlemleri 2021-11-11 08:00'de (UTC) açılacaktır

Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilirler.


Manchester City Taraftar Tokeni (CITY) nedir?


Manchester City Taraftar Tokeni (CITY), Manchester City Futbol Kulübü taraftarlarına, spor ve eğlence organizasyonları için bir taraftar katılımı ve ödül platformu olan Socios'u kullanarak kulüp kararlarında tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program jetonudur.


ŞEHİR Listeleme Ücreti: 0 BNB.


Detaylar:


ŞEHİR Web Sitesi


CITY BEP-20 Blok Gezgini


ŞEHİR Chiliz Blok Gezgini


Ücretler


Tüzük


Risk uyarısı : Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance'in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.


Desteğin için teşekkürler!


Hazırlayan: Emre AtaListeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor
Listeleme bildirimi Binance Manchester City token'ı listeliyor


#city #manchestercityfantoken #fantoken #Binancefantoken

4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page