top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata Kripto

MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum

MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum


2021 boyunca kripto para dünyasında büyük bir sıçrama yapan şey, meta veri deposuydu. Sanal bir dünyaya katılabileceğiniz ve onunla kendi dijital avatarınız aracılığıyla etkileşim kurabileceğiniz fikri mutlaka yeni değildi, ancak blockchain teknolojisiyle ilgili gelişmeler, son aylarda bunun önemli bir konuşma konusu olmasına yardımcı oldu - ta ki ayı piyasası başlayana kadar. Terra'nın UST stablecoin'i ve LUNA kriptosunun, Celsius Network'ün iflas başvurusunun ve kripto borsası FTX'in çöküşünün ardından.


Metaverse'yi kripto dünyasının bir parçası olarak güçlendirmeye yardımcı olan şeylerden biri, misli olmayan tokenlerin ( NFT'ler ) büyümesiydi. Bu dijital sanat parçaları çok önemliydi ve hala da öyle. Metaverse ile olan bağlantıları, birçok insanın sanal dijital dünyanın bir bölümünü NFT'lerle dekore etmeyi seçmesidir ve bu, geçen yılın ikinci yarısında kükreyen bir ticaret yaptıkları anlamına geliyordu.


Metaverse'yi NFT'lere bağlayan başka bir şey de kazanmak için oyna ( P2E ) oyunu kavramıdır. NFT'lerin gerçek bir dünya değeri olduğu için - kuşkusuz, genellikle kripto para birimi biçiminde ifade edilen bir değer - insanların bu tür takas edilemez jetonları alıp satmalarına ve kazanmalarına izin veren bir oyun, ek olarak, oyunu oynamanın gerçek dünya parası kazanabileceği anlamına gelir. Bu nedenle, oyun oynamaya, NFT'lere ve metaverse'ye olan ilgilerinden kâr elde etmek isteyen kişilerin dikkatini çekmeyi amaçlayan çok sayıda P2E oyunu olmuştur. Etrafta bu kadar çok şey varken, bunlardan bir demetini bir tür sanal metaverse oyun konsolunda bir araya toplama fikrinin çekici olması belki de kaçınılmazdır.


Hazine böyle bir platformdur. Bu hizmet, oyunculara tek bir yerde bir dizi oyna kazan oyunu ve meta veri deposu sunmak için tasarlanmıştır. Sistemin teknik incelemesinde belirtildiği gibi: "Treasure, özellikle metaverse projeleri için oluşturulmuş, Arbitrum üzerinde merkezi olmayan bir NFT ekosistemidir." Her blockchain tabanlı platformun kendi yerel kripto para birimine sahip olması gerekir ve Treasure, MAGIC token sahiptir. Bu kripto, Treasure platformundaki oyunlar boyunca kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum
MAGIC (MAGIC) Nedir? Nasıl Alınır? Analiz ve Yorum

MAGIC Dolaşım Arzı Ne Kadar?


Dolaşan Arz

206,348,350 MAGIC

59%

Maks Arz

347,714,007

Toplam Arz

339,645,510


Neden MAGIC Kripto Para Satın Almalısınız?


Treasure Dao'nun NFT alanındaki popülaritesinin patlamasıyla, MAGIC, blockchain oyunlarının geleceği olduğuna inanıyorsanız, elinize alabileceğiniz en büyük jetonlardan biridir. SmolBrains'in büyük başarısı sayesinde Treasure DAO, bu alanda benzeri olmayan bir topluluk oluşturdu, yani platformda başlatılan her proje bu tutkulu topluluğa anında maruz kalıyor.


MAGIC Kripto Nasıl Satın Alınır?


Adım 1 – Binance'e Kaydolun


Binance, kripto için önde gelen borsalardan biridir. Binance'e kaydolmamız ve BNB olarak bilinen Binance Token'ı satın almak için kullanmamız gerekecek.


Binance'e kaydolun


Şimdi bilgilerinizi doldurmanız gereken sıkıcı kısım. Doğru bilgilerinizi kullandığınızdan emin olun çünkü Binance sizden her şeyin doğrulanmasını isteyecektir.


Adım 2 – Fiat Money ile USDT satın alın ve ETH ile takas edin.


Artık tüm sıkıcı doğrulama kısmı bittiğine göre, bir ödeme yöntemi eklemelisiniz. Banka Havalesi veya Kredi/Banka kartı arasında seçim yapabilirsiniz. Kredi Kartı daha yüksek komisyonlara sahiptir, ancak anında satın alma yapabilirsiniz. Banka Havalesi daha ucuzdur, ancak paranın Binance ulaşması için birkaç gün beklemeniz gerekir. Bu tanıtım için Kredi Kartı ödeme yöntemini kullanacağız. Sol üst köşede, Kripto Satın Al'a tıklayın ve ödeme yönteminizi seçin:


Bir sonraki sayfada, kripto satın almak için kullanacağınız kartı seçin veya ekleyin. Ve satın almanız gereken kripto para birimi USDT'dir. USDT satın almamızın nedeni, ücretlerden tasarruf etmek içindir. USDT satın almak, doğrudan ETH satın almaktan çok daha düşük ücretlere sahip olacak çünkü her bir USDT jetonu bir ABD dolarını temsil ediyor.


Bu yüzden USDT satın alacağız ve sonrasında onu ETH ile takas edeceğiz. Bu adımı atlamak istiyorsanız, şimdi doğrudan ETH satın alabilirsiniz, ancak almamanızı tavsiye ederim, böylece ücretlerden tasarruf edebilir ve Fiat paranızdan daha fazla kripto alabilirsiniz.


Henüz yapmadıysanız kartınızı ekleyin ve USDT satın alma işlemine devam edin. ETH'ye dönüştürme zamanı. Üst menüde Ticaret'e tıklayın: Alım satım yapmak istediğiniz miktarı seçin (hepsini takas etmek istiyorsanız MAX'a tıklayın). Devam edin, birkaç dakika bekleyin ve artık Binance Cüzdanınızda ETH'niz olmalıdır. Bu adım için bu kadar.


Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz:48162505Kripto para hesabı açabilir? Video anlatım:


MAGIC İyi Bir Yatırım Mı?


Söylemesi zor. Çoğu şey, tokenin son dönemdeki dirilişini uzun vadede sürdürüp sürdüremeyeceğine ve aynı zamanda bir bütün olarak piyasa performansına nasıl tepki vereceğine bağlı olacaktır.


Unutmayın, bir yatırım yapmadan önce her zaman kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız ve bir jetonun veya madeni paranın sizin ve portföyünüz için doğru olup olmadığından emin olmalısınız. Yüksek piyasa değerine sahip kripto para birimleri bile ayı piyasalarından etkilenebilir. Bu nedenle, yatırımcılar zarar etmeye hazırlıklı olmalı ve asla kaybetmeyi göze alabileceklerinden fazlasını satın almamalıdır.


MAGIC Yatırım Yapmalı mıyım?


MAGIC yatırım yapmadan önce, hem token hem de metaverse ile ilgili diğer kripto paralar ve jetonlar hakkında kendi araştırmanızı yapmanız gerekecek. Nihayetinde, yine de, bu kendi kendinize cevaplamanız gereken bir sorudur. Ancak bunu yapmadan önce, kendi araştırmanızı yapmanız ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla para yatırmanız gerekecek çünkü fiyatların yükselmesi kadar düşmesi de muhtemeldir.Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: E68Q3TPC


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


9 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page