top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

TRIBE Coin Nedir? Nasıl alınır? Binance yeni listeleme

TRIBE Coin Nedir? Nasıl alınır? Binance yeni listeleme


Selamlar, Kriptoparatr takipçileri bugün Binance yeni bir parayı daha listeledi, nasıls atın alabileceğinize dair bilgileri makale ve videolarımızda bulabilirsiniz. TRIBE Coin Nedir? Nasıl alınır? Binance yeni listeleme


TRIBE Coin Nedir? Nasıl alınır? Binance yeni listeleme
TRIBE Coin Nedir? Nasıl alınır? Binance yeni listeleme


Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, Tribe'ı (TRIBE) listeleyecek ve 24/06/2021 günü saat 09.00'da (TSİ) TRIBE/BTC, TRIBE/BNB, TRIBE/BUSD ve TRIBE/USDT çiftlerini alım-satıma açacaktır.


Kullanıcılar, artık TRIBE yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir

TRIBE çekme işlemleri, 25/08/2021 günü saat 09.00 (TSİ) itibarıyla açılacaktır


Not: Çekme işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir. Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir.


Tribe (TRIBE) Coin Nedir?


TRIBE, Fei Protocol'ün yönetişim tokenidir. Fei Protocol'ün amacı, sabit coin olan FEI'nin ETH/USD fiyatına yakın fiyattan işlem görmesini sağlayarak likiditesi yüksek bir piyasayı sürdürmektir.


Fei Protocol, bunu doğrudan teşvikler olarak bilinen bir istikrar mekanizması ile başarır. Fei Protocol, TRIBE tokeni tarafından yönetilen tamamen merkeziyetsiz DAO ile birlikte başlatıldı. TRIBE sahipleri yeni tokenlere yeni bağlanma eğrileri ekleme veya mevcut eğrilerin fiyat işlevlerini değiştirme ve yeni gelen fonlar veya mevcut PCV ücretleri için Protokolün Kontrolündeki Değerin (PVC) tahsisini ayarlama konularında oy vermek için kullanılabilir.

TRIBE Listeleme Ücreti: 0 BNB.


Tribe Coin nasıl alınır? Adım adım video ve resimli anlatım
Tribe Coin nasıl alınır
Tribe Coin nasıl alınır


Tribe Coin nasıl alınır
Tribe Coin nasıl alınır
%20 Komisyon indirimi ile Binance aboneliği için BURAYA tıkyalabilirsiniz.


%20 Komisyon indirim kodunuz: HX99GRW3 ( Ömür boyu geçerli )


#TRIBE #Binance #kriptopara

3 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page