top of page
  • Yazarın fotoğrafıKripto Haber Editörü

WeWork, Bitcoin benimsemesini destekliyor

WeWork, Bitcoin benimsemesini destekliyor


Görünüşe göre Bitcoin'i kabul eden büyük şirketler listesinden geçen her gün daha da büyüyor. Ve şimdi, dünya çapındaki şirketler için ortak çalışma alanları sağlamaya kendini adamış şirket olan WeWork, hizmetleri için ödeme olarak Bitcoin'i kabul etmeye başlayacağını duyurmak üzere. Ancak bundan daha etkileyici olanı, şirketin bir tasarruf aracı olarak BTC'yi dengesinde tutmasıdır. Günün Tweet'indeki Anthony Pompliano için, WeWork'ün Bitcoin'in benimsenmesini sağladığını söylememize olanak tanıyor; ‘’WeWork'ün Bitcoin ve kriptoyu kabul etmesiyle ilgili en ilginç kısım, Coinbase'in WeWork hizmetleri için Bitcoin'de ödeme yapmayı çoktan taahhüt etmiş olmasıdır. WeWork daha sonra Bitcoin'i bilançosunda tutacaktır. Bu, bir para birimi olarak Bitcoin'e karşı her tartışmayı ortadan kaldırır.’’


WeWork, Bitcoin'e Açılıyor


Kripto topluluğu içinde, Bitcoin ve kripto para birimlerinin başarısı için temel aşamalardan birinin benimsenmelerinin kitleselleşmesi olduğu her zaman söylenmiştir. Dünya çapında yüz milyonlarca insan normal bir şekilde Bitcoin'e sahip olmaya, kullanmaya ve kabul etmeye başlayıncaya kadar, kripto varlıkları teknolojik meraktan konsolide finansal varlıklara geçemeyecek.

WeWork, Bitcoin benimsemesini destekliyor
WeWork, Bitcoin benimsemesini destekliyor

Ve bu kitleselleşme süreci gerçekleşmeye başlıyor gibi görünüyor. Tesla gibi şirketler ve şimdi WeWork, ürünleri ve hizmetleri için Bitcoin ile ödeme kabul ediyor. Bu sadece kripto kullanıcılarının bir Tesla alabilmeleri veya BTC ile ofis kiralayabilmeleri için kapıyı açmıyor. Ama aynı zamanda tüm dünyada sanal para birimine olan güveni artırmak için.


Her iki şirketin de müşterileri tarafından yapılan ödemeleri kripto para biriminde tasarruf olarak tutma kararı ile derinleşen şey. BitPay gibi diğer hizmetler gibi hemen fiat'a geçmek yerine. Kripto etkileyicisi Anthony Pompliano için kripto dünyasına olan yüksek bağlılığı gösteren bir şey. ‘’WeWork'ün Bitcoin ve kripto para birimlerini kabul etmesiyle ilgili en ilginç şey, Coinbase'in zaten Bitcoin'de WeWork hizmetleri için ödeme yapmayı taahhüt etmiş olmasıdır. WeWork daha sonra Bitcoin'i bilançosunda tutacaktır. Bu, bir para birimi olarak Bitcoin'e karşı tüm argümanları ortadan kaldırır. '’


Bu nedenle, Anthony Pompliano için WeWork, Bitcoin'in bir para birimi olarak benimsenmesini teşvik ediyor. Bununla birlikte, Bitcoin, kripto dünyasındaki birçok kişi tarafından sadece bir değer deposu olarak görülüyor ve başka bir şeymiş gibi davranmamalı. Bu, ancak zamanla çözülebilecek bir tartışmadır.


Bu makalede yer alanlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

#WeWork #Bitcoin #AnthonyPompliano

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page