top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmre Ata

Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır? Komisyon indirim kodu nasıl alınır?

Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır? Komisyon indirim kodu nasıl alınır?


Selamlar Kriptopara TR takipçileri, bugün Binance Türkiye pazarında muhteşem bir kampanya başlatıyor, TSİ ile 21:00'de başlayacak kampanya ile Vadeli Futures Trade al sat yapacak kişilerin, vadeli işlemlere adım atmasına teşvik amacı ile 50.000 dolarlık bir ödül havuzu oluşturuldu. Binance'de hesabınızı açın, komisyon indirim kodu ile kayıt olun, ardından KYC doğrulamanızı tamamlayın, Para yatırma işleminizi dakikalar içerisinde yaptıktan sonra, Binance vadeli işlemler bölümüne gidin ve Binance Futures Vadeli işlemler komisyon indirim kodu 48162505 numarasını sisteminize girin. İşte herşey bu kadar basit, hoş geldin olarak bir bonus ayrıca işlem yaptıktan sonra bir bonus daha kazanacaksınız, görevleri tamamlarsanız kazancınız daha da güzel olacaktır. Bunların haricinde Binance Futures Vadeli kaldıraçlı kazanç sağlarken 1 ay boyunca %10 komisyon indiriminden de faydalanacaksınız.


Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır Komisyon indirim kodu
Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır Komisyon indirim kodu

Binance Futures Vadeli Kaldıraçlı işlemler hesabı nasıl açılır?


  1. Bu linke tıklayarak https://www.binance.com/en/futures/ref?code=48162505 veya 48162505 bu kodu kullanarak Binance Global'de bir hesap oluşturun.

  2. KYC doğrulamanızı tamamlayın.

  3. Paranızı istediğiniz yöntem ile yatırın.

  4. Ardından üst menüden USDT vadeli işlemler bölümüne tıklayın.

  5. Açılan sayfada bir test göreceksiniz, bir kayıt alanı olacak, burada referans kodu yerine 48162505 kodunu girebilirsiniz.

İşte herşey bu kadar basit ve kolaydır.


Binance Futures Kaldraçlı Vadeli işlemler kampanyası hakkında detaylara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. https://www.binance.com/tr/activity/marketing-campaign/7944d729d829447d966e5078972c8ac1/?ref=JL3MPH7U


Detaylar:


Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır? Komisyon indirim kodu nasıl alınır? Detaylar videoda
Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır Komisyon indirim kodu nasıl alınır 2
Binance Vadeli Futures kampanyası nasıl katılınır Komisyon indirim kodu nasıl alınır 2Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U


Binance vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505


Binance Futures Kaldıraçlı Vadeli işlemler hakkında eğitim makalesi için buraya tıklayın


Emre Ata

19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bu bölümdeki haberler, lider kripto para birimlerinin aylık, haftalık önemli gelişmelerine göre güncellenmektedir.

Kripto Para Haberleri

Binance 20 komisyon indirimi kodu

Türkiye'deki en iyi kripto para TR haber & bilgi platformuna hoş geldiniz. Web sitemizde en güvenilir kripto para birimleri hakkında bilgileri kolayca bulabilirsiniz . Kripto para nasıl satın alınır? Kredi kartı veya diğer ödeme sistemleri. Biz bir borsa değiliz, sadece yatırımcıların en doğru bilgiye ulaşması için gönüllü olarak çalışan bir platformuz. Yeni başlayanlar için kripto para birimi rehberi. Ücretsiz Kripto para Eğitim videoları ve kripto satın alma rehberleri. gezegenin dev borsası Binance'da nasıl %20 komisyon indirimi ile hesap açabilirsiniz? Bütün detaylar, ayı ve boğa sezonları hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

Kripto Para TR

Kripto Para TR
bottom of page